Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok lánynak/nőnek miért van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok lánynak/nőnek miért van bajuszkája? Helyes arcú, elsőre ápoltnak tűnő nőkre gondolok. Ezt egyszerűen el sem hiszem.

Figyelt kérdés

Most két ilyen élmény is ért, hogy újra randizni kezdtem, rövid idő alatt. Az egyik egy 28 éves nő volt. Az esti randinkon a mesterséges, félhomályos fényekben nem igazán látszódott, de amikor csókolóztunk érezni kezdtem és másnap reggel is már jobban látszott természetes fénynél, hogy ilyen kis bajusz-szerűsége van, ami nehezen látszódik, mert inkább ilyen rövidebb szőrke, de nagyon érződik és ha egyszer észrevetted utána már látod is.


A másik egy 23 éves lány, akinek meg ott volt ilyen sötét, hosszúkásabb szőrke az ajkai felett, nem inkább középen, hanem két oldalt, majdnem a szája széle felett látszódva.


Ezek brutális illúziórombolók. Szerintetek hogy hagyhatja meg egy nő a bajuszát? Nem veszi észre, hogy van neki? Miközben a többi dolgára meg azért elég igényes. Nem fogom fel. Női arcon szőr.


2018. dec. 10. 10:53
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
84%
Amúgy én is mostanában több kancsal gyereket láttam, így jött ki a lépés, mégsem gondolom azt, hogy a mai gyerekek mind kancsalok... vagy te is az vagy? Lehet a kancsal szemed látott oda valamit, ami nincs ott.
2018. dec. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
9%

#11


És ez tényleg igaz.


A másik ami elterjedt az a nyúlszáj-kapafog kombó.


...romlik a génállomány...?

2018. dec. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
32%
Ez a kérdés!!!Vicc!Jót nevettem ma is.😂
2018. dec. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
9%

Lehet szidni a kerdezot, de egy noi bajusz azert kb olyan igenytelenseg mint ha nem furdene.

Ezt nokent mondom.

2018. dec. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
80%
14.: én meg nőként azt mondom, hogy nem vagyok hajlandó úgy kinézni, mint a retusált fotókon a nők. Ha ez kell, akkor legyen egy milliós munkája és szerezzen magának otthonra egy házidíszt, akit eltart és fizeti neki a napi karbantartást.
2018. dec. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
10%

Az h apolt vagy, nem csak a millimosok kivaltsaga.

Fuj bammeg, a belem kifordul az ilyen noktol :D

"Nok"

Ne h mar az ne legyen a high woman kategori, h nincs Jozsibajszod mint az utceli melosoknak.

2018. dec. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
23%

#15


Nem csak ez a két véglet létezik. Van a kettő közötti réteg ahol még nincs meg a "cigányasszony bajusz", de még nem is az agyonretusált-insta ribis stílus.


És a többség pont ebbe az átmeneti rétegbe tartozik, ritka a "tinifiúbajszos" nő. Az is inkább a középkorúakra jellemző ahol "jóúazmánygy" a felfogás.

2018. dec. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
8%

Ui. Csak akkor ne lepodjunk mar meg, h az atlag magyar 40es anyukat mar a kutya se nezi meg, meg a sajat ferje se, hanem meg akkor is inkabb engem les, ha latja h a ferjem all mellettem, de en 20on eves vagyok, es nem engedtem el a dolgot.



Ugyan ugy a magyar nok olyanok 35 felett kb mint a ferfiak. A minden mindegy felfogasukkal mint a Jabba...kajak. Igeny nuku. Es csodalkozunk h a ferj mast bamul...

2018. dec. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
28%
Barom.
2018. dec. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
81%

Vigyél magaddal disznópörzsölőt és mielőtt megközelited a nőt, pásztázd vele végig. Úgy mellékesen, mindenkin van szőr. Kinek erősebb, kinek csak pihe. Gyantáz, borotvál, epilál, akkor is lesz időszak, mikor látod. Természetes dolog. Elég kevés olyan szerencsés van mint a párom. Csak pihe és az is teljesen testszin.

Nem egy, nem két olyan barátnőm volt, akiknek sötét és erőteljes volt. Egyikkel sem ezért lett vége, mert jaj, látható szőr.

2018. dec. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!