Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A társkeresőn lévő pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A társkeresőn lévő pasik közül senki sem dolgozik, vagy ez hogy van?

Figyelt kérdés

Ha eljut odáig a beszélgetés,hogy egyeztessünk egy randit,szinte mindenki aznap vagy másnap akar találkozni és lehetőleg munkaidő kellős közepén.Megy a nagy csodálkzás amikor azt írom,hogy én f5-ig dolgozom, csak utánna érnék rá,ráadásul erre meg azonnal jön a támadás,hogy nem is gondolom komolyan és csak azért mondom mert nem akarok találkozni.A másik meg,hogy képzelem,hogy nem válaszolok szinte azonnal.Bassszus melózom,nem tudok munkaidőben ezzel foglalkozni,mi ezen olyan meglepő?Komolyan már mindenki freelancer meg home office-t nyom és bármikor van erre ideje,csak én vagyok még ilyen őskövület,hogy nem tudok a melóból csak úgy lelépni?

32/N



2018. szept. 3. 19:25
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudom, én nem nézek le senkit és elfogadok mindenkit. Felőlem mindenki akkor és úgy dolgozik, ahogy akar. Csak szimplán válaszoltam a kérdésre, hogy én speciel rá tudok érni bármilyen időben, ha úgy van kedvem. Ettől függetlenül ha randira hívok egy lányt,szinte kizárólag esti meg hétvégi időpontokat szoktam javasolni találkozónak, mert megszoktam, h akkor érnek rá, szóval engem aztán nem zavar.
2018. szept. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

"Bassszus melózom,nem tudok munkaidőben ezzel foglalkozni,mi ezen olyan meglepő?"


Csak azoknál meglepő, akik elvileg dolgoznak, de közben mégis be vannak jelentkezve...

2018. szept. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
88%

Én pl műszakos vagyok. 4 nap munka 12 órában, 4 szabad. De a 3 műszakosok is tudnak írkálni meg ilyenek. Nem mindenki 7-15 dolgozik :)

Persze lehet munkanélküli is akad köztük. Mindenesetre sosem kezdenék úgy, hogy most azonnal... azok tuti szexre mennek.

2018. szept. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

A napközben találkozós pasik általában azok, akik a főnöktől könnyebben kéredzkednek el egy-két órára, mint az asszonytól este :)



Bocs...

2018. szept. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
kanosak már és nagyon akarnak. :D
2018. szept. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Nézz már ki az ablakon pl Bp-en, elvileg "munkaidőben" ,vagy menj egy bevásárlóközpontba fél 3 kor.. Dugig van autóval ,akik csinálják a dugót egész nap. Ezek nem dolgoznak, csak jönnek mennek. Nyilván mind futár meg csomagszállító,meg utazó ügynök.Szóval rengeteg ember baromira ráér egész nap .
2018. szept. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

én folyamatosban dolgozok 12 órát. 4 nap munka, 4 pihenő. Dolgoztam már úgy is, hogy 3 nap munka, 3 pihenő.

Olyan is volt, hogy egyik héten éjszakáztam 3 napot hétfő-kedd-szerda a másik héten hétfőtől csütörtökig nappaloztam.

Talán meg kellene kérdezned, hogy milyen műszakrendben dolgozik, mielőtt még hülye kérdéseket nyomatsz fel.

2018. szept. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

máshonnan fúj a szél.

5-6 órakor már otthon vannak az asszonnyal meg a gyerekkel,úgyhogy az persze hogy nem jó nekik.

vagy legalábbis komolyabb logisztikát igényelne,főleg ha rendszeres lenne.

a melóból meg el tudnak jönni napközben 1 órát.

2018. szept. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Nagyon fordítva ültök a lovon,bocs.Nekik nem kéne kibroulni,hogy miazmá',hogy én nem érek rá hétköznap du 2.kor...Merkérdezi nekem mikor jó és amikor mondom ő van felháborodva...
2018. szept. 3. 22:30
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Én értelek, nem fura az, ha valaki nem a szokásos 8-től 4-igben dolgozik, az a fura, ha valaki meglepődik azon, hogy neked dolgoznod kell tőle meg a ráérésétől független időpontokban.
2018. szept. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!