Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok lánynak/nőnek miért van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok lánynak/nőnek miért van bajuszkája? Helyes arcú, elsőre ápoltnak tűnő nőkre gondolok. Ezt egyszerűen el sem hiszem.

Figyelt kérdés

Most két ilyen élmény is ért, hogy újra randizni kezdtem, rövid idő alatt. Az egyik egy 28 éves nő volt. Az esti randinkon a mesterséges, félhomályos fényekben nem igazán látszódott, de amikor csókolóztunk érezni kezdtem és másnap reggel is már jobban látszott természetes fénynél, hogy ilyen kis bajusz-szerűsége van, ami nehezen látszódik, mert inkább ilyen rövidebb szőrke, de nagyon érződik és ha egyszer észrevetted utána már látod is.


A másik egy 23 éves lány, akinek meg ott volt ilyen sötét, hosszúkásabb szőrke az ajkai felett, nem inkább középen, hanem két oldalt, majdnem a szája széle felett látszódva.


Ezek brutális illúziórombolók. Szerintetek hogy hagyhatja meg egy nő a bajuszát? Nem veszi észre, hogy van neki? Miközben a többi dolgára meg azért elég igényes. Nem fogom fel. Női arcon szőr.


2018. dec. 10. 10:53
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
15%

Azt a rohadt élet. Most komolyan van olyan, aki a női bajusz mellett érvel?! Beszarok... Persze ha egy férfin nincs semmi izom vagy éppen túlsúlyos, az igénytelen és nem férfi. Egyetértek, szerintem is sokkal igényesebb a női bajusz (ami ellen amúgy 15 másodperc alatt lehet tenni).


Mindennap újabb döbbenettel áll elő ez az oldal és az itteni kettős mérce.

2018. dec. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
88%

Pár napja olvastam egy fórumon, hogy a pasi kiakadt, mert a lánynak látszik a mellén egy ér. Már a keringési rendszer is baj.

De igen, a férfiak vannak elnyomva. 🤣

2018. dec. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
3%
#32: Azt hittem, hogy szőr. Na az még fincsa lehet, amikor bimbószopogatás közben 2 in 1 a fogselymet is megkapod, mi több, precízen beleszakad a két fogad közé, amit utána még egy sebész sem fog tudni eltávolítani.
2018. dec. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
51%

Nem láttuk a képet, hogy a kérdezőnek mi bajusz, mi nem.


DE! Ha minden más rendben volt a csajjal, kérd meg, hogy szedesse ki. Aztán nem kell csodálkozni, ha neki is lesznek elvárásai feléd ezen a téren.


De ha megbeszéltétek, máris előállt egy olyan nő, aki teljesen megfelel az elképzeléseidnek!

2018. dec. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 A kérdező kommentje:
Itt miért a nők vannak többségben?
2018. dec. 10. 14:27
 36/42 anonim ***** válasza:
16%
Én nő vagyok és nekem is van, ráadásul sötét. De mindig ki szoktam szedni. Akinek van nem tehet róla, de tud ellene tenni. Ha valaki sz**ik rá az igenis igénytelenség.
2018. dec. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
83%
A farokszopás sajna nem választás kérdése, akkor sokkal több szőrt látsz, mint mell körül. Inkább egy kósza, mint a dzsungel.
2018. dec. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
96%

Elárulok egy titkot: mi, nők is szőrösek vagyunk. Hol meglehetősen (lábszár, hónalj, punci), hol kevésbé (jobb esetben minden már testrész). Igen, az arcunkon is van szőr, bár inkább pihe. Bizonyos megvilágításban ha úgy esik rá a fény, akkor látszanak a pihék. Te magad írtad, hogy az első lánynak rövid szőke pihéje van - nekem is, soha eszembe sem jutott leszedni és továbbra sem fogom. Attól még ugyanúgy nő vagyok (bár talán annyira nem szuper, mint T4), és ha egy viráglelkű pasit ezzel sokkolok, meg lerombolom az illúziót, akkor ez van.

25N

2018. dec. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
94%

Ne magyarázkodj tudják ők jól, hogy minden emlős szőrös kevés kivétellel.

A lányok-nők külsejűkkel való nyomasztása bevett szokás az óvoodától egészen nagymamakorig.

A vicc az, hogy a szépség-divatipar fő haszonélvezői többnyire pont férfiak, az ő zsebükben landol a melltartó, a nejlonharisnya, parfüm, arc és kézkrémek, sminkek, plasztikák eladásából származó haszon.

2018. dec. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:

Kérdező, mert nem írtad, hogy férfiak véleményét kéred.


Én olyan kérdéshez nem írok. Good luck next time!

2018. dec. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!