Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők azért nézik le a fizikai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők azért nézik le a fizikai munkás pasikat, mert nem férnek bele az idilli képükbe?

Figyelt kérdés

Minden nőnek van egy idilli képe a fejében arról, - mégha jelenleg nem is élnek valami jól anyagilag a párjával -, de a férfi jóvoltából, egyszer majd beérik a munkájának gyümölcse és mesés gazdagságban, szép nagy emeletes házban fognak élni. Lesz majd szép nagy autójuk, és egy mesés nyaralójuk a francia riviérában, ahol romantikusan eltölthetik az egész nyarat, stb. stb.

Na most ebbe az idilli álomképbe elég nehezen fér bele, ha egy pasi szakmunkás, mondjuk autószerelő vagy kőműves és retkes, dzsuvás kézzel és ruhában jön haza. Még ha nem is keres kevesebbet mint egy projekt menedzser úr, aki öltönybe jár dolgozni egy tárgyaló irodába, akkor is, valahogy egy dzsuvás, koszos, gec*s szakmunkás és egy álom nyaraló képe nem strimmel, nem mosódik össze. Míg egy öltönyös pasi mellett, még ha ugyanannyit is keres, sokkal könnyebben el tudják képzelni, hogy egyszer gazdagok lesznek.

A nők nagyon ilyen álmodozós típusok. És nagyon el vannak sokszor rugaszkodva a valóságtól képzeletben. Ezért van az, hogy (ugyanolyan kereset mellett) sokkal többre becsülnek egy diplomás pasit mint egy szakmunkást?


2018. aug. 27. 17:12
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 anonim ***** válasza:
4%

Amúgy is a költséges, maguktól elszált ba-s királylánykák lesznek lecserélve szexrobotokra, amit az ex szakmunkások a feltétel nélküli alapjövedelmükből fedeznek majd, ha már ennyire futurisztikusak akarunk lenni :D. Bírom, hogy ilyenkor a művészetek szemlélését hozzák fel egyesek, mint szellemi foglalkozás. Megalkotni az adott műtárgyat szellemi/gyakorlati foglalkozás, míg bámulni és fizetni, hogy bámulhassuk/értelmezzük, nem az. Ezt csak a felvágósoknak mondom.

32/f

2018. aug. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/63 anonim ***** válasza:
94%

Komolyan.


Ez a poszt mindennél jobb bizonyíték, hogy miért nem kezd az ember white collar munkakörben fizikai munkásokkal (és gyakran nem csak a nők, de a férfiak sem).



Nincs is szükség a munkámra, nélkülem is elmegy a világ, nem igazi munkát végzek, nem látom a nap végén az eredményét, ugyanannyit, de még többet is érnek nálam a másik emberek, szexrobotra cserélhető BA-s csajok (igen, mert egy BA-t végzett nő legfontosabb tulajdonsága a lába között van, mi másért lenne vele együtt az ember)



Marha strapás lehet, hogy nőként vagy férfiként is naponta bizonyítani, hogy megérdemli az ember az asztalra került ételt, és nem csak az isteni szakmunkásoknak jár valami a sorstól

2018. aug. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/63 anonim ***** válasza:
58%
20éve vagyok "melós". Soha semmi problémám nem volt a csajozással. Itt valami más hiba van.
2018. aug. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/63 anonim ***** válasza:
27%

Jaham, valóság az önvezető kocsi, csak éppen egyrészt méregdrága, másrészt ugyanannyi balesetet okoz, mint egy emberi sofőr. Van erről kismillió videó és újsághír, persze azokat nem fogod elolvasni, mert nem téged igazolnak.


[link]


Igen, a reklámanyagokban meg a promóvideókban csudásan teljesítenek az önvezető kocsik. Szeretném látni, mondjuk Zakopáne térségében januárban 30 centis hóban milyen pörfiktül kormányoznak.

Az is csudajó lesz majd, amikor befordulsz a kereszteződésben, és egy hülyegyerek pont akkor rúgja ki a focilabdáját az úttestre & szalad utána. Vagy épp egy hetvenes panelmammer dönt úgy, hogy neki messze van a zebra, és majd átsétál a kereszteződésen a banyatankkal. Te meg nyomhatod a nemlétező fékpedált :D

Szerinted a repülőkön miért csak jó magasban aktivizálják a robotpilótát? Ahol már semminek nem ütközhet neki a gép? Biztos mert hülyék...


Tudod barátom, ott bukik az egész koncepció, hogy egy számítógépnek nincs veszélyérzete. Neki nincs élete. Leszarja, hogy minek megy neki, mondván, úgyis meg lehet javítani. Hogy a benne utazó emberek meghalnak, azt ő leszarja. Egy géppel te soha a büdös életben meg nem érteted az emberi élet fontosságát, komám, bármilyen fogadást állok.

Elhiszem hogy szerinted korszerű meg menő dolog egy rakás 0-ra meg 1-re bízni az életedet, de ne gondold már hogy automatische mindenki olyan vakon meg fog bízni a gépekben.


Szóval az az állításod, hogy a logisztikát, személyszállítást majd jól kiváltják a mikrobik, minden valós alapot nélkülöz. Kicsit sok volt az Asimovból, nem gondolod?


Kötöttpályás járművön kevésbé aggályos az automatizálás, pláne alagútban, ahol nincs hülye kiskölyök, aki az úttesten játszik, meg panelmammer aki leszarja a közlekedési szabályokat, de ha nem lenne szükség emberi sofőrökre, a BKV nem toborozna senkit se, hanem vásárolna egypár mikrobit. Gondolom most azzal jössz, hogy hádde' "Sángáj"-ban a monorail az robotvezérlésű, és ez mekkora királyság...


Egy diplomást könnyű átképezni valami másra? :DDDD Próbálj meg gépészmérnökből egyszer pénzügyest fabrikálni! Annyi köze van a kettőnek egymáshoz, mint az almának a rinocéroszhoz, de azért sok sikert hozzá!

Lepontozni meg én is tudok, rögvest be is mutatom. Így ni.

2018. aug. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/63 anonim ***** válasza:
69%

#37 Igazad van, de ezt a technikus témát nem szoktam erőltetni. Rengetegen nem tudják elhelyezni a végzettségi "ranglétrán".

Egy bölcsész lányt még el tudnék képzelni magam mellett. A családom több női tagja is tanár például. Hozzá vagyok szokva az ő világnézetükhöz, ebben nőttem fel. Egy művész lánnyal már szerintem nem egyeznénk. Tanultam hangszeren játszani, tudom értékelni a szépet, de nekem a művész lelkek már túl elvontak, minden megbántás nélkül.

2018. aug. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/63 anonim ***** válasza:
100%

Én nem nézek le senkit alapból, nem a munka teszi az embert.

Felőlem lehet fizikai munkás, diplomás mérnök, teljesen mindegy.

Egy a fontos: legyen hasonló az érdeklődési körünk, az intelligencia szintünk, az elképzelésünk a jövőről.

2018. aug. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/63 anonim ***** válasza:
88%

Tudod 44-es, az apámra emlékeztetsz.


Szakmunkása volt, 37 évesen érettségizett, estin mert a gépet, amin dolgozott egy idő után nem lehetett érettségi nélkül használni...


De bátran mindenre közölte, hogy az nem úgy van.


Gyerekként jöttem haza, meséltem, hogy mit tanultam fizikából, kémiából, biológiából, a végső konklúziója az volt, hogy "nem úgy van". Indok, minden nélkül, mert az nem volt, nem is értette, de amit nem értett, az nem lehetett úgy.



Boldogok azok, akik mindenben nagyon magabiztosak, ha a tudatlanság a magabiztosságuk alapja.


Marha jó lehet annak a nőnek az élete, aki folyton azt hallgathatja tőled, hogy nem úgy van, csak a mesében, csak a sci-fiben.

2018. aug. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/63 anonim ***** válasza:
80%

"Szerinted a repülőkön miért csak jó magasban aktivizálják a robotpilótát? Ahol már semminek nem ütközhet neki a gép? Biztos mert hülyék..."


Elárulok két titkot!



Tudod, magyar szokás, hogy megtapsolják leszálláskor a pilótát (másfelé már nem nagyon csinálják). Ami elég vicces, mert a robotpilóta pár méter magasságig hozza le a gépet egy speciális 3d radar segítségével (Ferihegy körül lehet látni a tornyait), és ott azért kell emberi beavatkozás, mert a törvények jelenleg a felelősség kérdése miatt nem engedik, hogy egy gép huppanjon le.



A sugárhajtású vadászrepülőgépek alacsony magasságú, terepkövető üzemmódban robotpilótával tudnak csak repülni, ugyanis az emberi szem nem lát elég magasra, és nem elég gyors az ember ahhoz, hogy azon a magasságon folyamatosan korrigáljon.


Egyszerűen annál a sebességnél muszáj a gép, ha pedig olyan magasra emelkedik, ahol már nincs gond, akkor sajna gyorsan lelövik.



(ui: ne is reagálj, tudom, nem úgy van :) )

2018. aug. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/63 anonim ***** válasza:
16%

#47, értem mire gondolsz, de nézd meg a másik oldalt is. 2000 előtt például ezzel volt tele a média, meg a közvélekedés, hogy 2000-ben fú mekkora futurisztikus forradalom lesz itt, légdeszkák, repülő autók, levegőben lebegő falanszterek, teleportáció, robotok stb. Szerintem nem kell bemutatnom (többek közt Asimovnak is része volt benne). Aztán mikor eljött 2000 és kvázi semmi nem változott, annál nagyobb volt a kiábrándulás.


Azért vagyok biztos benne, hogy az eljövendő pár száz évben itt nem lesz future fuckballz robotvilág, mert egyszerűen semmilyen feltétel nem adott. Megoldatlan az energiakérdés, megoldatlan a tőkekérdés, a szoftverrel kapcsolatos problémák úgyszintén, a javarészét képtelenség is megvalósítani, mert egy gépbe te sehogyse tudsz emberi tényezőt bevinni, és még számos egyéb oka is van. Ha szeretnéd, felsorolom tételesen is.


Tudok róla, hogy fejlődik a technika, ez mindig is így volt. De ez a folyamat brutál lassú, ha visszanézed a történelmet, te is megláthatod. A tudományos kísérletek bő 80%-a vakvágány, és semmi kézzelfogható eredménye nincs. Például a dubnai részecskegyorsítóban egy szegényebb ország GDP-jét szórta el arra pár tudós, hogy létrehozzon pár atomnyi oganesszont, ami 0,00000000000000001 nanoszekund alatt el is bomlott. Virultak egy sort, hogy fuhúúúú, új elem a periódusos rendszerbe, és kész, ez volt a nagy durranás.


Én mellesleg nem akarok párkapcsolatot, épp eleget szívtam miatta, nekem jó egyedül. Ha volt barátnőm, vele se arról beszélgettünk, hogy ki kéne rúgni a pékeket és pékrobotot feltalálni.

2018. aug. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/63 anonim ***** válasza:
3%
Igen. A nők idilli képeit pedig a marketing alakítja, a média segítségével. Bizony a nőknek készült művek (sorozatok, filmek, slágerkönyvek) mind arról szólnak, hogy fogyasztásra bírják a nőket, vagy a nők közvetítésével a férfiakat. Ezt a legjobb minél nehezebben utólérhető álmokkal csinálni, amivel olyan lesz a dolog, mint amikor a kutya hátára kötnek egy botot, az a feje elé lóg, és arról lóg egy finom húsdarab. Fut utána, de soha se éri el :)
2018. aug. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!