Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is irigylitek azokat akiknek bejött az élet és össze-vissza csajoznak?

Figyelt kérdés

Én őszintén nagyon irigylem őket. A barátaimat is. Most voltunk nyáron több fesztiválon is és meg se mondom hány csaj jött össze nekik. Az egyiknek még hármasban is két csaj. Pedig nem a top pasi egyik sem, skálán 10/6-ok kb. Nekem persze semmi sem sikerült, nem érdeklem a nőket. Én a visszajelzések alapján 10/2 lehetek kb. Rossz nézni hogy mennyi csinos, kedves csaj mászkál az utcákon de hiába is próbálkozom. Bár már túltettem magam rajta, nem hibáztatok senkit, csak egyszerűen irigy vagyok a barátaimra!

A “gyúrd ki magad” taktika sem jött be, azzal se értem semmit, csak megszerettem a sportot. A haverokra ugyanilyen testtel félistenként tapadnak a nők!


2018. aug. 8. 13:39
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
84%

Hát irigylem, hogy gátlástalanul elő tudja adni magát, és azt mondani a nőknek amit hallani szeretnének, és emiatt nem érzi rosszul magát. Ez az élet más területein is hasznos, pl az üzletben.


De nekem elég lenne 1 nő akivel jól érezzük egymást.

2018. aug. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
68%

Ha küldesz egy fotót, leírom mit javíthatnál. Véleményem szerint hacsak nincs valakinek valami durva testi hibája, arcdeformációja stb, odadigyeléssel, valtoztással egy legalább átlagosat mindenkiből ki lehet hozni.

24/N

2018. aug. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

A #11-esnél van a pont.


Nem őket irigylem, hanem a technikájukat. Viszont azt egyenesen gusztustalannak tartom, amikor már komoly barátnője esetleg felesége van valakinek és akkor sem tud leállni. Mondjuk egy rendezvényen, ahol nincs ott a párjuk, simán szédítik a csajokat. Nem csak arról van szó, hogy ha odamegy hozzájuk egy nő, akkor beszélgetnek vele, hanem gyakorlatilag az összes nőneműre rámozdulnak, teret sem hagyva másoknak. Majd utána jön a kérdés, hogy te miért nem csajozol? Hát köszi, de egy magasra rakott lécet meg sem próbálok átugrani, mert csak arra lesz jó, hogy kiröhögtessem magam.

2018. aug. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
50%
Ne irígyeld őket. Te is értékes,jóképű ember vagy akinek megvan a maga párja hidd el. Azt az életet ők választották,nekik az kell. Te valószínű legbelül nem erre vágysz. Igen kell a pozitív megerősítés a külvilágtól hogy igen is érsz valamit de ezt csak az egód mondja. Hidd el úgy vagy jó ahogy vagy és téged is szeretni fog valaki, az a megfelelő. (és nagy eséllyel hogy ha te is olyan életet folytatnál mint a barátaid az neked egyáltalán nem jönne be hiába vágysz rá, az csak külsőség.) Szóval fel a fejjel haver!
2018. aug. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok, de nem irigylem azokat akik farokról farokra pörögnek. Semmi jót nem làtok az üres, érzelemmentes dugàsban. Sokkal boldogabb vagyok egyetlen férfi mellett aki nem csak isteni az àgyban, de szeretjük is egymàst, és tàrsai, szövetségesei vagyunk egymàsnak. Màssal, koràbban nem is tudtam élvezni a szexet sem, sose volt előtte orgazmusom. Aki úgy cserélgeti a szexpartnert mint az alsóneműt az valamit nagyon kompenzàlni akar, lelkisérült, olyan trauma érte amit nem tud feldolgozni stb... Legyen az nő vagy férfi. Kösz nem, nem irigylem őket. A férjem sem egyébként. Ha ilyen életet akart volna élni, megtehette volna. Megvan hozzà a személyisége, és a külseje is, csajok nem egyszer kezdeményeztek màr nàla. de ő tàrsat szeretett volna egyet egy életre, nem üríteni való testeket vàltogatni.
2018. aug. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Ha olyan beállítottságú lennék, hogy minden nőt meg akarok fektetni aki csak az utamba kerül és vonzónak tartok, akkor azt tenném, de nem akarom, mert soha nem vágytam erre.

Életem párját szerettem volna megtalálni, megnősülni, és együtt boldogan leélni az életünket.

Majdnem 21 éves voltam amikor megismertem és összejöttünk a feleségemmel, sose voltam másik nővel, és nem is akarok. Nagyon szeretjük egymást, vele vesztettem el a szüzességemet, másfél év után össze is házasodtunk. Több mint 8 éve vagyunk együtt, 7. éve házasok is, és semmit nem csinálnék másképp. Az ideálomnak tökéletesen megfelel, gyönyörű, okos, vicces, imádom a személyiségét is, és fergeteges vele az ágyban. Soha nem kellene más.

Olyan meg amúgy sem, aki fesztiválon, buliban kb nulla ismeretség után alám feküdne. Nem vagyok igénytelen. Az ilyen nőket meghagyom azoknak akiknek van ehhez gyomruk, vagy gumit húznak, vagy nemi betegek lesznek. 29/F

2018. aug. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem irigylem őket, mert ezen kapcsolatok olyan, mint a gyosvonat: jön is, de megy is, azaz nem feltétlen tartósak.
2018. aug. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem irigylem őket.

Én csak azt az egy nőt szeretném megtalálni aki hozzám passzol, és nem orrba szájjba csajozni...

2018. aug. 9. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem és te is xard le, gondolj úgy a nőkre, hogy te vagy az, aki végtelen számú nőt tudsz visszautasítani szimplán a külső "jedi" erőddel, mi ez, ha nem szuper képesség. :D F
2018. aug. 9. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!