Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok lánynak/nőnek miért van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok lánynak/nőnek miért van bajuszkája? Helyes arcú, elsőre ápoltnak tűnő nőkre gondolok. Ezt egyszerűen el sem hiszem.

Figyelt kérdés

Most két ilyen élmény is ért, hogy újra randizni kezdtem, rövid idő alatt. Az egyik egy 28 éves nő volt. Az esti randinkon a mesterséges, félhomályos fényekben nem igazán látszódott, de amikor csókolóztunk érezni kezdtem és másnap reggel is már jobban látszott természetes fénynél, hogy ilyen kis bajusz-szerűsége van, ami nehezen látszódik, mert inkább ilyen rövidebb szőrke, de nagyon érződik és ha egyszer észrevetted utána már látod is.


A másik egy 23 éves lány, akinek meg ott volt ilyen sötét, hosszúkásabb szőrke az ajkai felett, nem inkább középen, hanem két oldalt, majdnem a szája széle felett látszódva.


Ezek brutális illúziórombolók. Szerintetek hogy hagyhatja meg egy nő a bajuszát? Nem veszi észre, hogy van neki? Miközben a többi dolgára meg azért elég igényes. Nem fogom fel. Női arcon szőr.


2018. dec. 10. 10:53
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, hogy mindkettőnek "Rumcájsz" volt az apja. :D Makkos puska nem volt náluk? :D
2018. dec. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
38%
36os vagyok. Le lehet pontozni de akkor is igénytelen és gusztustalan ha valakinek látható és érezhető bajusza van nő létére. Semmibe nem tart kiszedni.
2018. dec. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!