Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az én arcom egyáltalán nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az én arcom egyáltalán nem szimmetrikus. Ezért nem tetszem a férfiaknak?

Figyelt kérdés
2018. nov. 28. 17:35
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

"Mindenki érti kérdező, hogy miről beszélsz. Amit felhoztak példának az a legrosszabb példa, ugyanis az előlapi kamerában egy nagylátószögű lencse van legtöbbször, hogy közelről is beleférj a "kép"be."


Az a torzítás, amit az ember a tükörben lát, mert az agyunk automatikusan korrigálja, kijavítja a szemünkbe jutott képet. Megszépíti minket. Ezért van az, hogy sokan a tükörben nem látják magukat csúnyának, miközben a képeken igen. Tükörben én se látom magam annak, a képeken viszont egyáltalán nem találom magam vonzónak. A nagylátószögű lencse tényleg torzíthat, de nem olyan módon, ahogy te azt gondolod. Maximum megnyújtja egy kicsit a fejet, ami ettől hosszúkásabbnak tűnhet, viszont arra nem képes, hogy az egyik szemedet a másikhoz képest kicsit feljebb rakja, ami az aszimmetrikus arc egyik jellemzője. Legalábbis nekem vízszintesen van elcsúszva az arcom, mert az egyik szemem kicsivel lejjebb van, mint a másik.

2018. nov. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Ha egyébkénk arányos az arcod, akkor nincs gond.
2018. nov. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Agyban van a probléma és nem a szimmetriában!
2018. nov. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Amúgy teljesen egyet értek Dexterrel. Viszont egy valamit nem értek.

Ha például snapchattal vagy instagrammal csinálok képet az nem tükrözi és szépnek látom magam. Ahogyan a tükörben is.

Viszont a sima kamera tükrözi és amit más csinál azon sem látom szépnek magam.

2018. nov. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Igaza van Dexternek, tükörbe én is egész elfogadhatónak látom magam, a fényképemről meg egy ocsmány.nyomorék néz vissza rám. Sajnos az lehet a valós kép, amit a fénykép mutat abból leszűrve, ahogy a nők néznek rám.
2018. nov. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
25%
#14, az alkalmazásokkal történő fotózás nem adja vissza a teljes formád, az csak kamu, olyan képeken a csúnya ember is szép.
2018. nov. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
27%

Pro tip: pötsös képet selfie kamerával küldeni, mert "megnyújtja a képet".

Feljegyeztem, ha valaha küldenék.

32/f

2018. nov. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Az alkalmazások megtükrözik a képet, mert úgy akarnak láttatni, ahogy önmagadat látod a tükörben. Ha nem látnád magad szépnek a képen, melyet egy adott alkalmazással készítesz, nem használnád magát az alkalmazást. Ezt az alkalmazások fejlesztői is tudják.


Az agyunk generálta illúziókat a ruhaüzletek is kihasználják, mert a próbafülkében a fényeket direkt úgy állítják be, hogy minél szebbnek lássuk magunkat a tükörben. Ha pedig szépnek látjuk magunkat egy felpróbált ruhadarabban, akkor nagy bizonyossággal meg is vesszük azt. Üzleti fogás.


Erről van is egy jó cikk:

[link]

2018. nov. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Dexter, kérlek mielőtt belemagyarázol minden hülyeséget, kérlek olvasd már végig az első kommentemet (és ez neked is szól kedves kérdező)


"Mindemellett az okostelefonok kamerája torzítja is az arcot: ami közelebb van a kamerához, az nagyobbnak tűnik, mutat rá Daniel Baker, a University of York óraadója. Így a nem szelfiként készülő fotók, amelyeknél az arc különböző pontjai majdnem egyforma távolságra vannak a fényképezőgéptől, kevésbé torzítanak, laposabbnak mutatják az arcot, mint a szelfik."


[link]


Parancsolj. A szem olyan 35-50mm közötti "látószögben" lát. Magyarul a front camerád, torzítja az arcodat! Igen, torzítja. Senki nem lát úgy mint a front kamerád a telefonodban, senki, maximum a kamerák (lencsék, objektívek).

2018. nov. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Te pedig nézz utána az asszimetria jelentésének.
2018. nov. 28. 19:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!