Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy randin miért lesz flegma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy randin miért lesz flegma és elutasító egy nő amint megtudja hogy nincs autója a férfinak?

Figyelt kérdés

Előtte fél órán keresztül nagyon érdeklődő volt, kedves, jókedvű, de amint ez kiderült mintha átkapcsolt volna egy nagyon flegma és lerázós stílusba.


A nő 23 éves, a férfi 34 és nem csóró, csak nincs szüksége autóra.


Ez a helyzet inkább kivétel vagy sajnos gyakori?



2018. dec. 26. 18:21
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
És még te jártál jól. Mi lett volna később? 😯
2018. dec. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
A kocsi a fontos? Hááát, én is találkoztam már kocsifüggő nővel. Mit is lehet erre mondani? Kocsit akar választani, nem férfit.
2018. dec. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
24%
A második volt a valódi énje, mint a legtöbb mai nőnek. Örülj neki hogy hamar kiderült és visszakullogott a putriba ahonnan jött.
2018. dec. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Én egyszer ismerkedtem egy fiúval , aki aztán randizmi hivott.

Nekem kellemetlen volt làny létemre érte menni autóval, mondván hogy neki nincs.


Mostani párom mesélte hogy egy lannyal ismerkedett, mikor kiderült hogy nincs autója akkor hirtelen lekopott. Miutàn lett autója utána már kereste a tàrsaságat.

Félre értés ne essek, engem nem zavar ha valakinek nincs.

Sajnos sok nő van aki e szerint dönt. Meg persze az autó márkája szerint.

2018. dec. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

Egyszerűen tényleg nagyon furcsa ez a viselkedés. És ha volna autója de mondjuk csak munkába járáshoz használja, de mondjuk városban nem?


Mert ilyen is van.

2018. dec. 26. 20:40
 16/27 anonim ***** válasza:

Pesti nő vagyok. Ha megismerkedem valakivel aki szintén pesti, és van autója, mindig meglepődök. Miért? Drága, értelmetlen pénzkidobás, a tömegközlekedés kiváló.

Mondjuk azt sem értem, aki randin ilyenekről beszél vagy kérdez. Eszembe sem jutna megkérdezni valakitől, mije van. Ahogyan én sem szívesem beszélek erről.

2018. dec. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
79%
Ha 23 évesen hajlandó lennék találkozni egy öregedő ürgével,az lenne a minimum hogy legyen autója az illetőnek.Ennyi erővel randizhatnék 17 évesekkel is,ők legalább még jól néznek ki.
2018. dec. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
17%
Sajnos ez általános. A nők f...book által közvetített hamis, magamutogató, hülye ribnc világképet követi, ebben hisz. Eszerint a világkép szerint mindenki annyit ér, amennyije van, és a nő számára annyit ér, amennyi anyagilag is realizálható hasznot a nő számára át tud nyomatni a csávója. ez a legaljasabb kelet-európai feltörekvő, törtető magatartás az igazi férfiakat már rég elűzte messzire innen, ezért rajtam kívül már senki nem képviseli a férfiakat, akik viszont képviseletre szorulnának ebben a lealjasodott agyonszolizott pinkes-nyálas-műkörmös fszbook hordákkal szemben.
2018. dec. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Olyat keress akit nem érdekel a kocsi...pasiba is talalkozni idiotakkal!
2018. dec. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

# 17


34 éves az mióta öregedő?


Felétek biztos szörnyű genetikával rendelkeznek a pasik.

2018. dec. 26. 23:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!