Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Előfordult már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már olyan, hogy bejött külsőre, de nem éreztétek, hogy összeillenétek?

Figyelt kérdés
Ha igen, mi volt a konkrét oka?
2018. aug. 8. 22:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Meg én nem is értem, hogy merült fel benned a kérdés. Nem a külsejébe szeretsz bele az embernek, hanem a személyiségébe. Az, hogy bejön, az csak arra elég, hogy észrevedd, felkeltse az érdeklődésed, meg talán hogy szexuálisan vonzónak tartsd, de a szerelemhez édeskevés. Miért lepődsz akkor meg, ha előfordul, hogy valakihez vonzódsz, de nem illesz vele össze? Nem tudsz egy csinos pofival leélni egy életet.
2018. aug. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A legutóbbi párkeresésemkor is előfordult: teljesen más életformában, életritmusban élt, mint én, és bizony más dolgok kötötték le, mint engem... igaz a 8 év korkülönbség is benne lehetett.
2018. aug. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Az ilyesmi nagyon gyakran elõfordul, nem hiába mondják, hogy nem külsõ alapján kell ítélni........
2018. aug. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nem szerette a kutyákat. A sajátjukba is belerúgott dühében. Sajnos mire ez kiderült, már évek óta szerelmes voltam belé. Nekem az életem voltak a kutyák. Esélyt se adtam magunknak. Imádnivaló srác volt és mindezt egy olyan lánytól tudtam meg, aki féltékeny volt ránk, szóval azért kicsit jobban utána kellett volna mennem a dolgoknak:( De a húga is mondta, hogy nem szereti a tacsijukat. Ezért leírtam magamban.


A mostani, akibe szerelmes vagyok megint ész nélkül, bezzeg szereti a kutyákat, macskákat is. De nős, családos ember. Plusz egy nárcisztikus pojáca, aki olyan szinten nyomatja a FB-os politikai nézeteit a választások óta, hogy szerintem megőrülnék tőle, meg a rögeszmés politikai köpködéseitől, akkor is, ha egy részével egyetértek. Közösségi, magamutogató ember, FB-on ezer nővel flörtöl egyszerre, én két napig se bírnám ki mellette az életet, annyira megalázva érezném magam. De van egy csomó minden, amit imádok benne. Ahogy más nő is. Egyszerűen imádnivaló:(

2018. aug. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!