Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 172 cm az hátrány férfiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

172 cm az hátrány férfiként az ismerkedésnél?

Figyelt kérdés
Kaptam már több elutasítást is! Ez lehet az egyik oka ?
2018. nov. 18. 07:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
75%

Hátrány, de nem kizáró ok.


Még alacsonyabb sracok/férfiak is vannak párkapcsolatban, szóval CSAK emiatt nem fog minden nő elutasítani.


Kevesebb nőnél van esélyed, többet kell próbálkoznod, de össze fog jönni.

2018. nov. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
31%

#9

A nők is szoktak csalni, úgy hívják, hogy smink:)

2018. nov. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
56%

79%-os, te ennyire traumaként élted meg ezt a randit, hogy már sokadik hozzászólásban ezen rugózol itt több kérdésnél is? Kérdést is írtál ki csak emiatt:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Lépj túl. Az sem kellemes, amikor engem 35 éves nő fogadott 27 évesnek hazudva, vagy jóval vaskosabb testtel láttam élőben másokat, mint ami a gondosan megválogatott társkeresős képek alapján sejthető volt. Nem kell ilyen hattyú halálát letáncolnod itt. Vagy már az esküvőtöket tervezted fejben, és most méltóságodban megsértve érzed magadat? A dühödet kiadhatod, erre jó ez a felület, de aránytalanul nagy szót adsz egy lényegtelen, rövid epizódnak az életedből.

Például pont a kérdésednél írja egy női válaszoló ott, hogy 157 centijéhez mindig hazudik 160-162 cm-t magasságnak, mert szégyellnivalónak érzi ezt magán, pedig nekem mindig az ennyire alacsony lányok tetszettek, legfeljjebb 159 cm, de inkább pár centivel alacsonyabb (annak ellenére is, hogy én magam a 183 cm-mel nem nőttem alacsonyra) - és ez a női szerepben való léted általad fel nem ismert, nagy szerencséje. Nőként mindig fogsz olyat találni, akinek az esete vagy, ha göndör a hajad, ha egyenes, ha vörös a hajad, ha barna, ha "végtelen hosszú lábú", 180+ centi magas lány vagy, ha ölelésben elvesző 150+ centi alacsony, míg egy férfinél elég sok a kizáró tényező. Túl magas nem lehet a férfi, de túl alacsony már igen. Gömbölyded lányokra van kifejezett kívánalom egyes férfiak számára, pocakos srácokra nincs kimondottan (még ha van is, aki azt írja, hogy "mackósan" szereti a férjét, de valószínűleg megismeréskor nem így jöttek össze ők sem egymással). Nő lehet pálcika karú, pálcika lábú, és vonzó egyeseknek - férfiaknál ez taszító tulajdonság.

Persze, hogy a férfiak jelentős része javítja magát az igényeknek megfelelően, különben a személyes találkozásig sem jut el. Még egyszer leírom: szerencsémre nem vagyok sem túlsúlyos, sem vézna, sem alacsony, sem ronda arcszerkezetű, de bele tudom képzelni magamat mások helyzetébe, és fel tudom mérni az igazságtalanságot.

2018. nov. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem érdekel a faszi ezek után, pedig jót veszélgettünk, csak annyit nyígnak itt az alacsony pasik, hogy jaj a magasságuk, nem, a magasságuk nem lenne baj, ha hazudnak, akár ebben is, ha hülyének néznek másokat, mert nekik nincs önbizalmuk, az baj.
2018. nov. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
*beszélgettünk (bocs, mobil...)
2018. nov. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
6%
#10 Mert nem elég magasnak lenni, a jóképűség legalább annyira fontos.
2018. nov. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!