Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az én arcom egyáltalán nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az én arcom egyáltalán nem szimmetrikus. Ezért nem tetszem a férfiaknak?

Figyelt kérdés
2018. nov. 28. 17:35
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

"Magyarul a front camerád, torzítja az arcodat"


Egy szóval sem mondtam, hogy nem torzítja. Persze, hogy torzítja, ez teljesen világos. De nem itt most nem erről van szó. A frontkamera képe felnagyítja a már létező torzulást, amit a tükörben nem látunk. Az igazság valahol a frontkamera képe és a tükörben látott kép között van. De az biztos, hogy egyik sem a valóság.

Vannak olyan fotográfiai technikák, amelyekkel olyan képeket készíthetünk magunkról, amilyennek a többi ember lát minket. Pontosan ki van mérve, hogy hány méter távolságból, milyen szögben, mekkora FOV-al, milyen lencsével kell csinálni.

2018. nov. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Ne haragudj kérdező, nem bántásból de szerintem foglalkozz azzal amit kérdeztél. Az egész kérdés butaság volt, hogy képzelhetsz egyáltalán ilyet?!
2018. nov. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
52%
Senkinek se teljesen szimmetrikus az arca, szóval nem feltétlen ez lehet a gond.
2018. nov. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
0%

szia nyugi senkinek sem szimetrikus az arca...és teljesen szemből sosem szabad képet csinálni...Az nem igen szokott sikerülni..bár én az előző igazolvány képeimre nagyon büszke vagyok nekem nagyon tetszettek..Esküszöm őket fogom használni fotósnak..2óra fölös várakozás előtte még ki idegenek és halál jó arcokat vágok :D

De ha valaki csak úgy natur lefotóz??? ááá dunának megyek :D

Ja és így is voltak barátnőim meg boldog pár kapcsolataim.

32/f

2018. nov. 29. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Nekem sem szimmetrikus, konkrétan a 2 szemöldököm 2 külön világ... a szemeimnek is eltér az alakja. Mégsem okozott ez soha problémát, sőt a párom egyenesen szexepilnek tartja :)
2018. nov. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
19%
Én szexelnék veled.
2018. nov. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!