Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Közmunkásként van esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közmunkásként van esélyem arra hogy összejöjjek egy nővel?

Figyelt kérdés
Vagy így esélytelen az embernek párkapcsolatra, hogy csak 54000 ft a havi keresete?

2018. szept. 17. 17:13
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:
Lehetséges, hogy van 80-ért is. Való igaz nem ismerem behatóan az albérleti körképet.
2018. szept. 17. 19:27
 22/40 anonim ***** válasza:
100%

Van bizony, sőt az alatt is.

Nem kell örökre munkásszállón lakni, csak amíg kicsit összeszeded magad. De ha nem hát nem, de akkor ne siránkozz, és ne várd a csodát. Gondolom az neked így kényelmesebb, hogy anyád főz - mos rád.

2018. szept. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
Eg attol is fugg hol elsz! Van kisvarosokbanar 40ert csaladihaz is.
2018. szept. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
78%
Én nem azért nem jönnék veled össze, mert keveset keresel, vagy mert anyáddal laksz. Meglepő, mi? Azért nem kellenél, mert egy nyámnyila balf4sz vagy, aki csak sírni meg nyavalyogni tud, panaszkodni az élet igazságtalanságain és a balszerencséről. Neked semmi sem jó, semmi sem felel meg. Egy muslica is tájékozottabb a világgal kapcsolatban, mint te. Nincs benned potenciál, se igény a fejlődésben, és tökéletesen érzed magad a langyos pocsolyádban. Tipikus vesztes vagy, aki még csak meg sem próbál változtatni a dolgain. Az már csak a ráadás, hogy egy cseppnyi férfiasság sem szorult beléd.
2018. szept. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 A kérdező kommentje:

Egy igazi Férfi tud sírni is.


Én pedig tudok, tehát Igazi Férfi vagyok.

2018. szept. 17. 20:28
 26/40 A kérdező kommentje:
Sok helyen és sok mindenkitől hallottam már ezt, hogy egy igazi Férfi tud sírni is.
2018. szept. 17. 20:31
 27/40 anonim ***** válasza:
100%
Közmunkásként van,de ezzel a mentalitással, hogy talán te nem vagy méltó, rontod a saját esélyeidet. Legyél elégedett önmagaddal. Nagyon ügyes, becsületes, jószándékú ember vagy, aki tisztességesen elvégzi a rá kiszabott feladatot, ozt kész. Szeresd magad! És akkor más is könnyedebben felfigyelhet rád, hogy te tényleg szerethető vagy.
2018. szept. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
55%

Én súlyos éveket csúszva az egyetemen, soha egyetlen munkanapot nem dolgozva, soha saját fizetést nem látva nősültem meg!!!!!! Mielőtt még valaki a pénzzel jönne feleségem gazdagabb és műveltebb nálam a két diplomájával!


A körülmények nem számítanak!

2018. szept. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
Előző (# 28), nem a feleséged fizette a lagzit? Meg tudtátok fullraközösen oldani?
2018. szept. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
100%
Na jó, ezzel az Igazi Férfi dumával sajnos lebuktál, hogy csak trollkodsz :D Gyanús volt már az is amit előtte írtál, de végülis úgy van vele az ember, hogy tele van ilyen szerencsétlen lúzerekkel az ország, igaz is lehet. De sajna ezt túltoltad így a végére :/
2018. szept. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!