Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes orvosi ruhában, névtáblábal járni mindenhova csajozás szempontjából?

Figyelt kérdés

Egy kórházban vagyok rezidens, kimegyek kajálni egy közeli kajáldához, látom a kiscsaj nézi a névtáblám, ott van hogy Dr. Jakab Ödön (nem ez a nevem csak írtam valamit), látom a csillogást a szemén, széttapizza a kezem, amikor a pénzt fogja, stb...

pékségben a csaj reggel állandó jelleggel incselkedik, doktor bácsi vizsgálj meg stb. lehetne még sorolni, hosszú lenne a lista, nem felvágni jöttem ide, de ott helyben magamévá tehetném őket, az fix

Viszont amikor civilben sétálgatok a városban, plázákban, és próbálom felvenni a kontaktot a lányokkal, akkor teljesen közömbös nézés, néha visszamosolyognak, de az az instant orgazmus nincs az arcukon, mint amikor tudják, hogy doki vagyok.



2018. szept. 25. 19:58
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%
Én már immunis vagyok az orvosokra kb. 25 éve.Azóta eléggé kiismertem őket.Tisztelet az igencsak ritka kivételnek.
2018. szept. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
66%

"ott helyben magamévá tehetném őket, az fix"


"az instant orgazmus nincs az arcukon, mint amikor tudják, hogy doki vagyok"


orvos nem igazán beszél/beszélhet így. na meg, elég sok orvosissal voltam/vagyok körülvéve. a lányok nem vetik így magukat rá egyikre se :D van egy-két megjegyzés esetleg, viccelnek vele, de ez nem olyan gyakori, hogy "lehetne még sorolni, hosszú lenne a lista"


mert ha ennyire hosszú a lista, akkor fenemód jóképű is vagy hozzá, ami meg nem összeegyeztethető azzal, hogy mikor civilben nem, vagy alig kapsz visszajelzést.

2018. szept. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
92%
Egyébként minden mensa tag veri a falloszát a tagságára, vagy csak azok akik bekamuzzák? :)
2018. szept. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:

"Nem vagy még doki, csak rezidens, az meg nem menő. "


Kinek nem menő, ha szabad tudni? Józsikának, a postai kézbesítőnek vásárosnaményből?

Nekem csak a szakorvosi vizsgához kell a rezidensi meló, majd orvoslátogató leszek milliókért.

2018. szept. 25. 20:41
 15/33 anonim ***** válasza:
57%
Nem kellett volna ennyit tanulni ezért a melóért... már ha tanultál annyit. Szakorvosi vizsga se kellene hozzá.
2018. szept. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:

Hadd tudjam már jobban, hogy nekem mi kell :DDDDD

A szakorvosi vizsgám jól fog jönni a gyógyszeriparban, plusz az orvoslátogatás meg a magánpraxis sem full time job, ezért általában simán csinálják a kettőt egyszerre

2018. szept. 25. 21:00
 17/33 A kérdező kommentje:
Nem kell meleg szarig benyalni a cégeknek :D
2018. szept. 25. 21:05
 18/33 anonim ***** válasza:
74%
Csak ne felejts el visszamenni uzsonnaosztásra, mert záródnak a kapuk.
2018. szept. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
Te retardált vagy? Mert kb. semmi értelme a mondatodnak.
2018. szept. 25. 21:23
 20/33 anonim ***** válasza:
100%

Aztarohadt, milyen emberek vannak.

És én csodálkoztam, hogy az emberek miért előítéletesek az orvosokkal szemben.


Get a life.

2018. szept. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!