Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes orvosi ruhában, névtáblábal járni mindenhova csajozás szempontjából?

Figyelt kérdés

Egy kórházban vagyok rezidens, kimegyek kajálni egy közeli kajáldához, látom a kiscsaj nézi a névtáblám, ott van hogy Dr. Jakab Ödön (nem ez a nevem csak írtam valamit), látom a csillogást a szemén, széttapizza a kezem, amikor a pénzt fogja, stb...

pékségben a csaj reggel állandó jelleggel incselkedik, doktor bácsi vizsgálj meg stb. lehetne még sorolni, hosszú lenne a lista, nem felvágni jöttem ide, de ott helyben magamévá tehetném őket, az fix

Viszont amikor civilben sétálgatok a városban, plázákban, és próbálom felvenni a kontaktot a lányokkal, akkor teljesen közömbös nézés, néha visszamosolyognak, de az az instant orgazmus nincs az arcukon, mint amikor tudják, hogy doki vagyok.



2018. szept. 25. 19:58
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
69%
Na jó, ennyi elég volt. Ha legközelebb megint kiírsz valami kamu kérdést, legyen legalább minimális szinten vicces!
2018. szept. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
61%

Egyetem alatt is ennyire tapadtak rád a csajok? Vagy ott felismerték, hogy egy s'gg vagy, főleg, hogy ők is orvosnak tanultak?


Már régen rossz, ha csak azzal tudod eladni magad, hogy ott van a neved előtt a dr., ezen kívül viszont személyiségben semmit nem tudsz felmutatni, legalábbis amit eddig leírtál magadról, az inkább negatív, mint pozitív. Beképzelt vagy, okos is, viszont a valódi intelligencia hiányzik belőled, azt nem adják a mensa-tagsághoz.


Én is rezidens vagyok amúgy, és remélem, hogy sosem találkozunk/találkoztunk.

2018. szept. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
Mennyi frusztráció. Vigyázzatok a pszichoszomatikus betegségekre.
2018. szept. 25. 22:00
 24/33 anonim ***** válasza:
75%

Én nemsokára főorvosi vizsgázom, nekem is voltak ilyen kis mitugrász kivagyokén évfolyamtársaim/rezidens munkatársaim, még a piacra is köpenyben mentek volna, szánalmas... angyalom a stílusoddal van baj, azért carnak a fejedre civilben, a névtáblán meglátják, hogy dr. vigyorognak, aztán ha megismernék ezt a lekezelő stílusod ugyanúgy lecarnának, mint civilben (csak előtte lehúznának pénzzel).

“Nem felvágni jöttem ide”-dehogynem, meg még arra vársz, hogy akad pár csitri aki elájul, hogy hűűűű ez rezideeeens s írogatnak neked, te meg kúrogatod- de a csóré segged a falhoz ér s felébredsz.

Sok sikert a szakvizsgán!

34n

2018. szept. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
69%
Adja isten hogy a legtöbb orvos a jövőben ne legyen ilyen győkér ! :D Maximum azt tudom elhinni hogy az aranyásó kis libáknak tetszhettél. Vagy is nem te! Csak a remélt fizetésed.
2018. szept. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
50%

Én is társulok: én csak tanár vagyok, bár nem középiskolás szinten, és nagyon hasonló a reakció. Sokan már egy Dr-ért dobnák is szét a lábukat. A helyzet az, ifjú barátom (41 vagyok), hogy egyvalamire ügyelj: ne a fehér köpenyhez menjen majd a jövendő feleséged. Jóképű orvos barátomat két kis k..a húzta le.


Ne legyen kétséged és ne légy naiv.


Egy nem orvosdoktor

2018. szept. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
54%
Dehogy vagy te orvos, de még csak rezidens sem.
2018. szept. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim válasza:
92%

Kórházi dolgozó vagyok, nekem felcsillant a szemem egy férfire, aki civilben volt, utólag derült ki, hogy orvos.


Szóval felejtsd el ezt az egészet... Akinek még a névtáblára csillám fel a szeme, az nagy százalékban olyan is...

2018. szept. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 3.14159265357989 ***** válasza:

Nekem pl egy orvosi köpenyes, névtáblás hímnemű már eleve szimpatikus lenne, nálam pl ezzel többre menne bárki, mint esetleg kigyúrtsággal vagy ilyen egyéb külsőségekkel. (ok, végül is a köpeny is az, de hát azért valami műveltséget, intelligenciát csak sugall ez...) Bár tudom, hogy nem minden nő van ezzel így.

Nekem például elsődlegesen az fontos, hogy az illető személy értelmes, intelligens legyen, a műveltséget is nagyon tudom értékelni, bár az sem baj, ha nem olyan szerteágazó a lexikális tudása.

Szerintem igazából már a rezidensség is "egy szint", tehát ott már megvan a dr, a diploma, a háttértudás, és már csak a gyakorlati, "terepi" munka hiányzik. Tehát nálam ezek mindenképp előnynek számítanak. :) (de nyilván az ember ugye nem csak ezt nézi, legalábbis a normálisabb... illetve nagyon nem az a típus vagyok, aki ennyiért odadobja magát bárkinek, de ez már valami, amire elismerően bólintok :D)

Ami viszont kevésbé tetszik ebben a helyzetben, az az egyik kommented, miszerint orvoslátogató akarsz lenni milliókért... hát, engem a milliók kevésbé érdekelnének, de nem tudom, ez valahogy arra enged következtetni, hogy nem a tudomány iránti szenvedélyből választottad ezt az utat, hanem a pénz vezérelt (persze lehet, hogy tévedek, ezt csak te tudod...). Ez nekem nem annyira lenne szimpatikus, mert én meg a tudomány iránt érzett elkötelezettség és szenvedély miatt szeretnék kutató lenni, és ha már partnerkeresésről van szó, akkor olyan embert képzelek el magam mellé, aki ezt a részét osztja is az életemnek. (persze vannak más szempontok is, meg ez egyéni vélemény nyilván, de nekem ez az egyik legfontosabb)

2018. okt. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
A Jigsaw legyen veled. :D
2018. okt. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!