Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha konkrét elképzeléseim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha konkrét elképzeléseim vannak a párkeresésben, akkor vagy kompromisszumot kötök, és érzem azt, hogy megalkudtam a boldogságom terén, vagy egyedül maradok?

Figyelt kérdés

A személyiségben is ugyanígy vannak körülírt és részletes megkötéseim, de amik abban szerepelnek, ott nagyobb eséllyel találok számomra megfelelő lányt. Elsősorban ez számít, de a külső vonzalom is együtt kellene, hogy járjon ezzel. Bár eddig is sokféle karakterű lányhoz vonzódtam, hajszín, szemszín, magasság, öltözködési stílus, arcívek terén, és tudtam kötődést kialakítani, de akivel tartósan, véglegesen együtt akarok lenni a jövőmben, őt egy alacsony, törékeny termetű lányként képzelem el, aki mellett azt érezhetem, hogy óvom őt, és elvész az ölelésemben a kezeim között:

[link]

Eleve nagyon, nagyon kevés az ilyen fenti lány, aki 155-160 centi magas (vagy mély:), és ez már drasztikusan lecsökkenti a keresés lehetőségét. Ha csak százból egy van, akkor ennyivel esnek vissza az esélyeim. De én egyszerűen ezt vágyom a jövőt illető párkapcsolatomban, mint itt a képen is.


Ráadásul tovább csökkenti a sikeres rátalálást arra, akibe belezúghatok, hogy az pusztán, ha egy lány kifejezetten alacsony is, még lehetnek széles vállai, háta, ami viszont férfias vonás, és nem vonz. Az alkat is hozzáad a megjelenéshez, és ebben a karcsú test, a keskeny váll, a vékony karok állnak az elképzeléseimben:

[link]


És még ez sem a vége. Ugyanis mindig a barna, egyenes haj, és mélybarna szem váltott ki belőlem leginkább vonzalmat:

[link]

Ami ismét lecsökkenti annak esélyét, hogy találjak a képzeletemben összeálló barátnőt.


2018. júl. 23. 11:54
1 2 3 4 5
 41/44 duplaD.girl ***** válasza:

Ha konkrét elképzeléseim vannak a párkeresésben, akkor vagy kompromisszumot kötök, és érzem azt, hogy megalkudtam a boldogságom terén, vagy egyedül maradok?



Na és most mit érzel amikor a barátnődre gondolsz ? Melyiket tennéd? Inkább egyedül lennél vagy velem?😘

2018. aug. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 A kérdező kommentje:
Veled, és már minél előbb...!
2018. aug. 18. 00:04
 43/44 duplaD.girl ***** válasza:
0%

Veled, és már minél előbb...!


Helyes válasz😁, eljön az az idő is. Csak vigyázz meg ne bándd ,még a végén a nyakadon maradok és nem eresztelek el ha kéred akkor sem😱 😛

Amióta rád leltem ,

hiszek a csodákban.🤤😅

Remélem mindenki megtalálja a boldogságát ahogy én megtaláltam benned az enyémet!

2018. aug. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
81%

Na, napi rinya fiúk! Ide nézzetek, két hét alatt lett még a kérdezőnek is barátnője, pedig már jól elvolt keseredve!!! (utolsó kommentjét néztem, onnantól fogva két hét)

Nem sírni itt!

Good luck!

2018. aug. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!