Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők azért nézik le a fizikai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők azért nézik le a fizikai munkás pasikat, mert nem férnek bele az idilli képükbe?

Figyelt kérdés

Minden nőnek van egy idilli képe a fejében arról, - mégha jelenleg nem is élnek valami jól anyagilag a párjával -, de a férfi jóvoltából, egyszer majd beérik a munkájának gyümölcse és mesés gazdagságban, szép nagy emeletes házban fognak élni. Lesz majd szép nagy autójuk, és egy mesés nyaralójuk a francia riviérában, ahol romantikusan eltölthetik az egész nyarat, stb. stb.

Na most ebbe az idilli álomképbe elég nehezen fér bele, ha egy pasi szakmunkás, mondjuk autószerelő vagy kőműves és retkes, dzsuvás kézzel és ruhában jön haza. Még ha nem is keres kevesebbet mint egy projekt menedzser úr, aki öltönybe jár dolgozni egy tárgyaló irodába, akkor is, valahogy egy dzsuvás, koszos, gec*s szakmunkás és egy álom nyaraló képe nem strimmel, nem mosódik össze. Míg egy öltönyös pasi mellett, még ha ugyanannyit is keres, sokkal könnyebben el tudják képzelni, hogy egyszer gazdagok lesznek.

A nők nagyon ilyen álmodozós típusok. És nagyon el vannak sokszor rugaszkodva a valóságtól képzeletben. Ezért van az, hogy (ugyanolyan kereset mellett) sokkal többre becsülnek egy diplomás pasit mint egy szakmunkást?


2018. aug. 27. 17:12
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 anonim ***** válasza:
96%

"A robotokat kik fogják összecsavarozni/legyártani?"


Minden valószínűség szerint kelet-ázsiai szakmunkások.

2018. aug. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/63 anonim ***** válasza:
96%

" A robotokat kik fogják összecsavarozni/legyártani? Majd tán a beszakadtam mellű szenior c++ programozó urak?"


A mernokok es programozok nelkul nem lenne mit es mivel gyartanod.

Ja, es konnyen automatizalhato a fizikai munka.

2018. aug. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/63 anonim ***** válasza:
96%
Egyetértek a #20-szal. Alapból semmi bajom a szakmunkásokkal, ismerek pár jófejet, akik anno osztálytársaim voltak. De van egy nagy réteg aki szerint a diploma az semmi, az csak egy papír, azzal mehetsz a mekibe, ahhoz csak lébecolnod bulikáznod kellett, bezzeg ő, ő minden nap izzad a napon, ő minden nap keményen dolgozik. Hát igen, ezt a réteget én ha tehetem, kerülöm.
2018. aug. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/63 anonim ***** válasza:
100%
Én csak az 50 éves piás segédmunkást nézem le, aki jó a szakmájában, tanult ember- vízvezetékszerelő, villanyszerelő, asztalos, autószerelő, mittudomén, mi van még, azokat igenis becsülöm és semmivel sem nézem kevesebbre, mint a diplomásokat. Azt, aki ugyanazt csinálja meg pénzért kevesebb idő alatt és rosszabbul, mint amit én magam is meg tudok csinálni egy youtube-videó alapján, azt elismerem, nem igazán tudom szakmailag nagyra tartani, de ennek ellenére persze lehet jó ember, intelligens, humoros, satöbbi. Csak hát, sajnos a gyakorlat nem ezt mutatja. Általánosít az ember, mert ilyen az emberi agy, de eddig én még ellenpéldát becsszó nem láttam az előítéleteimre. Bizonyára vannak, csak én nem láttam. Így hát általánosítok, és azt mondom, hogy pl szobafestővel vagy burkolóval nem sok dolgom van.
2018. aug. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/63 anonim ***** válasza:
89%
#23 vagyok, plusz kérdés: a szakmunkások egy része miért akar diplomás barátnőt, ha utána kijönnek a komplexusok a részéről, vagy, ha szidja a diploma értékét? Miért nem keresnek bolti eladót, körmöst, fodrászt? Annyiszor láttam itt kiírva, hogy a diplomás nők miért nézik le a melósokat. Nekik miért pont a diplomás kell? Miért velük foglalkoznak?
2018. aug. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/63 anonim ***** válasza:
4%

"Már nem sokáig áltathatod ezzel magadat, mert a robotok pont őket fogják először fölváltani."


Ha minden kulimunkát robotokkal akarsz helyettesíteni, akkor először energia kellene hozzá - Paksból úgy 500 darab alsó hangon. És mivel már Paks-2 körül is ennyi a cirmogás, gondolhatod, ez mikor fog megvalósulni.

Sohanapján kiskedden.


Visszafelé is fel lehetne tenni a kérdést, nemdiplomás nőnek miért kell diplomás pasas, de egyből kitörne a szarvihar.

2018. aug. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/63 anonim ***** válasza:
51%
Paks? Muhaha. Ki mondta, hogy Magyarországon óhajtok maradni?
2018. aug. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/63 anonim ***** válasza:
94%

"Ha minden kulimunkát robotokkal akarsz helyettesíteni, akkor először energia kellene hozzá - Paksból úgy 500 darab alsó hangon. És mivel már Paks-2 körül is ennyi a cirmogás, gondolhatod, ez mikor fog megvalósulni."


Milyen szerencse, hogy az emberi munkaerő fűtés, világítás, szellőztetés, étel, munkábajáráshoz felhasznált benzin nélkül érhető el, így sokkal olcsóbban üzemel, mint egy robot :)

2018. aug. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/63 anonim ***** válasza:
20%

Az embereknek feleannyi igényük nincs, mint egy robotnak lenne. Energiából biztos, hogy nincs. Csak úgy megsúgom, hogy a világ energiaigénye minden évben 5%-kal nő. A fosszilis készletek ~40 évig lesznek elegendőek, az urán talán 120 évig a legpozitívabb becslések szerint. Fúziós erőmű azóta sincs, csak költségei vannak hálistennek, és Széles Gábor se mostanába fogja létrehozni a kimeríthetetlen energiacelláját.Zöldenergia viccerőművektől meg sokat ne várj.


Azonkívül ha már a rezsit sokallják az emberek, szerinted egy komplett géppark költségeit ki tudják nyögni? Pláne Fityisz-kormányzat alatt?


Az már csak a bónuszkérdés, hogyha mindent robotosítanál, mi a terved a több millió utcára került nincstelennel, de gyanítom erre se fogsz tudni válaszolni, erről ugye nem szól az Emlékmás meg a Sztárvársz, csak addig sikerült eljutni, hogy róbácc for evriván.

2018. aug. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/63 anonim ***** válasza:
31%

"erről ugye nem szól az Emlékmás meg a Sztárvársz, csak addig sikerült eljutni, hogy róbácc for evriván."


Az emlékmás többségében mutánsokról szól (mármint az eredeti). A Star Wars meg egy űrmese, amely a legutóbbi részével sikeresen elvadította a legelkötelezettebb rajongóit is. Nem értem, hogy jön ez ide. Asimovról hallottál már valaha, észkombájn?

2018. aug. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!