Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 38 évesen még mindig egyedül....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

38 évesen még mindig egyedül. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Én házasságban élek, de sok olyan kolléganőm van akiknek még kapcsolata sincs.Férjem szerint az elviselhetetlen természetükből fakadóan.szerintem viszont kényelemből!Egyre több nő nem akar gyermeket és úgy van vele, hogy akkor pasira sincs szüksége.Arról, hogy alkalmi partnerei vannak-e nem tudok. De gondolom van.

Nem ítélem el őket, az én életemben is volt egy olyan időszak, hogy a munkám és a sport teljesen kitöltötte az életemet és nem volt szükségem párkapcsolatra!



#házasság #magány #egyedüllét #felnőtt társkapcsolat #párválasztás.rossz természet
2018. okt. 1. 08:07
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
Végre egy értelmes beszélgetés, egy-két hozzászólót kivéve, ez ritka :P! Én férfiként vagyok kb úgy, mint a 9.17- es hölgy válaszoló. Nehéz olyan kapcsolatot találni, amiben minden stimmel, fontos a nyugalmam is, inkább egyedül, mint egy rossz kapcsolatban! Van aki tényleg a kriminális természete miatt, van aki kényelemből van így. Utálom a céges bulikat, de ismerek sztorikat, alkalmi partnereik vannak, igen :P! Nagyjából kerek már az életem, persze hiányzik egy társ, de sokkal inkább ezt választom a fent említett okok miatt. Komoly probléma a túlnépesedés, tehát az sem nagy gond, ha vannak néhányan, akik ezt látják és nem akarnak mindenáron utódot. Mindenkinek szép napot!
2018. okt. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:

#10

Persze, lehet elmélázni azon, hogy ki miért micsoda, de ha téged ez ennyire érdekel, akkor gondolom valami miatt feszélyez ez a kolléganő. Jól néz ki és féltékeny vagy rá? Kevésbé ráncos, mert nincs gyereke? Vagy mi a baj vele?

2018. okt. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 A kérdező kommentje:

Én is úgy gondolom, hogy rágalmak nélkül is lehet vitázni, megbeszélni olyan dolgot, amihez nincs közünk, de érdekel.Nem értem ez miért gond.És teljesen megértem az itt szóló szingliket!

Egy rossz kapcsolatnál sokkal jobb az egyedüllét!

Főleg, ha belegondolunk abba, hogy a kor előrehaladtával csökken a toleranciánk, vannak megszokott cselekedeteink, amiken már nem szívesen változtatnánk!Senki kedvéért!

2018. okt. 1. 10:12
 14/41 A kérdező kommentje:

10:09

Nem szeretném, ha nagyképűnek tűnne a hozzászólásom, bár az lesz!

Az ominózus kolléganő, aki a futás közben jött szóba, nos Ő :

sztem csinos(lenne) de úgy öltözik, hogy mindig 2 számmal kisebb rajta a ruha, kötözött sonkára hasonlít(férjem szerint)amúgy nagy mellű, nem szép inkább átlagos,okos, tehát simán találhatna(tudom nem minden a mell, a külső) partnert.A férjem is bólogatott erre, de szte a természetével van a gond.

Rólam: Én már 43 éves vagyok és párszor voltunk együtt futni, dacára a minimum 5 év kortöbbletemnek engem néznek meg a pasik...Bizonyára van ráncom, nem igen foglalkozom vele.Sportolok, rendszeresen futok,csinosan öltözöm! Alapvetően elégedett vagyok! Van egy munkatársam akivel nagyon jó barátágban vagyunk.CSAK barátság, bár részéről rögtön lehetne bármi, ő egyedülálló!

És reggelente , amikor beérek a céghez mindig elmosolyodik, arcán következő mondat(amit néha meg is jegyez, de szigorúan négyszemközt))Látom ma is megkaptál otthon mindent..vagyis egy nő arcára és viselkedésére , kiegyensúlyozottságára rá van írva, h pl otthon harmonikus a szex!

2018. okt. 1. 10:27
 15/41 anonim ***** válasza:
65%
Utolsó kapcsolatom óta meg se fordul a fejemben jó ideje hogy ismerkedjek.Exem teljesen leszívta az életenergiámat a folyamatos veszekedéseivel,kötözködéseivel,balhéival.Ha hazaérek örülök hogy csend van,senkihez nem kell alkalmazkodnom.Nem kell főznöm ha nincs kedvem,más után rendet rakni,vagy bármit.Nem igénylem az együtt alvást,utálom ha valaki horkol,nem tudok úgy pihenni.Szexuális dologra találtam 1 célszemélyt,akivel folyamatos a telefonkontakt,elmesélem milyen napom volt,stb.,ez bőven elég.Mostanában programokhoz sincs kedvem igazán.Gyereket meg nem akarok.Nem izgat mennyi idős vagyok,ha jön valaki egyszer majd jön,ha nem akkor nem,nem görcsölök ezen,van más gondom is.Egyenlőre el se tudom képzelni hogy valaki iránt érzelmeket tápláljak.A természetemmel meg nincs gond,nem vagyok hárpia.Kb. ezek az indokok.
2018. okt. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
39%

Csak én vagyok ilyen, hogy magamban keresem a hibát és azt gondolom saját magam hibájából vagyok egyedül, nem a másik neméből és korábbi párjaiméból?


A legtöbb ember tényleg ilyen sérülékeny egójú, hogy nem bír a tükörbe nézni és azt mondani, hogy a saját maga hibái miatt nincs senkije, nem máséi miatt?

2018. okt. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 A kérdező kommentje:

10:28-as

És ez barátság extrákkal?Akit írtál?

Épp a férfi kollégámmal is beszélgetve,pl:

A szex neki már nem is hiányzik annyira.Nagyon nagyok lenének az igényei mind külsőben mind belsőben!

Így inkább felhagyott a keresgéléssel.!

2018. okt. 1. 10:36
 18/41 anonim ***** válasza:
64%

"Én is úgy gondolom, hogy rágalmak nélkül is lehet vitázni, megbeszélni olyan dolgot, amihez nincs közünk, de érdekel."


Ezt én is így gondolom pl., de a férjed úgy néz ki, hogy nem, mert csípőből ítélkezik, általánosít. Nagyon egyszerűen és magas lóról elintézi a kérdést, pedig rengeteg oka lehet, hogy valaki egyedül van, mondjuk mert korábban sokat csalódott, rengeteg rossz élménye volt, vagy csak nem látott élhető példát, mondjuk a szüleinek rossz volt a házassága. De lehet, hogy valaki tudat alatt utasítja el a párkapcsolatokat, általában ez úgy néz ki, hogy nyitott lenne, de érthetetlen okból elriasztja a partnerjelölteket vagy csak a reménytelen esetek találjak meg. Nekem volt egy kolléganőm, akinek ugyan voltak párkapcsolatai, de mindig nagyon hülyéket talált meg, akik mellett szenvedett. Akinek láthatóan egészségesebb volt a lelkivilága, az nem kellett neki.

2018. okt. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 A kérdező kommentje:

Egyébként egyetemistaként én sem akartam férjhez menni.Egyszerűen csupa rossz példa volt előttem.Imádott nagyapám, aki délben már ült az ebédasztalnál, nagymamám leizzadva tálalta a levest! És a Kossuth rádió "Déli krónikája" alatt már enni kellett vagy apukám, aki nem sokat segített anyukámnak,nem engedte vezetni, további példa nem volta családban, mert a többiek mind elváltak.

ehhez képest mégis férjhez mentem, mert álmaim pasiját találtam a férjemben.Persze azóta derültek kis rossz tulajdonságai,(pl ez az ítélkezés magas lóról és nála van a bölcsek köve) de mindennek ellenére szerencsésnek érzem magam

2018. okt. 1. 11:02
 20/41 anonim ***** válasza:
64%

1001 oka lehet. Van, aki tudatosan nem szeretne se párkapcsolatot, se gyereket. Nagynéném már 50 éve megvan hapsi és gyerek nélkül, de olyan a munkája, ami teljes embert kíván, és abszolút ki tud ott teljesedni.

Van egy olyan ismerősöm, aki meg egyszerűen csalódott korábban, és azóta nem talált senki normálisat, most 38 éves. Inkább ez, mint hogy összefeküdjön fűvel-fával kvázi szeretetpótlék miatt.

2018. okt. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!