Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 38 évesen még mindig egyedül....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

38 évesen még mindig egyedül. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Én házasságban élek, de sok olyan kolléganőm van akiknek még kapcsolata sincs.Férjem szerint az elviselhetetlen természetükből fakadóan.szerintem viszont kényelemből!Egyre több nő nem akar gyermeket és úgy van vele, hogy akkor pasira sincs szüksége.Arról, hogy alkalmi partnerei vannak-e nem tudok. De gondolom van.

Nem ítélem el őket, az én életemben is volt egy olyan időszak, hogy a munkám és a sport teljesen kitöltötte az életemet és nem volt szükségem párkapcsolatra!



#házasság #magány #egyedüllét #felnőtt társkapcsolat #párválasztás.rossz természet
2018. okt. 1. 08:07
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
Erdekes dialogus de kerdeshez valasszal 2 evvel adosod maradtak... elet megvalaszolta azota?
2020. dec. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!