Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy értesssem meg a pasikkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy értesssem meg a pasikkal hogy egy cseteléstől senki elott nem tudok hanyatt esni?

Figyelt kérdés

Tarskeris srácok


Egyik azt hiszi egy csetelestol fogok hanyatt esni elotte

Másik azzal akar meghoditani hogy fel akar jonni hozzám, amiben ugye nekem semmi kikapcsolodas nincs

A többi azt várja hogy 40 fokban csövezzek vele az utcán randi cimmel


Mind vagy lelkiserult vagy első találkozo után zaklat beteges folyamatos telefonálással vagy olyan nyomik hogy 30 évesen is anyukával el


Ha viszont közlöm mindezt hogy pl nem tetszik hogy egy fagyira sem akar meghivni de hozzám feljönni es ugye lássam én vendégül en udvaroljak neki, akkor annyira primitivek hogy benézik annak hogy en lennék anyagias.

Ezek tényleg azt várják hogy majd egy csetelestol vagy egy sétátol a karjukba vetem magam.



Hogy lesz igy barátom ha ez a réteg talál meg mindig? Plusz ugye akiknek van nője es mást keresnek mellette.



Hol lehet értelmes srácot találni


2018. aug. 12. 15:56
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
94%

Az a gond, hogy te eddig személyesen ismerkedtél és most ahhoz méred ezt a netes ismerkedést. Ha már több ideje vagy fent, akkor rájössz, hogy nagyon lazán kell kezelni az egészet, az ilyen nem megfelelőket hamar szelektálni, nem rágódni rajta, hanem pörgetni tovább.


Egyébként egy 50+-os nőismerősöm mesélte, hogy amíg fent volt társkeresőn, több férfi is meghívatta magát hozzá ingyenebédre :D Mikor arra került volna a sor, hogy visszahívják őt, szó nélkül eltűntek, a telefont se vették fel neki.

2018. aug. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

El vagyok szállva mert cseteléstől nem tudok elájulni es nem hozok fel idegeneket? Nem semmi agymen ezt igy összetenni


Amugy örülök hogy itt akadnak normális srácok is. Csak akkor a társkerike nem. Vagy én vonzom be mert arra koncentralok

2018. aug. 12. 16:30
 13/29 anonim ***** válasza:
65%

Esetleg tesztképpen visszaírhatnál olyannak is, akinek első blikkre nem akarsz.


Értelmes emberek mindenhol vannak, csak az a kérdés, hogy te látod-e őket, vagy csak azt veszed észre, akit észre akarsz venni.

2018. aug. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
93%

Angyalom, sipirc le társkeresőről! :) Amelyik srácnak neked kell rádnyomulnia, az minden ostoba retekre rányomul és úgy is viselkedik veled, mint amihez ott szokott. Ismerkedj úgy, hogy ne az legyen, hogy a kisujjadat sem mozdítod, már pattannak rád. Ismerkedj olyanokkal, akik előtt nem elég megjelenned ahhoz, hogy kedzeményezzenek.


Ismerem ezeket a légykanokat, tudom, milyenek. Tőlük ne várd, hogy valaha normálisak lesznek. A normális embernek magasabban van az ingerküszöbe, nem kezd akárkivel, nem akar akárkit, nincs ideje mindenkit leszólítgatni és mindnekire ráírkálni. A normális embereket csak valami kapcsán lehet megismerni, általában élőben, általában úgy, hogy az elején még semmit sem akartok egymástól így konkrétan. Legalábbis nekem normális kapcsolatom még nem született olyanból, hogy valakit azzal ismertem meg, hogy azért szólt hozzám, mert tetszettem neki.

2018. aug. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
64%

A tarskeresok gepesitve vannak, elo alapjan mukodnek. Teljesen mas minden mint elobe, gepesitve szamszerusitve vannak. Szerintem penzugyileg felezni kell, foleg az elejen, nem azt mondom h egy fagyit vagy egy 1000 est kiporciozzunk de az gaz ha mindet egyik fel fizet. Az nem kapcsolat hanem sugardaddy, mommy-sag.

Szerintem probalj a mindennapokba, csak mosolyogj ra egy ket pasira bevasarlas stb kozbe, esetleg szolitsd meg valami bena uruggyel ha latod rajta h te is tetszel neki. Ertem en hogy nokent nem erzed sajat feladatodnak ( legtobben nem ugy erzik ) de ez meg mindig jobb mint imitt amott keresgelni, varni hogy eljojjon a feher lovag.

2018. aug. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
15%

#12 "El vagyok szállva mert cseteléstől nem tudok elájulni es nem hozok fel idegeneket"


Nem ettől. A többitől, hogy ez nem jó, az nem jó, miközben te nem teszel semmit, mert téged meg kell hódítani.


Na orrváladék gerincű, puhatestű "hercegnők" nullázzatok ;)

2018. aug. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
31%

4#: " Maradjunk annyiban, hogy nem véletlenül vannak fent ezek a férfiak a társkeresőn."


Maradjunk annyiban, hogy még kevésbé véletlen, hogy a kérdező nőként fenn a társkeresőn.


Ő hatalmas bőségből választhatja ki, kivel áll szóba, mégis a fenti férfiakat választotta (és mindannyian tudjuk, hogy miért).

2018. aug. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
87%
Tudjuk persze, mert a férfiak olyan nőkre írogatnak, akiknek rosszul vannak a kulsejetol, mert őket csak a belső érdekli. Nők meg mind felszínesek stb. stb. Azért futott eddig ilyenekbe, mert ezekkel van tele a társkereső.
2018. aug. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
56%
ég a szerver..megyek ropiért :)
2018. aug. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
21%

18#, ha egyszer a nők csak ugyanazzal a pár szépfiúval állnak szóba, akkor mégis hogy várhatjátok el, hogy normális kapcsolatot találjatok? Ezek a férfiak már rég megszokták, hogy pársoros csetelés után mennek dugni, azt utána jöhet a következő nő. Ez a ti viselkedésetek következménye.


Ha ez nem tetszik, akkor tessék a többi férfival is foglalkozni. Ja, hogy azok nem úgy néznek ki, hogy leolvad rólad a bugyi, ezért nem kellenek. Akkor marad a férfiak szidása a GYIKon és az áldozatszerep játszása.

2018. aug. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!