Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 környékére már elfogynak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 környékére már elfogynak a normális, értelmes férfiak?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy akivel lehetne jövőben, családban gondolkodni, az már foglalt ennyi idős korára? Ha egy nő nem talált még párt, akkor ebből a korosztályból már ne is számítson túlzottan "elfogadható" felhozatalra?
2018. szept. 23. 22:55
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
65%
Nem fogynak el Nyuszi! Csak nyisd ki a szemedet! 😉
2018. szept. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
12%
Lehet egy-két évtizeddel feljebb is nézelődni. Nem ismeretlen jelenség ez a kedves hölgyek körében :D
2018. szept. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
0%
Aki alkalmas rá, azt a nők akár lasszóval is, de befogják.
2018. szept. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
29%
Te ugyanolyan vagy kérdező, mint a lúzer pasik, csak női változatban.
2018. szept. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
22%

30 környéke? Család? Gyerek? Jah, értem. Kitomboltad magad, végig ment rajtad fél Budapest az utolsó csöves Józsikától kezdve a képviselő-PhD tanár István bácsitól mindenki, elérted a 30-at, most meg már megállapodnál valami normális tag mellett. (Normális tag: saját családi ház, autó, minimum 3 diploma, felsővezetői pozíció stb.)

Igazi főnyeremény vagy. Ja, nem.

2018. szept. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
15%
Jav.: bácsiig*
2018. szept. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
48%

Igen, mikor a tortán elfújtam a gyertyákat, le is szállt a vállamról a Szentlélek, miközben belesúgta a fülembe, hogy az életbe nem jön vissza és ez mindenkivel így van.

32/f

2018. szept. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 A kérdező kommentje:
#5 Egy kezem túl sok összeszámolni, hogy hány férfival voltam eddigi életem során, szóval ez nagyon mellément.
2018. szept. 23. 23:01
 9/53 anonim ***** válasza:
11%

Ha olyanra gondolsz aki magasan képzett, értelmes, egzisztenciás, jó családból való...

Az 1 milliárd % h már v 10 éve foglalt.


Aki ebbe a kategóriába esik és van benne kelet. Nem fog 30 éves koráig várni h felesége legyen /élettársa.


Ha van egy jó kocsid te se 20 múlva kezded el használni hanem azonnal.

2018. szept. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 A kérdező kommentje:
Egyébként van még pár évem a 30-ig, de nem pár hónap járogatás után szeretnék bárkivel is családot tervezni.
2018. szept. 23. 23:03
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!