Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok lánynak/nőnek miért van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok lánynak/nőnek miért van bajuszkája? Helyes arcú, elsőre ápoltnak tűnő nőkre gondolok. Ezt egyszerűen el sem hiszem.

Figyelt kérdés

Most két ilyen élmény is ért, hogy újra randizni kezdtem, rövid idő alatt. Az egyik egy 28 éves nő volt. Az esti randinkon a mesterséges, félhomályos fényekben nem igazán látszódott, de amikor csókolóztunk érezni kezdtem és másnap reggel is már jobban látszott természetes fénynél, hogy ilyen kis bajusz-szerűsége van, ami nehezen látszódik, mert inkább ilyen rövidebb szőrke, de nagyon érződik és ha egyszer észrevetted utána már látod is.


A másik egy 23 éves lány, akinek meg ott volt ilyen sötét, hosszúkásabb szőrke az ajkai felett, nem inkább középen, hanem két oldalt, majdnem a szája széle felett látszódva.


Ezek brutális illúziórombolók. Szerintetek hogy hagyhatja meg egy nő a bajuszát? Nem veszi észre, hogy van neki? Miközben a többi dolgára meg azért elég igényes. Nem fogom fel. Női arcon szőr.


2018. dec. 10. 10:53
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
93%
Olyan jól széttrollkodod az oldalt tetra, neked ezért biztos fizetnek
2018. dec. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
96%
21.: valószínűleg unatkozik, mert ilyen személyiséggel egy férfinek sem kell, hiába bajusztalan.
2018. dec. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
98%
Én kétszer hagytam visszanőni a bajuszkámat, meg az államon a szőrt, hogy megmutathassam nőgyógyásznak és endokrinológusnak. Mindkettő azt mondta, normális, pedig azt hittem, elzárnak, mint farkasembert.
2018. dec. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
5%
2018ban divat trollkodasnak titulalni az alcazott, "faj az igazsag" nevu bacakodast :D
2018. dec. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
97%
Ahogy írják, lehet hormonális eredetű is, vagy vese problémák. Másrészről a nők is termelnek androgeneket, ahogy mi férfiak is ösztrogéneket. A gond akkor keletkezik, ha örökletes módon, stresszhatás vagy vegetatív szabályozás hatására megbomlik a hormonok egyensúlya, nőben a férfi, férfiban a női hormonok mennyisége kerül túlsúlyba. Harmadrészt inkább pihe, szöszi bajusza legyen a nőnek, mint pénisze. 🙂
2018. dec. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
37%
24.: akkor ülj bele a fejed búbjáig egy kád gyantába, ha tézed csak így tud bárki is elfogadni. Nagyon sajnállak.
2018. dec. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
6%

Idegesek az oregasszonyok, ki hitte volna :D

Amugy nekem nem kell, anyamfajta vagok, nala szortelenebb not nem lattam.

2018. dec. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
18%
Kétlem,hogy a kérdező kétszer is hormonzavaros vesebeteg nőbe futott bele.Legközelebb nézd meg jobban kivel jössz össze.Én nem ismerek egy bajszos nőt sem.A többség leszedi rendesen.
2018. dec. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
2%

Mert a valóságban nem lehet Photosoppolni :)

Amúgy ők akartak férfiszerepet, hát tessék, megkapják.

2018. dec. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
15%

https://www.youtube.com/watch?v=Kq5WPkLCAiY

"Adj egy puszit drága jó nagyanyádnak, Billy!"

2018. dec. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!