Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 38 évesen még mindig egyedül....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

38 évesen még mindig egyedül. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Én házasságban élek, de sok olyan kolléganőm van akiknek még kapcsolata sincs.Férjem szerint az elviselhetetlen természetükből fakadóan.szerintem viszont kényelemből!Egyre több nő nem akar gyermeket és úgy van vele, hogy akkor pasira sincs szüksége.Arról, hogy alkalmi partnerei vannak-e nem tudok. De gondolom van.

Nem ítélem el őket, az én életemben is volt egy olyan időszak, hogy a munkám és a sport teljesen kitöltötte az életemet és nem volt szükségem párkapcsolatra!



#házasság #magány #egyedüllét #felnőtt társkapcsolat #párválasztás.rossz természet
2018. okt. 1. 08:07
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
74%

Érdekes, amit írsz a nagypapádról, mert bármibe lefogadtam volna, hogy a férjed is olyan, amilyen ő.


Rövidke életem alatt azt tapasztaltam, hogy az panaszkodik mások nehéz természetére, aki maga nehéz természet, és mindenki alkalmazkodjon hozzá. Nem szereti a bonyolult embereket, csak az egyszerű lelkeket.


Ugyanolyan, mint amikor valaki kiteszi facebook-ra, hogy de szar a világ, de szarok az emberek, és te tudod, hogy ő is egy szar ember. Csak azt nem veszi észre, mert ő lehet szar.

2018. okt. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 A kérdező kommentje:

Nem! a Férjem nem olyan egyáltalán!

Azért mentem Hozzá!Persze szereti megmondani a a tutit, de kedvelem a nadrágot!

Női elnyomást, családi minták alapján nem kértem!!

Még egyszer, ha bárkit megbántottam, bocsánat, de sztem ha valakit sért, nem érdekel, tovább lapoz.Ennyi!Semmi sértőt nem írtam!

2018. okt. 1. 17:28
 33/41 anonim ***** válasza:

Ismerek egy nőt 39 éves és ő szeretne párt nagyon régóta.Viszont mindig nős férfiakat néz ki magának.Ismerem 20 éve már akkor is az kellett neki akinek volt valakije.

Soha nem volt még rendes párkapcsolata, csak ezek a foglalt pasik vitték el néha egy menetre.

Nem szép nő és fiatalon se volt az. A belsője.. hát én nő vagyok nem tudom, de senki nem hagyta ott érte az asszonyt eddig :D

2018. okt. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló!

Sokszor még akkor sem hagyják el a pasik az asszonyt, ha szerelmesek!

ez nem egyszerű döntés!

Igen, pont ilyesmire gondoltam, akik mindig mellé nyúlnak,Bár őszintén 40 körüli független pasit találni.Lehetetlen!

2018. okt. 2. 08:57
 35/41 anonim ***** válasza:
32%

Bár csak elején vagyok a 30-nak, de én a hercegemre vágyom. Specifikus problémám van, ami nem nekem probléma. Nem szeretem a változatos szexet. Csak ágyban és fekve. Azt hittem, ha felnövök, megszeretem a pózokat, de nem.


Úgyhogy inkább egyedül, mint megcsaljanak. És igen, ez így kényelmesebb, mint olyat csinálnom, amit nem szeretek.


De ahogy mondtad, mindenki a kényelmet keresi. Te is meg a férjed is a kényelem miatt házasodtatok össze, mert ha szeretitek egymást, kényelmesebb együtt, mint külön.

2018. okt. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 A kérdező kommentje:

Igen! Pontosan!Nekünk így jó!

De ezt a szex dolgot nem értem.Ha valaki majd szeret, akkor biztosan kihozza belőled.

egyébként saját magamból kiindulva, ahogy idősödik, érik egy nő, nos úgy lesz egyre jobb partner és egyre bevállalósabb.

Ami egészen extrém helyszínekre is vonatkozhat, és 30 éves koromban bizony belepirultam volna!Tehát ne temesd azt házasságot!

2018. okt. 2. 11:16
 37/41 anonim ***** válasza:

De ilyet nem mondhatsz, hogy "magamból kiindulva egy nő". Nem, magadból kiindulva az pontosan azt jelenti, hogy te. Hogy rád igaz.


Remélem, megengeded, hogy magamat jobban ismerjem, mint te engem. És nekem nem tetszik. Próbáltam, sokszor, szar volt. Semmi köze a szerelemhez. Vagyis lehet, mert onnantól csökkent.


Nem vagyok öreg, de elég idős vagyok ahhoz, hogy ne valaki más hozzon ki belőlem dolgokat. Tiniként lehet ment volna a megjátszás, felnőttként nem megy.

2018. okt. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 A kérdező kommentje:

Igen, valóban így helyes.Magamból kiindulva ÉN....

De tényleg nem gondoltam volna.40 éves kort elérve különösen!

Ok! Neked így jó!

2018. okt. 2. 21:49
 39/41 anonim ***** válasza:
Szerintem is a kényelem miatt vannak egyedül ezek a nők. Egoisták, el vannak a kis világukba. Gondolom jó munkahelyük van, amiből kényelmesen fenntartják magukat. Eljárnak bulizgatni, kávézni a barátnőkkel. Maximum egy menhelyes kutyát választanak magukhoz, amit elvisznek sétálni. Ennél több energiabefektetés már megterhelő lenne.
2018. okt. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 A kérdező kommentje:

Utolsó, 39-es.ezzel semmi baj nincs,ha az ember felvállalja!

tudni kell, mit akarunk az élettől!

2018. okt. 4. 16:02
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!