Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők azért nézik le a fizikai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők azért nézik le a fizikai munkás pasikat, mert nem férnek bele az idilli képükbe?

Figyelt kérdés

Minden nőnek van egy idilli képe a fejében arról, - mégha jelenleg nem is élnek valami jól anyagilag a párjával -, de a férfi jóvoltából, egyszer majd beérik a munkájának gyümölcse és mesés gazdagságban, szép nagy emeletes házban fognak élni. Lesz majd szép nagy autójuk, és egy mesés nyaralójuk a francia riviérában, ahol romantikusan eltölthetik az egész nyarat, stb. stb.

Na most ebbe az idilli álomképbe elég nehezen fér bele, ha egy pasi szakmunkás, mondjuk autószerelő vagy kőműves és retkes, dzsuvás kézzel és ruhában jön haza. Még ha nem is keres kevesebbet mint egy projekt menedzser úr, aki öltönybe jár dolgozni egy tárgyaló irodába, akkor is, valahogy egy dzsuvás, koszos, gec*s szakmunkás és egy álom nyaraló képe nem strimmel, nem mosódik össze. Míg egy öltönyös pasi mellett, még ha ugyanannyit is keres, sokkal könnyebben el tudják képzelni, hogy egyszer gazdagok lesznek.

A nők nagyon ilyen álmodozós típusok. És nagyon el vannak sokszor rugaszkodva a valóságtól képzeletben. Ezért van az, hogy (ugyanolyan kereset mellett) sokkal többre becsülnek egy diplomás pasit mint egy szakmunkást?


2018. aug. 27. 17:12
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 anonim ***** válasza:
91%

49: elég régen születtem ahhoz, hogy emlékezzek rá, hogy szó nem volt itt légdeszkáról (a back to the future film kivételével).



Nem a '90-es évek elég józan volt.



Amiről te beszélsz az inkább az 50-es, 60-es évek, amikor a II. VH után hirtelen borzasztóan meglódult a tudomány, az űrkutatás, a nukleáris technológia (hidegháború, fegyverkezési-, és űrverseny, stb).



Akkor hitték azt, hogy majd 10-20-30 év múlva mindenki Köbüki világában fog élni. De ez elég gyorsan kifulladt, mikor kiderült, hogy a tudományos fejlődés nem lineárisan, inkább nagyobb ugrásokkal nő.



De örülök, hogy te ilyen jó kis megmondóember vagy, hogy minden téren jobban látod a jövőt, mint azok, akik napi szinten ebben élnek.


Tudod, a nem sűlyedünk hajtogatása atlantiszt sem mentette meg.

2018. aug. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/63 anonim ***** válasza:
94%

" Igen. A nők idilli képeit pedig a marketing alakítja, a média segítségével. Bizony a nőknek készült művek (sorozatok, filmek, slágerkönyvek) mind arról szólnak, hogy fogyasztásra bírják a nőket, vagy a nők közvetítésével a férfiakat. Ezt a legjobb minél nehezebben utólérhető álmokkal csinálni, amivel olyan lesz a dolog, mint amikor a kutya hátára kötnek egy botot, az a feje elé lóg, és arról lóg egy finom húsdarab. Fut utána, de soha se éri el :)"



Mekkora szerencséje a világnak, hogy csak a nők ilyen konzumidióták!



Bezzeg mi férfiak sosem verünk el vagyonokat sportkocsira (vagy ha azt nem engedhetjük meg magunknak, akkor legalább egy 20 éves szakadt BMW-re), még nagyobb képernyős tv-re a VB meccsek előtt, mindenféle hülye kütyükre, vagy akár csak ruhára, cipőre... Csak a csajok ilyen marhák.

2018. aug. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/63 anonim ***** válasza:
5%

"Már nem sokáig áltathatod ezzel magadat, mert a robotok pont őket fogják először fölváltani."

Ezt már mondják egy ideje, de nem látom reálisnak. Főleg nem Magyarországon.

2018. aug. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/63 anonim ***** válasza:
7%

Igen konzumidióta, idomított, önnálló gondolatokkal nem rendelkező egyszerű lények, rólatok van szó. Bár így nyerném meg a lottót, ahogy megfogadtam, hogy 1 percen belül lepontoztok :D


Bizony a férfiak is vásárolnak sok marhaságot, a legtöbbet pont a nők elkápráztatásának céljából, ahogy írtam a nők közvetítő szerepét. A bmw pl egy tipikus, csajok felszedésére szolgáló autó.

Ruhák, cipők detto a nők elkápráztatására.

2018. aug. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/63 anonim ***** válasza:
37%
Klisé és klisé mindenütt. Én például diplomás vagyok, de örülök ha esküvőn kívül máshová nem kell öltönyt vennem, utálom a flancos sznobos öltönyösdit. Életemben egy randim se volt, nem hogy csajom, szóval a nők pont lesz_rják van e diplomád, vagy sem. (31/F)
2018. aug. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/63 anonim ***** válasza:
4%

#48, repülőztem eleget az óceán túlfelén is, és ott is volt tapsikolás leszállás után. Szóval ez nem hungarikum. Úgy tűnik, még Ámérikában is elég nagyra becsülik az emberi tényezőt ahhoz, hogy ne bízzák gépekre több tucat ember életét.

A sugárhajtású vadászgépbe szerinted miért raknak ilyen automatikát? Mert annak meg se kottyan, ha a levegőben összeütközik egy vadruca-csoporttal. Egy polgári gépet viszont simán a földhöz kenne. Azonkívül a vadászgépben 1 darab ember utazik, nem több tucat, ráadásul az az 1 is kiképzett katona, nem nyaralni vágyó civil.


#51, a kilencvenes években is ugyanez ment, csak épp áttették 2010-re a future fuckballz jövővilág eljövetelét. A hatvanas években a földönkívüliek miatti közpara került a középpontban, amikor mindenki azt hitte, a műholdakkal meg a SETI-vel majd jól felvesszük a kapcsolatot a marslakókkal.


Veled ellentétben, komám, én tanultam történelmet, neked se ártana egy kicsit. Az ipari forradalom se úgy jött el anno, hogy hopp, egyszercsak lett makadámburkolat, futószallag meg robbanómotor. Az odavezető utat nem akarod látni, szimplán mert nem téged igazol.

Napi szinten pedig még a japánok se élnek hi-tech robotvilágban. Voltál már kint valaha is? Én igen. És nem robotok, Songokuk meg Pokémonok szaladgálnak az utcákon.

És mi hol vagyunk Japánhoz képest? 50 emelettel a béka segge alatt.

Ha te pár önvezető autó meg automatizált gyár miatt (ahol szintén van emberi személyzet!) azt képzeled, hogy ettől majd cyber-robotvilágban fogunk élni, rossz hírem van, nem mi vagyunk a hülyék...

Kicsit sok volt neked a Jetson-család.

2018. aug. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/63 anonim ***** válasza:
91%

Van különbség szakmunkás és szakmunkás között. Egy olyan szakembert nagyra tartok és elismerek, aki ténylegesen elhivatott a szakmájával kapcsolatban és a kezdetektől fogva tanul, gyakorol és igénye van a fejlődésre. Nekem is van olyan barátom, aki gimi után vagy az egyetemet otthagyva rájött, hogy ő igazából szakmát szeretne tanulni (az egyikük autószerelő, a másik pedig asztalos, a harmadik fodrász). Imàdják, amit csinálnak és nagyon ügyesek is. Mind nagyon értelmes, intelligens, szerethető emberek és semmit sem változott a kapcsolatunk attól, hogy ők szakmát tanultak. Itt a lényeg, hogy alapvetően nem a végzettség számít. Persze, örülök neki, ha egy hasonló végzettségű emberrel hoz össze a sors, mert valószínűleg több közös van bennünk és jobban megértjük egymàst. Ugyanakkor mondom, nem ezen múlik. Sokkal inkàbb a személyiség, az értékrend, a hozzáállás, az ambíciók stb. számítanak ebben a kérdésben. Sajnos a legtöbb szakmunkás nem az általam felvázolt kategóriába tartozik.... A legtöbb szakmunkás ismerősöm csak azért ment szakmunkásképzőbe, mert azt gondolták, hogy ott majd úgysem kell tanulni semmit sem. Az általános iskolás osztályomból is csak azok mentek szakmára, akik végig bukdácsolták a nyolc évet. Lusták, buták, műveletlenek és hozzák ezeket a tipikus suttyó paraszt sztereotípiákat. A legtöbb még a saját szakmáját sem sajátította el normálisan, mert egy cseppnyi érdeklődést sem mutatott iránta és nulla szorgalommal, nulla energiabefektetéssel semmit sem lehet megtanulni. Egyáltalán nem várom el, hogy diplomás legyen, de azt igen, hogy ne egy tanulatlan, buta férfi legyen, aki nem ért semmihez és egy értelmes mondatot sem tud kinyögni. A helyzet az, hogy diplomások vagy egyetemisták között előbb találok számomra megfelelő partnert.


A másik pedig az, hogy sosem fogom megérteni az ilyen kérdések mögötti logikát. Szidják a diplomás nőket, hogy nem ér semmit a munkájuk, hülyék, buták, sz*rt se ér a diploma, az egyetem egy kész vicc stb., de mégis azon megy a síràs rìvàs, hogy "brühühü a gonosz diplomás nőknek nem kellek, mert szakmunkás vagyok". Ha ennyire utáljátok a diplomás nőket, akkor miért akartok diplomás nőt? Ha ennyire semmi az egyetem és bárki el tudja végezni, akkor miért nem diplomáztok le? Amúgy nekem tényleg ez a kedvencem az egészben, hogy egyesek még ilyen kijelentések után sem értik, hogy miért is nem szeretnének bizonyos nők alacsonyabban képzett párt maguk mellé. Ti minden apróság miatt hisztiztek, mert "jajj a csúnya gonosz diplomás nők lenéznek és semmibe vesznek, mert nincsen diplomám", de az egyetemet végzett nőktől elvárnátok, hogy elviseljék azt a sok sz*rt, amit a fejükhöz vágtok. Ugyanis ez a nagy büdös helyzet, hogy csomószor a párkapcsolatokban is megy a hurrogás, a mutogatás, a beszólogatàs stb, mert így sz*r a diplomád, úgy sz*r a diplomád és ilyen haszontalan, meg olyan hülye vagy stb. Nekem volt már ilyenben részem és nem kívánom senkinek, biztosan nem fogom még egyszer eltűrni még ideig óráig sem, hogy valami komplexusos idióta megalázzon.

2018. aug. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/63 anonim ***** válasza:
5%

Azt azért nehezen tudom elképzelni, hogy a diploma becsmérlését ne előzné meg valami. Amúgy meg szerintem a betanított munkásokról van szó, nem a szakmunkásról.

32/f

2018. aug. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/63 anonim ***** válasza:
63%

#56 Teljesen mint gy milyen sugárhajtómű, a madár ugyan annyira veszélyes, főleg egy vadászgépen, ahol gyakori az 1 hajtómű, míg az utasszállítókon minimum 2 (és 1 hajtóművel is el tud evickélni).


Az autopilótát az utasszállítókon a felszállás után szinte rögtön bekapcsolják, beállítják az emelkedési sebességet, és a légiirányítás által kijelölt irányokat, aztán ha elhagyták a reptér körzetét, a gps alapú útvonalkövetést.


ILS CAT III-al felszerelt reptereken (már minden nagyobb reptér ilyen) a robotpilóta le is tud szállni, de amúgy is csak a legközelítés végén szokták kikapcsolni, és átvenni az irányítást. Csak nagyobb oldalszélben kötelező az emberi beavatkozás.

2018. aug. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/63 anonim ***** válasza:
62%

56: te a legjobb példa vagy a világból nagyon keveset látó, és értő, ám emiatt roppant magabiztos, mindent mindenkinél jobban tudó embernek.


Sok sikert a csajozáshoz, a nők pont az ilyen férfiakra buknak (azt azért ne felejtsd el megemlíteni nekik, hogy a diplomájuk szart sem ér :))

2018. aug. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!