Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akiknek még sosem volt kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek még sosem volt kapcsolatuk: van köztetek olyan, akinek még maga a kapcsolatteremtés, a beszélgetés is gondot okoz a másik nemmel?

Figyelt kérdés

A párkapcsolatba még bele sem mernek gondolni, mert már a beszélgetés is akadályt jelent: megszólítani a másikat, kínos csendek nélküli, pörgős beszélgetéseket lezavarni, frappánsnak, poénosnak, viccesnek, fesztelennek lenni, stb... De mindezek nem mennek neki, mert leblokkolja a szituáció, nyomás, megfelelési kényszer nehezedik rá, mivel tétje van a dolognak.


Van köztetek ilyen? Fogjuk fel most a párkapcsolatot egy háznak: ahhoz, hogy bejuss, át kell lépned a küszöböt. Van itt olyan, aki már ott elbotlik? Hogy már az alap-alapszintnek tekinthető beszélgetés is gondot okoz neki? Hogy lehet ebből a gúzsba kötő érzésből kitörni szerintetek?



2018. szept. 17. 16:51
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

"Ezért kreálódik egy elképzelt világ, ami maximum a műveltségedet gyarapítja, de a valóságban ugyanúgy gúzsba kötött leszel."


Szerintem ezt csak olyasvalaki gondolhatja így, aki vagy biológiai életkorához képest érzelmi / emberi fejlődésben súlyosan le van maradva és / vagy valamilyen mértékben autisztikus személyiséggel bír.

2018. szept. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
én itt vagyok. viszont ha már átlépném a küszöböt, a házban otthonosan mozognék
2018. szept. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Ilyen vagyok: az első időszakban tuti botladoznék a szavakkal, mondatokkal, de ha a nő kitartó lenne, és nem hagyna egyből ott, akkor úm. felpörögnék és jobb lenne a helyzet.

Változtatni hogyan lehetne? Először tükör előtt beszélni, próbálkozni szövegekkel, majd ha lehet, akkor ey ellentétes nemű barátot megkérni, hogy próbázhassak rajta.

2018. szept. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Én spec az ellenkezője vagyok, azaz tudok beszélgetni kb bárkivel (régebben nehezebben indult be, de aztán sikerült), viszont nem tudom átfordítani ezt semmiféle randizós eseménysorba. Kajak fogalmam sincs, hogy kéne :D Annyira meg nem nézek ki jól, hogy a lányok maguk intézkedjenek, szóval evvvan.


Btw a sok-sok olvasás nekem segített ebben, emellett szitkomok, improvizálós játékok is, a kulcs a szókincs, a referenciák, és a széles ismeretanyag, hogy mindig legyen valami kapcsolódási pont.

2018. szept. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

"viszont nem tudom átfordítani ezt semmiféle randizós eseménysorba"


Ez mindig KÉT emberen múlik. Fura, hogy föl sem merült benned.

2018. szept. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ja, fel sem merült bennem, tabzs tabzs
2018. szept. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Hát, ha tényleg nem merült föl benned, akkor talán ezen a ponton kellene elkezdeni keresgélni a sikertelenséged okát, nem gondolod?
2018. szept. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Igen, itt vagyok.
2018. szept. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!