Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gondolom úgy, hogy jobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolom úgy, hogy jobb egy prosti mint egy mai nő/lány?

Figyelt kérdés

Ott nincsenek játszmák,nem számít a külső,nincs kihasználás,megcsalás,érzelmi zsarolás,szakítás.

Csak simán kielégíti a szexuális igényeid. Ha bár ez önmagában elég kevés,de jobb mint amiket az előbb felsoroltam.


2018. dec. 15. 14:12
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
43%
T'án mert a pötsödön felül semmit se tudsz nyújtani?
2018. dec. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
#19-es válaszoló volt eddig a legnormálisabb.
2018. dec. 15. 16:36
 23/29 anonim ***** válasza:
42%

Mert valóban jobb, több okból is.

- Egy nem prosti nőnek is fizetned kell, hogy veled legyen, ráadásul az esetek nagy részében többet, mintha prostikhoz járnál.

- Olyan szép nőt választasz, amilyet csak szeretnél.

- Nem hisztizik, nem nyafog, nem kell egész nap elviselned.

- A prostik őszinték, nem kell játszmázni és tiszteletköröket futni. Maximum abban hazudnak, hogy élvezik veled a szexet, de abban más nők is szoktak.

- Nem hazudják azt sem, hogy szerelmesek beléd.

- Valóban nem számít a külső, egy prosti akkor is bevállal, ha ronda vagy.

2018. dec. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem ritka megalázó tudat lehet azzal együtt élni, hogy csak pénzért van veled a nő, mert semmi mást nem tudsz felmutatni. Nyilván ez a kérdés is egy önigazolás. Ha a kérdezőnek ez megfelelne és nem érezné magát szerencsétlenségnek, akkor nem keresne itt önigazolást.
2018. dec. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
36%
#24 Ha nem prosti a nő, akkor is valószínűleg csak a pénzért van a pasijával. Kivéve, ha a pasi nagyon jól néz ki.
2018. dec. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
#25-ös Pont ezt akartam volna én is írni. Ritka az olyan nő aki nem pénzért van a pasival. Mert mi egy elvárása egy nőnek? Hogy legyen sok,vagy az átlagnál több pénze a pasinak,így tud tervezgetni. Pontosítok: Nem a pasiba szerelmes,hanem abba,hogy van pénze.
2018. dec. 15. 18:08
 27/29 anonim ***** válasza:
50%
Mivel se pénzed se eszed,jobb ha kivered
2018. dec. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
22%

Nem vágysz rá, hogy valaki önmagadért akarjon veled lenni? Miért gondolod úgy, hogy nincsenek értékelhető, pozitív tulajdonságaid?

Szerintem alapvetően önértékelési problémáid vannak, és ezt próbálod meg áttolni a másik nemre. Mivel meggyőződésed, hogy téged nem lehet kedvelni azért, aki/amilyen vagy, ezért úgy állsz hozzá, hogy akkor neked sem kellenek a nők, nem akarsz tőlük semmit az egyoldalú, pénzért vásárolt szexuális szolgáltatásokon kívül.

2018. dec. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
#28 Olyan nő nincs, aki önmagáért lenne a párjával. Ezt csak a legnaivabb férfiak hiszik el nektek.
2018. dec. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!