Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem tud senki "megtetsze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tud senki "megtetszeni" a korosztályból, csak az idősebbekről kialakított ideálképek? 21/l

Figyelt kérdés

Ha az egyetemen más diákok, szaktársak kezdeményeznek vagy csak bárban, rendezvényen ismerkedek meg egy korombélivel vagy rövid idő alatt eldöntöm, hogy ebből semmi sem lesz.

Eddig egyszer randiztam valakivel egynél többször, de vele is inkább csak azért, mert külsőre tetszett meg buliban és kellett pár alkalom mire megismertem, és rájöttem hogy mégsem passzolunk( nagy miről beszélgetni sem tudtunk).


Ellenben idősebbek, tanárok gyakran "megtetszenek". (Ez esetben sem túl sok 2-3 személy, akik olyan érdekesebb személyiségek)

Velük jól el tudok beszélgetni, mindenről tudnak mesélni valami érdekeset, fel tudok nézni rájuk úgymond.

Az a tipikus "ha 10-15 évvel fiatalabb lenne, még talán tetszene is" kategória.


A fiatalabb korosztályban tényleg nincsnek ilyen típusú emberek? Széles érdeklődési körrel rendelkező, művelt "finom modorú úriemberek" :D


Nyilván ezeket az embereket, nem ismerem meg annyira, hogy lássam az esetleges hibáikat, így csak az idealizált képet látom...

De a saját korosztályoban nem igazán találkoztam még ilyennel.


2018. aug. 12. 21:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szerintem az átlag 40 éves ugyanolyan egyszerű és buta, mint az átlag 20 éves. Kivételek meg mindenhol vannak. De kifogásnak remek. :)
2018. aug. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
Teljes mértékben megtudlak érteni és azt is hogy mit érzel. Nincs meg a saját korosztályodban az mélység,nyílt látóvilág,kultúra de emellett az a gyerekes hülyéskedés viszont mellé érett és szinte egy nagy könyv amiről lehet vele beszélgetni. Én sem találtam még ilyen nőszemélyt de tudom hogy megfogom ahogy te is csak pozitívan! :) 21/F
2018. aug. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
#11, na megjött a leszbikus szakosztály is....
2018. aug. 13. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Még nem ismersz elég sok embert. Majd fogsz. Nyilván van a korosztályodban sok olyan amilyet szeretnél.
2018. aug. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%
Igazi pasit keress, felejtsd el a korosztályodat!
2018. szept. 3. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!