Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gondolom úgy, hogy jobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolom úgy, hogy jobb egy prosti mint egy mai nő/lány?

Figyelt kérdés

Ott nincsenek játszmák,nem számít a külső,nincs kihasználás,megcsalás,érzelmi zsarolás,szakítás.

Csak simán kielégíti a szexuális igényeid. Ha bár ez önmagában elég kevés,de jobb mint amiket az előbb felsoroltam.


2018. dec. 15. 14:12
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
29%

Azt írja a kérdező, hogy a szex "önmagában elég kevés", gondolom másra is vágyna azon túl, ha egy nővel interakcióba lép viszont aránytalan nak találja azt amit egy "mai nő" nyújtana neki, azért, amit ő nyújt.

32/f

2018. dec. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Az utolsó kommentelő jól látja. Én nem szexet akarok egy kapcsolatban. Amit minden másik NORMÁLIS ember. És azokat elkerülni,amiket felsoroltam. A felfogása itt pár kommentelőnek egyenlő a nullával.
2018. dec. 15. 15:32
 13/29 Pumukli alfahím ***** válasza:
14%
Jól gondolod,a mai nők komolytalanok,átcseszik az embert,kihasználnak.Egy örömlány sokkal tisztább dolog.
2018. dec. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
19%

10.-nek.


Te trollkodsz vagy ennyire buta vagy?


NEM csak idióta, beteg, perverz, lúzerek járnak prostikhoz!


Jóképű, gazdag, diplomás, nős, orvos, mérnök tudós, művész, ...férfiak!


Igen, én is! Miért ne? Szórakozás! Hobbi!

2018. dec. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
#14. Hagyjad. Fényezi az egóját,mert azt hiszi,hogy jobb nálam. Ilyenek mindig is lesznek. Csak az ilyeneket letojom nagy ügybe.
2018. dec. 15. 15:50
 16/29 anonim ***** válasza:
67%
Az, hogy valaki jóképű gazdag orvos, nem zárja ki azt, hogy mellette beteg perverz lúzer.
2018. dec. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
57%

Hogy mért gondolod hogy egy prosti jobbb mint egy "mai nő"?

Azért,mert nincs sikered a nőknél,valószínűleg pont ez az idétlen hozzáállás miatt,és semmilyen erőt nem akarsz belefektetni hogy bármit változtass,ezért inkább fizetsz nőknek hogy eljátsszák hogy vonzódnak hozzád,mert csak ezt tudod kiváltani nőkből. Ha neked ez elég,egészségedre.

A másik meg hogy a szex és a párkapcsolat nem csak ennyi. A párkapcsolat nem egy szolgáltatás. Teljesen más,amikor valakire számíthatsz akármikor,veled van,megért,szeret teljes szívéből,szerelmes beléd,és a szeretkezés is egy csoda köztetek,meg más amikor valakinek fizetsz hogy kiélhesd magad,ő pedig feltehetőleg undorodik tőled. Ugye érzed a különbséget?

2018. dec. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
28%

Nekem nincs gondom a nőkkel, most is elképesztően szerencsésnek érzem magam a barátnőm miatt.


De ha ő nem lenne, én is prostiznék. Hetiszinten ismerek meg új nőket a munkám miatt, mind fiatal 20-30 közötti. Már rosszul vagyok tőle, hogy én adok a külsőmre, dolgozom, főzök, mosok, háztartást vezetek, szórakozom és érdekelnek a világ dolgai...és ha ilyen párt szeretnék, akkor mit találok helyette?


Játszmákat, felesleges udvariassági köröket (pl. utólag bevallja, hogy már 5 perc után rádugrott volna, csak nem illik. Helyette hetekig nyomiskodunk.. ).

Ráadásul rosszul vagyok tőle, hogy minden "nő" bele akar ülni a kész életbe. Arról hallani sem akar, hogy közösen majd megteremtjük az otthont és az anyagiakat hozzá. Inkább egyedül vannak és várják a csodát. Olyat, hogy átmegyünk egymáshoz, bevásárolunk és közösen csinálunk vacsit? Áhh, csak és kizárólag rendelés!


A jelenlegi barátnőmet is elképesztő véletlenül találtam meg, semmi az esélye, hogy találnék hasonlóan régi értékrendű, minden másban modern nőt. 26/F

2018. dec. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
25%

Miért lettem lepontozva azért, mert fordítottam nektek? Haszontalan volt?

32/f

2018. dec. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
29%
32f te tök jó válaszokat adsz, mégis sokszor le vagy pontozva ez már feltűnt. Próbáld meg, hogy nem írod ki, hogy 32f 😀✌️
2018. dec. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!