Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A társkeresőn lévő pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A társkeresőn lévő pasik közül senki sem dolgozik, vagy ez hogy van?

Figyelt kérdés

Ha eljut odáig a beszélgetés,hogy egyeztessünk egy randit,szinte mindenki aznap vagy másnap akar találkozni és lehetőleg munkaidő kellős közepén.Megy a nagy csodálkzás amikor azt írom,hogy én f5-ig dolgozom, csak utánna érnék rá,ráadásul erre meg azonnal jön a támadás,hogy nem is gondolom komolyan és csak azért mondom mert nem akarok találkozni.A másik meg,hogy képzelem,hogy nem válaszolok szinte azonnal.Bassszus melózom,nem tudok munkaidőben ezzel foglalkozni,mi ezen olyan meglepő?Komolyan már mindenki freelancer meg home office-t nyom és bármikor van erre ideje,csak én vagyok még ilyen őskövület,hogy nem tudok a melóból csak úgy lelépni?

32/N



2018. szept. 3. 19:25
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Akkor mi lenne, ha te mondanád neki, neked mikor jó. Vagy úgy kezdenéd, hogy "egyeztessünk".

_Nem jó akkor dolgozok. helyett Bocsi akkor dolgozok esetleg kedd du 2óra?

Sokat számít az is hogyan mondod, hogy ne tűnjön lekoptatásnak. A sok beképzelt "nő" közt vele arányosan sok a csalódott férfi is. Ne lepődj meg, ha kiakad, ha nem úgy mondod ahogy kell. Ne legyél félreérthető!

2018. szept. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

"Ne lepődj meg, ha kiakad, ha nem úgy mondod ahogy kell."


Magyarul még nem jártok, de már vigyázz a szádra.

2018. szept. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Igen! Mindig vigyázni kell mit mond az egyik a másiknak. Képzeld!
2018. szept. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Én is fent vagyok de én nem vagyok munkanélküli.

Mondjuk a munkabeosztásom pont megengedné hogy egész délelőtt beleférjen egy randi...Szóval ez alapján ne gondold hogy mindenki munkakerülő.

f35

2018. szept. 4. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
A kivétel vagyok. Hasonló tapasztalat a párkereső nőknél is. Legtöbb csóró és munka helyett ATM-et keres.
2018. szept. 4. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Én is belefutottam ugyanebbe a problémába,mint kérdező.És én se értem miért reagál erre rengeteg férfi agresszíven(de legalábbis egyáltalán nem megértő és konstruktív módon)Én 9-6ig dolgozom.Mivel Budapest külső kerültében,eléggé esélytelen,hogy bármilyen randihelyszínre odaérjek f7-7 előtt.Ekkor már jön is a támadás,hogy mit képzelek az már későn van,nem tudnék-e hamarabb lelépni(ezalatt mégcsak nem is azt értik,hogy fél-egy órával előbb,hanem,mondjuk 3-kor),és ha ennyit nem teszek meg a kedvéért akkor én nem is akarom őt és a többi.Ja meg biztos karrierista emancipunci vagyok és neki ilyen nő tulajdonképp nem is kell.Szóval nem én nem bírom felfogni,hogy nem mindenki hétköznap napközben dolgozik,hanem ők azt,hogy van aki viszont igen.Azt meg egyáltalán nem vágom,hogy lehet egy idegentől elvárás,hogy én kéredzkedjek el a főnökömtől a kedvéért(ez max akkor,ha már komolyabb a párkapcsolat és pénteken megy a vonatunk du,de egy Tinder-randi kedvéért,na ne már..).
2018. szept. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Ez is egy jó szűrő. Ha nem tud egy időpontban sem alkalmazkodni már az első randin sem ,akkor mi várható később? Azonnal kukázd ki ezeket az idiótákat, vagy van családjuk,akiknél jelenés van délután , vagy azt hiszik körülöttük forog a világ. Egyik sem jó .
2018. szept. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Btw, mindig konstruktívan álltam a randi időponthoz, már ahhoz a kevéshez, amikor a nő egyáltalán méltóztatott visszaírni.


Nem lehet, hogyha sorozatban ilyen pasikba botlasz, akkor némi hibát a válogatási szempontodban is fel lehet fedezni?

2018. szept. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!