Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet esélyem egy szigorúan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet esélyem egy szigorúan nevelt, tradicionális jó anyagi helyzetű és normális roma család 26 éves lányánál így?

Figyelt kérdés
Nemrég költözött ide egy roma család, anya-apa plusz a 2 lányuk, az egyik ahogy megtudtam 26 éves, másik 11 talán. a 26 éves szerintem szingli, mert még a szülőkkel él. Nagyon jómódúak kb kastély az a ház, amiben laknak, szép autók, a nők nem dolgoznak, ez a lány sem, mindig az anyukájával van innen gondolom, hogy ők ilyen hagyománytisztelőek. Én magyar srác vagyok, de nagyon megtetszett ez a lány, mert ahogy hallottam, nagyon szépen beszél, kedves a mosolya, gyönyörű az arca, gyönyörű haja van és nagyon gyönyörű ruhái és olyan nyugodtság árad az egész lányból, megbabonázott engem. szerintetek lehet esélyem? illetve hogyan mivel menjek oda hozzá, ha kb mindig az anyukájával van? mondjuk szokott kutyátséltáltatni egyedül meg itt van egy kis zöldséges oda átjár egyedül is

2018. okt. 10. 14:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Azért mert még nem adták férjhez és atyai vélelem alatt áll.

Pont azért h a kiszemelthez menjen hozzá / akit a szülök a lánynak jóváhagynak.


Szerintem az nem te leszel.

2018. okt. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Esélyed lehet, persze, még össze is jöhettek, de a helyedben nem kezdenék velük.

Szakításra ne is gondolj - másnap már az ajtód előtt fog várni a száztagú cigányzenekar, és alaposan elhegedülik majd a nótádat, neféljcsak...

2018. okt. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Akkor mondom semmi esélyed ha csak nem feleségül szeretnéd kérni.A hagyományözőknél nincs járás kamaty házasság előtt! A cél a férjhez adás. Szűzen.Megtalálják a neki való férjet felejtsd el!Komoly szabályok vannak ehhez te nem tudnál alkalmazkodni mert nem ebbe nőttél fel!
2018. okt. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Az rgesz csaladjat neked kell eltartanod,ha a lannyal kezdeni akarsz. Meg fizettetnek is egy osszeget eskuvokor. Csak ugy nem jarhatsz vele. Mindig le fognak nezni meg ugraltatni,mint a szolgat,ha ott vagy. Nem fog veled kettesben elkoltozni a kisscsaj.


Ha meg elni akarsz,messzire keruld el. Vele nem szakithatsz,mert megolnek inkabb.

2018. okt. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

"De akkor miért van 26 évesen még a szüleivel?"


Hat nem rad var. Egy jomodu roma lesz a ferje

2018. okt. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
68%

Akik szerint cigány csak tisztességtelen úton szerezhet vagyont, az nagyon téved. A cigányság is rasszokból áll. A beások, oláhok pl kifejezetten dolgos, szorgalmas népség, sokszor a magyarokon is túltesznek. Általában az ő gyerekeik mennek egyetemre, ők azok, akik ki akarnak törni a cigányság posványából. De szomorú sors az övék. A cigányok kiközösítik, ha nem illeszkedik közéjük, a fehérek meg nem fogadják maguk közé.

Ezt vedd figyelembe, kérdező. Egy cigány feleség komoly hátrányt jelent minden egzisztenciális megmérettetésnél.

2018. okt. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Azért él még a családdal mert nem találták meg neki az ideális férjet egyértelmű!
2018. okt. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!