Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek, ki szereti a papucs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, ki szereti a papucs pasikat? (Egy másik kérdésnèl láttam, hogy többen is írták, hogy ők is)

Figyelt kérdés
Leírnátok az okát?

2018. dec. 20. 23:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Fogalomzavaraid vannak, mert a papucs egyáltalán nem ezt jelenti, amit leírtál.
2018. dec. 21. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Hát igen, ez a szomorú, hogy van, aki már ettől papucsnak tartja a másikat....amikor ez lenne az alapvető. (kivéve a csak a párjával mászkál el rész)
2018. dec. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

házimunkába besegít


Ez nem papucsság. Ő is sz_rik, eszik, fürdik otthon nem? A koszt el kell takarítani magunk után.

2018. dec. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

A tényleg papucsot, akinek nincs egy önálló gondolata, mindig velem döntet el mindent, nyálas ajnároz, nem kedvelem.


De sokszor már azt látom, hogy az is le van papucsozva, aki "besegít" a házimunkában (még jó, hogy basszus, ha én is dolgozom, és együtt élünk a lakásban és együtt használjuk, "piszkoljuk be"... ez nem is besegítés kellene, hogy legyen, hanem magától kellene jönnie), aki megbeszéli a nőjével, hogy mikor hova megy és szól, ha késik (sztem ez is alap egy kapcsolatban, hogyha hajnali 4ig nem jön meg, ne a kefét egyem, hogy hívjam-e a rendőrséget, ne aggódjak miatta)... na, ha ezt értjük "papucs" alatt, akkor ja, szeretem. De én inkább szerető párkapcsolatnak nevezném.

2018. dec. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!