Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A világ rossz irányba halad?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A világ rossz irányba halad?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy drasztikusan megváltozott a férfi-nő kapcsolata. Még 20 éve sem volt ez ami most jellemző. Szalmaláng kapcsolatok, kirakat kapcsolatok, elvárás hegyek, zéró áldozat hozatal. Szerintetek van összefüggés az emberi felszínesség és az infokommunikációs robbanás között? Naponta több órán keresztül nyomják az emberek arcába (reklámok, plakátok, videók stb) a csodálatos élet lehetőségét, a gyönyörű nőket, a daliás szuper férfiakat. Én azt látom, hogy az emberek önértékelése, és mások megítélése teljesen letért a normális útról. Közönséges átlag embereknek is top full nők és férfiak lettek a standard ideáljai, a társkeresőkön szinte csak és kizárólag a fotók és a paraméterek dominálnak. Egy illúziót kergetnek, hogy ha ma nem is sikerült a főnyeremény, majd holnap biztosan meglesz.

Kapcsolatokon belül is sokkal könnyebb fenntartani a netes kicsapongást, mint megoldani a problémákat. De valahol ez a "Kánaán" csak egy délibáb, mert az emberek már mindenbe kapaszkodnának csak boldogok legyenek. Jellemző ez sajnos már az összes korosztályra.



2018. szept. 30. 12:11
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:
32%
#50 ezzel semmi gond nincs, de a döntésükért akkor is ők a felelősek, tehát elviszik a balhét.
2018. okt. 5. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 anonim ***** válasza:
91%

#50

Ne probalj ervelni vele, a 46%-os sajnos betegelmeju.

2018. okt. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 anonim ***** válasza:
84%
"tehát elviszik a balhét." - Csak az viszi el a balhét más helyett, aki balek. Én nem érzem annak magam, és nem érzem az én bűnömnek a te szenvedésedet. A te életed, a te döntéseid, a te felelősséged. :-) Legyen szép napod! Péntek van, holnap már hétvége.
2018. okt. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 anonim ***** válasza:
23%

#52 ostoba vagy. De nagyon. Remélem tudod. Akkor jó. Szép napot.

A mínuszt pedig kaptad is.

2018. okt. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 anonim ***** válasza:
84%

Latod? Azt se tudja kihez beszel szegenykem. 😅

Multkor irtam neked szinonimakat, miert nem azt hasznalod arra, hogy lepontozol mindenkit, aki reagal a beteg kommentjeidre? Menj inkabb es kezdj valamit az eleteddel. Vagy valosagban nem tudod mondogatni, hogy "kapod is a piros kezet", ha valaki hozzad szol? 😂

2018. okt. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 anonim ***** válasza:
7%

Látom #55 ma sincs más dolgod, mint trollkodni.

Tudod aranyapám, a GYK nem visszhangkamra, itt nem fog mindenki bősz egyetértésben bólogatni a baromságaidra. Ha nem tetszik, töröld magad. Tudod: megszoksz vagy megszöksz.

A mínuszt ismét kaptad.

2018. okt. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 anonim ***** válasza:
89%

Epp ez az, hogy akinek van elete azt hidegen hagyja masok hogyan ertekelik ot GYK-n, csak vicces/ijeszto, hogy ugy ismetelgeted ugyanazt a szoveget, mintha beteg lennel.

Illetoleg nem akarom, hogy a 79%-os feleslegesen vesztegesse az idejet rad, ezert vagtam kozbe.

Na, legyen szep napod a GYK vilagaban. 😅

2018. okt. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 anonim ***** válasza:
65%
Ó, én aztán nem vesztegetem az időmet, ha épp nem kíváncsi vagyok valamire, akkor csak lazítani jövök fel. :-) Ma meg alig voltam online, holnap szintén, megyek túrázni és futni. :-) Menjetek inkább ti is ezekre a rendezvényekre, ott biztosan jó a társaság. :-D
2018. okt. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 anonim ***** válasza:
7%

#57 ehhez képest már egy hónapja vergődsz azon, mint a partra vetett hal, ha lepontozlak. Nincs életed? Correct.

Ja, és a GYK nem a személyi hadsereged, kisbarátom. Attól, hogy valaki nem szimpatikus neked, nem fogja mindenki veled együtt kórusban utálni azt a valakit.


Jesszusom...és még Balázskát szidják egyfolytában. Neked sikerült őt is alulmúlnod, nemsoká eléred majd tetró, PHP de kóser meg a GreenTea szintjét.

2018. okt. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 anonim ***** válasza:

Én azt látom, a mai életvitelünk egyik mellék (nagyon rossz) mellékterméke, amit ha végig gondolunk az emberi tulajdonságunkból fakadóan hozott magával.


Ez nem más mint a közösségi média, az azonnali információ elérés, egyben ezek manipulálása. Itt első helyen említeném a facebook-ot például, ahova mindenki kénye kedve szerint teszi ki a "szebbnél szebbnek tűnjek fel az emberek szemében like-ra vadászó posztokat" amivel elhiteti magáról amit el akar (erre épít a média is egyébként).

Ez a hirtelen nagy választék tárháza egyre és egyre fentebb tolja a mércét a másik nemet illetően.

És ez bizony erősíti mind az önbizalomra hajlamosak táborát és megannyi kölcsönhatásról lehetne beszélni.

Nem mondom hogy rossz a social media, de az MSN-időszak szerintem pont ezért volt jobb!! sokkal jobb! mert ezt az énüket az embereknek nem hozta elő. Ott csak egy "név volt" és úgy tartották a kapcsolatot. De nem volt ez a magamutogatás (méghozzá mást beállítva mint ami) és nem látták az emberek sem. Szerintem ezzel borult fel minden...és lesz rosszabb. De majd megcsömöl idővel mindenki tőle.

2018. dec. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!