Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők, mi a szemetekben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, mi a szemetekben az első és egyértelmű jele annak, hogy egy pasi akar tőletek valamit? Mi a "vízválasztó"?

Figyelt kérdés
Miből vágjátok le egyértelműen, hogy az a konkrét pasi már nem csak "legyeskedik" körülöttetek, hanem már udvarol, próbálkozik? Mi az a pont, ahol ez az "átbillenés" megtörténik? Ahonnan kezdve már nem mint csak egy pasiként tekintetek rá, hanem udvarlóként?

2018. szept. 20. 10:36
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Vagy megcsókol, vagy "basszus vedd már észre, hogy belédzúgtam".


Én abból indulok ki, hogy nálam a testi kontaktus magától jön, simán megölelte valakit mert boldog vagyok, vagy mert szomorú, megcirogatom, vállon veregetem, és simán lehet, hogy a pasi is ennyire gyári hibás, és csak látja rajtam egy ölelésre vágyom pl. A "ja tessék ez még jól jöhet" kedveskedés is ugyan ilyen kategória.

2018. szept. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kétféle tapasztalatom van.


Egyfelől a direkt ismerkedés, társkeresőről vagy rendezvényen, utcán (szórakozóhelyre nem járok), egyértelmű a szándék, ott nincs kérdés.


Ha más közegről van szó, nem friss ismeretség, mondjuk baráti kör, munkahely, iskola (régebben, mert már nem vagyok iskolás), akkor az szokott feltűnni, ha másképp viselkedik velem, mint másokkal, ha jobban odafigyel, még ha az kritika is adott esetben. Baromi könnyen ki lehet amúgy ezekből hátrálni, tehát én nem vagyok az egyből lebuktatós típus. Én is jártam már ebben a cipőben fordított esetben, tudom, hogy lehet gyorsan visszavonulót fújni. Hogy hogyan reagálom le ezeket, az meg attól függ, hogy én hogyan viszonyulok az illetőhöz. Ha hidegen hagy, tartom vagy növelem a távolságot, nem megyek bele a próbálkozásaiba, adott esetben közösségi oldalon korlátozottra állítom az ismeretséget (tiltani csak nagyon indokolt esetben szoktam), hogy csak annyit lásson, amennyit nyilvánosan is láthatnak mások, de semmi személyeset. Ha engem is érdekel, akkor meg stratégiát építek, figyelek, és úgy próbálok reagálni, hogy ne riadjon vissza, hogy kölcsönös az érdeklődés. Lehet olyan, hogy valaki nem bízik magában, azért nem meri vállalni az érzéseit, vagy épp haldokló kapcsolatban van, de bizonytalan továbblépni. Azért amikor olyan volt, hogy mindkettőnk részéről szabad volt a pálya, és egyikünk sem volt éppen nyuszi, az gyorsan is alakult.

2018. szept. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Amikor szerelmet vall.
2018. szept. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Régi viszonyban az, ha elmondja, hogy érez irántam valamit, (szerelmet ne valljon, attól riadt leszek), csak h. tetszel, nem vagy nekem közömbös, ilyesmi, vagy megsimogat, hozzám nyúl úgy, ahogy amúgy nem. Tehát nem a vállam veregeti meg, vagy kézen csap, hanem megsimogatja az arcom pl. ilyesmi. Ha pedig frissebb az ismerkedés, akkor valahol az, ha megérint, viszont még ilyenkor is szoktam arra gondolni, hogy esetleg szórakozik velem, vagy hülyít, (pedig azért nem hánynak tőlem a pasik..) szóval itt elég nehéz az a pont. A randira hívás azért számomra egy komolyabb ismerkedési szándékot jelez. Azt jobban komolyan tudom venni, ha valaki randira hív, mint azt, ha megsimogat.
2018. szept. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt egyáltalán nem nehéz kimutatni, éreztetni egy nővel. Viszont ha a nő nem szívesen fogadja az udvarlást, akkor könnyen meglehet, hogy úgy tesz, mintha nem venne tudomást róla. Ha tovább erőlködik a pasi, akkor talán eljut arra a pontra, hogy őszintén elmondja neki, hogy kopjon le végre, mert nem szeretné, hogy udvaroljon.
2018. szept. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
#8 Szerintem a leírásod nem mindenkire igaz, legalábbis nem mindenki érzi úgy, hogy van egy “gát”, amit “át kell törni”. Te/ti így érzitek valamilyen okból, azt ti tudhatjátok, hogy mi okból, annak megfelelően viszonyultok. Ez a gát-lásosság nem annyira àltalános ismerkedésben, a te gátlásaid meg te magad tudod kezelni.
2018. szept. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
76%

Èn alapvetően nagyon önbizalomhiànyos vagyok. Pl ritkàn kaptam bókokat, ha kapok is, nem tudok vele mit kezdeni. Az első gondolatom a " ne kamuzz màr" vagy hogy miért szórakozik velem, biztos gúnyolódik. Nem az, hogy akar tőlem bàrki bàrmit.

Volt olyan, hogy egy új munkatàrssal jóban lettünk, sokat dumàltunk. Mesélt a menyasszonyàról, magàról, én meséltem magamról és a férjemről. Volt hogy elhívott ebédidőben kajàlni, mindenki fizette amúgy a magàét. Én azt hittem hogy egy baràtsàg van kialakulóban, közben ő randiként tekintett ezekre. Ez akkor derült ki, amikor egy közös munka alkalmàval kettesben voltunk, jókat dumàltunk közben , nevettünk, és egyszercsak meg akart csókolni. Nem is értettem...együtt élt a menyasszonyàval, tudta jól hogy férjnél vagyok erre ez. Csalódott voltam hogy ennyit néz ki belőlem, hogy én olyan ember vagyok aki ilyesmibe belemegy. És sajnàltam hogy azt hittem lett egy baràtom- de tévedtem. A csajàt is sajnàltam.

Na szóval az, hogy meg akart csókolni, elég egyértelmű jel volt. De pl az hogy ő elvileg randinak tekintette a közös ebédeket, nekem fel se tűnt. A csók elől Elhúzódtam, és akkor megkérdeztem mégis hogy gondolta ezt. Hàt ő szerelmes lett... Nem tudtam hova tenni az egészet.

2018. szept. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Ha a férfi szava megérint, a keze sincs már messze
2018. szept. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelmű jel:

A beszéd. Az, hogy keres és kommunikál velem, meghív valahová. Nem ebédelni, kávézni hanem iskolaidő, munkaidő után, hétvégén valamilyen programra. Hozzám ér, bókol stb. Ami ezen kívül van az félreértésre ad okot. Nem egyértelmű egyáltalán.

2018. szept. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Ezeket valóban ösztönösen dekódolja mindkét nem.. Ha nagyon tetszik valaki vagy már belezúgtál, könnyen észreveszi(k).


Mondok példákat az utóbbi időből, én például onnan kapizsgálom, hogy a pasi akar valamit:

Ha közelebb hajol, vagy közelebb simul hozzám, megérint. Konrétan nálam akikkel ismertségben voltam, úgy volt levehető, hogy elkezdtek ölelgetni. De tényleg. :D

Egyébként meg ha keresi a fizikai kontaktust, közelségem, a társaságom.


De a legalapvetőbb ezen kívül a tekintet. Ide értve a mély és hosszabb szembenézéseket, és a zavarra utaló tekintet elkapásokat is, ha lesüti a szemét.


Pluszban ha sokszor flörtölgetni próbál, azaz méregeti nálam mennyire vagyok vevő rá.. Ha nem vagyok, akkor nem úgy reagálom le, hanem vagy szimpla egyszerű, de kimért hvaeri módon, vagy ignorálom maximum.

2018. szept. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!