Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy randin miért lesz flegma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy randin miért lesz flegma és elutasító egy nő amint megtudja hogy nincs autója a férfinak?

Figyelt kérdés

Előtte fél órán keresztül nagyon érdeklődő volt, kedves, jókedvű, de amint ez kiderült mintha átkapcsolt volna egy nagyon flegma és lerázós stílusba.


A nő 23 éves, a férfi 34 és nem csóró, csak nincs szüksége autóra.


Ez a helyzet inkább kivétel vagy sajnos gyakori?



2018. dec. 26. 18:21
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
37%

Én is azt mondom h legyen autója! Olyan gáz ha tömegközlekedéssel akarja h utazzatok, az nem gondoskodás. Kocsi kényelem, meg azt is jelenti h potenciális, anyagi életben van húzóereje.


És aki ezért meg akar kövezni, akkan csak azt mondom h ti is a csinosabb meg fiatalabb nőkre menetek!

2018. dec. 27. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Van, ah nem is kell kocsi. Ahol nsm árt, ha van: Vidéki várksban, vahy agglomerációban, vagy falun. Bp. belvárosban pl. felesleges az autó, párom sem tart (megtehetné, 600+ a fizuja multinál).
2018. dec. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

# 21


Elmondtam a kérdés részletezésében hogy nem azért nincs autója mert nincs rá pénze, hanem mert NINCS RÁ SZÜKSÉGE!!!!!

2018. dec. 27. 10:18
 24/27 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen nők, de nem minden nő ilyen. Különben is, miért a 11 évvel fiatalabbakra hajtasz?
2018. dec. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
A 49%nem nő, hiába kiabálsz vele. Én értem: nincs szükséged kocsira. Mint sok más embernek. Keress normális nőt akinek ez nem probléma, én egyet sem ismerek akinek ezt feltétel lenne.
2018. dec. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
0%
Hagyjuk már ezt a dumát! Bevásárláshoz vagy ha este elmennek szórakozni és hazafele kell a kocsi, városon kívül is kell a kocsi. Belvárosban persze sétálgathat.
2018. dec. 28. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Én nagyvárosban élek, és nincs szükségem autóra. Sem a bevásárláshoz, sem a szórakozáshoz. (Ha megiszol egy pohár bort, amúgy sem vezethetsz) Ha véletlenül olyan időben jönnék haza amikor nincs busz (éjszakai járatok is vannak) inkább fizetek egy taxit, mint hogy fenntartsak egy autót, fizessem a biztosítást, adót, parkolást, vizsgáztassam és ha már ott áll, nyilván vezetném is, tehát benzin stb. És mindezt azért, hogy elintézzem azt a vásárlást amit amúgy is elintézek és hátizsákban hazahozom, vagy hogy ha elmegyek szórakozni, annak a pénznek ami arra az egy-két pohár borra ment el a többszörösét fizessem ki benzinre, parkolásra.

Autót csak annak érdemes fenntartani, aki olyan helyen lakik vagy olyan a munkája hogy ez valóban megkönnyíti az életét és megéri neki. Igenis vannak olyan élethelyzetek amik feleslegessé teszik az autót.

2018. dec. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!