Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy értesssem meg a pasikkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy értesssem meg a pasikkal hogy egy cseteléstől senki elott nem tudok hanyatt esni?

Figyelt kérdés

Tarskeris srácok


Egyik azt hiszi egy csetelestol fogok hanyatt esni elotte

Másik azzal akar meghoditani hogy fel akar jonni hozzám, amiben ugye nekem semmi kikapcsolodas nincs

A többi azt várja hogy 40 fokban csövezzek vele az utcán randi cimmel


Mind vagy lelkiserult vagy első találkozo után zaklat beteges folyamatos telefonálással vagy olyan nyomik hogy 30 évesen is anyukával el


Ha viszont közlöm mindezt hogy pl nem tetszik hogy egy fagyira sem akar meghivni de hozzám feljönni es ugye lássam én vendégül en udvaroljak neki, akkor annyira primitivek hogy benézik annak hogy en lennék anyagias.

Ezek tényleg azt várják hogy majd egy csetelestol vagy egy sétátol a karjukba vetem magam.



Hogy lesz igy barátom ha ez a réteg talál meg mindig? Plusz ugye akiknek van nője es mást keresnek mellette.



Hol lehet értelmes srácot találni


2018. aug. 12. 15:56
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
95%
Senki se fog azért foglalkozni veled, mert rinyalsz meg lenezed a nőket. Bocsi.
2018. aug. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
18%
Látom, nem tudsz mit kezdeni a fájó igazsággal.
2018. aug. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
A stílusodtol látatlanban kiraz a hideg, a fejed már nem érdekel.
2018. aug. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
0%
Értem, nem tudsz mit mondani, ezért személyeskedsz. Már megszoktam.
2018. aug. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Akinek nem inge, miert is veszi magara? ;)

Szvsz ertelmes ember nem sokaig birja tarskereson... mert rajon ott a tomerdek mennyisegu ostoba fajanko kozott nehezebb megtalalni az idealist, mint az idealis helyen a jofejet...

2018. aug. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Aki itt vergődik, az te vagy. Ha ennyire odavagy magadtól, biztos könnyen találsz barátnőt, tehát a kérdés se neked szól.
2018. aug. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Nem értem mért támadják a kérdezőt, tök normális, hogy nem akar béna időrabló "randikat".


A kérdés amit nem tudunk a kérdezőről, hogy vajon milyen korú srácokkal kavar, mert ha nem rendelkezik jövedelemmel, akkor a meki is "költséges" (a semmiért) (diákként megéltem), de ha meg már melós a csávó, és spúr normális helyre vinni, akkor legalább jó előre megmutatkozott a foga fehérje. (spúrokkal nem raboljuk az időnk)


A cseteléstől hanyatt esés is normális, sőt én még 2 napnál tovább nem is szeretek csetelgetni, nincs időm rá. Ha vonzó valaki írása, akkor gyorsan essünk túl a pofa viziten, és ha még mindig oké a dolog (ide is oda is), akkor jöhet a második randi.


Amelyik ember fel akar menni a másikhoz csetelés után, az alapból kilőve. Nem dugópartnert keres jó esetben az ember...


A 30 évesen az anyjával él már kritikus határ, hogy milyen oknál fogva, mert van a lusta fajta, és van az "így alakult" fajta, ami elég határozott különbség, ezt érdemes azért meg indokoltatni (bármit mondhat, jobb meggyőződni róla) rendesen.


A párkereső weblapok tényleg valami gyűjtők, ahol fura emberek reménykednek, vagy vadásznak. Soha nem volt még normális tapasztalatom onnan (röpke 1 évet fel voltam regisztrálva asszem), az összes értelmes nő az életemben a valóságból került elő.


És végül arra se tudom a választ, hogy hol lehet értelmes srácot / nőt találni, mert akinek van élete, az megéli, és nem reklámozza magát (facebook, társkeresők szépített bemutatkozó írások / fotók), hanem megÉLi.


De mivel délután 16:15 ig dolgozok, nem is tudom merre pislogjak "társat keresni".


Szóval az utolsó kérdésedre várom a válaszokat még én is! :)

27F

2018. aug. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

A társkereső nagy gyűjtőtégely, én csak azért tartottam meg, egy lehetőségnek, mert sose lehet tudni, egyszer lett így kapcsolatom, ami tartott majdnem egy évig, de azóta sem. De nem zárom ki a lehetőséget, tehát most is fent vagyok ilyen oldalon, csak jellemzően a többséggel valamiért nem passzolok össze, és nem futok felesleges köröket. Ha véletlenül mégis itt akadnék rá a megfelelőre, ne azért ne jöjjön össze, mert történetesen nem vagyok ott. :-) A szüleim társkereső újsághirdetés útján ismerkedtek meg 36 évvel ezelőtt, nekik bevált ez a lehetőség.


Viszont vannak más lehetőségek is, de ehhez az kell, hogy ne ülj a négy fal között malmozva, bárhol nyitottnak kell lenni, persze nem görcsösen rástartolni mindenkire, akár a BKV-n izzadva is... :-D De én úgy vagyok vele, semmi jónak nem vagyok az elrontója. Ha munkahelyen találok valakit, akivel működik, akkor ott sem zárkózom el, csak mert kolléga (apai nagyszüleim is kollégákként ismerkedtek meg, és bejött). Vagy pl. idén ismét elkezdtem futni, és hébe-hóba kezdő szintű versenyekre el is megyek, élményfutásokra, és ott is belefuthatok valakibe. Első válaszoló voltam, és például az a Rubint Rékával dicsekvővel ilyen eseményen találkoztam, tehát nem társkereső volt, hanem személyesen, ott is vannak fura alakok. Ettől még akár össze is jöhet mással, máshol, máskor. De például manga, anime, Marvel, Star Wars... stb. rajongóknak mondjuk a MondoCon is jó lehetőség lehet ismerkedni, akár csak barátkozni, és ha megvan a közös érdeklődés, az viheti tovább a dolgot.


Én azt mondom, nem kell feladni, nem szabad rágörcsölni, és nyitottnak kell lenni bárhol, aztán úgyis észreveszed és alakul a dolog, ha valakivel van lehetőség, akár csak kalandra, akár rövidebb-hosszabb kapcsolatra, akár arra, hogy életed párja legyen.


Hülyék mindenhol vannak. Online és offline is. :-)

2018. aug. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Nagyon nehéz az ismerkedés sajnos. Ha valaki nem jön be, akkor csak ignoráld, és ennyi. Ezer ilyen lesz... Ez van 🙂


Szóval megértetni nem kell semmit velük. Ha nem illetek össze, akkor nem változtathatsz meg másokat. Viszont kereshetsz olyat, akivel összeilletek 🙂

2018. aug. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!