Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Közmunkásként van esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közmunkásként van esélyem arra hogy összejöjjek egy nővel?

Figyelt kérdés
Vagy így esélytelen az embernek párkapcsolatra, hogy csak 54000 ft a havi keresete?

2018. szept. 17. 17:13
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
100%

a közmunkásoknak is szokott lenni nője,nem értem mit adod a hülyét

jó itt gyk-n senki nem jönne össze közmunkással,a gyk-n mindenki pesti 1 milliót keres stb

2018. szept. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 A kérdező kommentje:

Nem akarok munkás szállóra menni. Nem akarom munkás szállásokon leélni az életem.


Annyi pénzt meg úgysem tudnék összekeresni gyári munkásként, hogy ki tudjak fizetni 120000-150000 ezret albérletre plusz 50000 ezret meg a rezsire és arról még nem is beszéltem, hogy kajára ruhára és apróságokra is kellene még pénz.


Így hát a jelen állása szerint marad a közmunkás lét, a szülőkkel élés és nagyon úgy néz ki, hogy az egyedül lét. Pedig nagyon szeretnék én is normális párkapcsolati életet élni.

2018. szept. 17. 18:37
 13/40 A kérdező kommentje:
Vidéken élek, itt a legnagyobb munkalehetőség, a közmunka. Ennyi van.
2018. szept. 17. 18:38
 14/40 A kérdező kommentje:
A kiemelkedő tehetségem pedig sajnos még nem jött a felszínre amivel ötszázezreket, milliókat tudnék keresni.
2018. szept. 17. 18:39
 15/40 A kérdező kommentje:
Amúgy mindenre nyitott vagyok és hiszek magamban, hiszek a képességeimben. Van elégséges önbizalmam.
2018. szept. 17. 18:44
 16/40 anonim ***** válasza:
22%

H n ugy nez ki! Neled jo anyucinaleg az alja nunka na meg a semmi fizu.

Nem kene leelned az eleted nunkasszalloban es tudnal sporolni. Abbol tudnad kepezni magad es csinalhatnal pl egy szakmat. Amugy meg nem muszajj 120 150es albiba menni! Es igy milyen no venne komolyan. Csaladod mibol lesz...segelybol?

Megis ugy nez ki h eletkeptelen vagy es semmi hajlandosagod arra h jobb eleted legyen. Na ez az ami nem jon be a noknek. Nyilvan egy ugyan olyan magara igenytelen no mint Te osszejonne veled es nyomorogna veled. Csak gyerekeket ne valaljatok!

2018. szept. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
81%
Hat ugy nez ki hogy neked jo anyucinal az alja munka es a semmi fizu.* bocs a felreirasokert!
2018. szept. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 A kérdező kommentje:

"H n ugy nez ki! Neled jo anyucinaleg az alja nunka na meg a semmi fizu."


Nem jó! Kérlek ne sértegess.

2018. szept. 17. 18:55
 19/40 A kérdező kommentje:
Hol van olcsóbb albérlet?
2018. szept. 17. 19:00
 20/40 anonim ***** válasza:
88%
Hol? Mindenhol! Bpest ,Sopron es Movar a legdragabb alberletek teren es eleg sok albit latok 80ert. Es ha van egy jo szakmad nemagyarazd meg h nem tudnalegelni!
2018. szept. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!