Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők, mi a szemetekben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, mi a szemetekben az első és egyértelmű jele annak, hogy egy pasi akar tőletek valamit? Mi a "vízválasztó"?

Figyelt kérdés
Miből vágjátok le egyértelműen, hogy az a konkrét pasi már nem csak "legyeskedik" körülöttetek, hanem már udvarol, próbálkozik? Mi az a pont, ahol ez az "átbillenés" megtörténik? Ahonnan kezdve már nem mint csak egy pasiként tekintetek rá, hanem udvarlóként?

2018. szept. 20. 10:36
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy béna vagyok a “jelek olvasásában”, de én is a kommunikációra voksolok. Voltam már olyan helyzetben, hogy barátilag találkozgattam valakivel az egyetemről, filmet néztünk együtt, meg ilyen s ehhez hasonló tevékenységek, ez idő alatt nekem fel sem tűnt, hogy bármit is akarna tőlem. Néhány találkozás után rákérdezett valami olyasmira, hogy ‘van köztünk valami?’ (nem tudom pontosan idézni, valami ilyesmit kérdezett) Én megdöbbentem, mert nem gondoltam, hogy ilyen szándékból találkozgat velem. Őszintén szólva benne is lehetett valami, ami miatt nem éreztem (az eddigi férfi ismerőseimhez képest) meg ő is félreérthetett valamit részemről. Sokat viccelődött, talán ha tett is utalást arra, hogy akar valamit, azt elviccelte. Azóta én is másképp állok hozzá ezekhez a “barátságokhoz” és igyekszem a félreértést elkerülni.


Számomra a bókolás az “apróbb jel”, amiből egyből levágom, hogy mi van, de nem az illedelmes dicséretekre gondolok, (pl. mint amikor egy rendezvényen közlik, hogy szép a ruhám). Amikor valaki a beszélgetés során a szemembe néz és közli, hogy gyönyörű vagyok, a mosolyom, stb. azt nem lehet félreérteni.

Általában érződik a hangsúlyon is, ahogyan beszél hozzám valaki.

2018. szept. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!