Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A három luxus elegáns ruhamárk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A három luxus elegáns ruhamárkánál a ruhákra miért nem írják rá a márkát a ruházatra könnyen olvasható betűkkel látható helyre, ha akkor sokkal könnyebben lehetne velük csajozni?

Figyelt kérdés
2018. aug. 12. 11:58
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:

50#

Nem olyan szerény a jövedelmem, csak most vannak fontosabb dolgok, mint egy szükségtelen csajozós kocsi fenntartása.

Amúgymeg a francnak kéne modell csaj. Legtöbbjük nem is szép és tapasztalataim szerint buták is, mint a föld. Azt meg eleve undorítónak tartom, hogy ha egy nő csak a pénzéért van együtt valakivel.

Az én "átlag" barátnőm szépségben simán leköröz jónéhány modell csajt és emellett okos is és nem csak edzésből, diétából, meg pipiskedésből áll az élete.

Azt el sem kezdem mondani, hogy milyen, ha az ember nem csak kirakatbábúnak tart barátnőt, mert az eddigi kommentjeid alapján túl sekélyes és ostoba vagy hozzá, hogy megértsd.

2018. aug. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim ***** válasza:
Ja levágtam,te vagy az a kamuhuszár akinek beakadt a corvinus csaj fétis :D
2018. aug. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 A kérdező kommentje:
Nyilván sokan, akik szégyenlik hogy nem tudnak szebb nővel összejönni jönnek ilyen szövegekkel, hogy nekik nem is kell modell csaj. Modellválogatáson meg menne a röhögés, amikor azt képzeli a pár a csajról, hogy a modelleket lekőrözi, olyan gáz, mint amikor at X-Faktorban képzeli azt valaki, hogy lekőrözi Rihannát éneklésben, aztán meg megszégyenítik magukat.
2018. aug. 15. 20:12
 54/56 A kérdező kommentje:
Meg sokan képzelik, hogy milyen intelligensek, meg a partnerük aztán meg se PhD, se mesterdiploma, csak a butaságok beszélése, írása.
2018. aug. 15. 20:15
 55/56 A kérdező kommentje:
Illetve akkor minek jöttél írogatni, irigységből, hogy akinek van némi pénze, annak kompenzálásból van pénze, nem azért, mert tanult, megdolgozott érte?
2018. aug. 15. 20:19
 56/56 anonim ***** válasza:

Azért jöttem írogatni, mert te feltettél egy kérdést. Én leírtam válaszként, hogy azért nem raknak fél mteres márkajelzést a drága ruhákra, mert csak az idióta prolik akarnak ilyesmivel villogni. Arról én nem tehetek, hogy te a válaszomban leírt emberben magadra ismertél és elkezdtél vagdalkozni és mindenkit lealacsonyítani aki nem ért egyet a hülyeségeiddel.

A személyeskedéseidre meg ikább nem reagálok. Szerinted, ha nem a pénzemmel szedtem össze a barátnőmet, akkor csakis egy átlagos buta ri_banc lehet... De tudod mit? Nem vitatkozom veled, kár beléd az energia. Menj, szedj össze valami ribit a lóvéddal, csak aztán ne lepődj meg, ha valódi érzelmek nem lesznek egy kapcsolatodban sem.

2018. aug. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!