Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A világ rossz irányba halad?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A világ rossz irányba halad?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy drasztikusan megváltozott a férfi-nő kapcsolata. Még 20 éve sem volt ez ami most jellemző. Szalmaláng kapcsolatok, kirakat kapcsolatok, elvárás hegyek, zéró áldozat hozatal. Szerintetek van összefüggés az emberi felszínesség és az infokommunikációs robbanás között? Naponta több órán keresztül nyomják az emberek arcába (reklámok, plakátok, videók stb) a csodálatos élet lehetőségét, a gyönyörű nőket, a daliás szuper férfiakat. Én azt látom, hogy az emberek önértékelése, és mások megítélése teljesen letért a normális útról. Közönséges átlag embereknek is top full nők és férfiak lettek a standard ideáljai, a társkeresőkön szinte csak és kizárólag a fotók és a paraméterek dominálnak. Egy illúziót kergetnek, hogy ha ma nem is sikerült a főnyeremény, majd holnap biztosan meglesz.

Kapcsolatokon belül is sokkal könnyebb fenntartani a netes kicsapongást, mint megoldani a problémákat. De valahol ez a "Kánaán" csak egy délibáb, mert az emberek már mindenbe kapaszkodnának csak boldogok legyenek. Jellemző ez sajnos már az összes korosztályra.



2018. szept. 30. 12:11
1 2 3 4 5 6
 11/60 anonim ***** válasza:
88%

#3

És azt miért nem lehet megérteni, hogy nem mindenkinek kategorikusan a család és a gyerekvállalás jelenti a boldogságot? Miért baj az, ha valakinek a bulizgatás, pénz luxus szexpartnerek váltogatása jelenti a boldogságot? Akkor csinálják azt, miért neked kéne megmondani, hogy mi számíthat értéknek, boldogság forrásának és mi nem? “Élni és élni hagyni.”


Egyébként az emberek értékrendje folyamatosan változik. Engem pl 18-20 évesen más sem érdekelt, csak a heti 2 buli és a pasizás. Most pár évvel később pedig egyáltalán nem járok már szórakozóhelyre, párkapcsolatban vagyok, és pár éven belül szeretnék babát is. De ettől még egyáltalán nem mondom azt, hogy a múltban bármi rosszat elkövettem volna, vagy hogy most jobb ember lennék. Csak egyszerűen abban az életszakaszomban az jelentette nekem a boldogságot, hogy buli-pasik, ma pedig más tesz boldoggá, mert érettebb lettem és nagyon is kellett, hogy kiéljem és megismerjem önmagam.

2018. szept. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/60 anonim ***** válasza:
20%
Meg aztán a kutyát nem érdekli, merre halad az emberiség.Én csak magammal törődök! Akit lehet lehúzok anyagolag, a munkahelyemen a másik 100.000eft mellé lopom a fzetésem mellé, jókat eszem és jókat du.gok jobbnál jobb prostikkal.Élni tudni kell és nem nyafogni.
2018. szept. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/60 anonim ***** válasza:
94%
Én is ezt azt tapasztalom, viszont az is tény, hogy azok az emberek vannak "szem előtt" elsősorban, akik ilyen felfogásúak, hiszen őket látod pl. instagramon, társkeresőn, róluk hallani a rossz pletykákat, ők járnak bulizni, stb. De van egy csendesebb réteg is, akikkel nem találkozol sűrűn, de attól még léteznek, na az ilyen embereket között keresgélj.
2018. szept. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/60 anonim ***** válasza:
92%

A nők mindig ott mosolyogtak minden plakátról, ezeket neten megkeresheted.


Most a férfiak is ott vannak, és egy szinten vannak az elvárások. Nem elég annyi, hogy kukid van és nem verekszel.

2018. szept. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/60 anonim ***** válasza:
90%
Nah itt is megjött a szánalmas Messiás. Hihetetlen, hogy ez a szerencsétlen mindenhol ott van. A hozzászólásaiból látszik, hogy megkeseredett ember :D
2018. szept. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/60 anonim ***** válasza:
80%
"Nah itt is megjött a szánalmas Messiás. Hihetetlen, hogy ez a szerencsétlen mindenhol ott van. A hozzászólásaiból látszik, hogy megkeseredett ember" - Hogyne lenne megkeseredett, ha egyszer még keresztre is feszítették?... :-D
2018. szept. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/60 anonim ***** válasza:
87%
Hát az tuti, hogy keresztre feszítették, elcseszett egy élete lehet. Minden hozzászólásaival adja a hülyébbnél hülyébb tanácsokat. Oké, élje a saját kis nyomorult életét, de ne osztogasson idióta tanácsokat.
2018. szept. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/60 AchromaticSmarties ***** válasza:
85%
Az emberek mindig a legjobb ellenkező neműre csorgatták a nyálukat, csak régen a kis közösségekben ez a falu szépét / falu bikáját jelentette, ma pedig a tömegmédia korszakában a tv-ben és neten látott celebeket. Nagyobb a merítés, amiből kiválasztják a legjobbat a Pista bácsik és a Mari nénik.
2018. szept. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 anonim ***** válasza:
32%

Egyáltalán nem érdekel, hová haladunk. Mindig van olyan nő, aki elhiszi amit mond az ember és ágyba lehet vinni párszor.

A többi nem érdekel a világból.

2018. szept. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/60 A kérdező kommentje:
Elnézést, házas ember vagyok, van egy lányom, sok fiatal vesz körül, látom a problémáikat. Azért kérdeztem. Viszont az elég elkeserítő, hogy az érték abban rejlik, hogy együnk jókat, keféljünk és szórjuk a pénzt. Tényleg elvesztek a jó minták a többség számára.
2018. szept. 30. 13:05
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!