Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Találtam egy velvetes cikket/l...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találtam egy velvetes cikket/levelet. Kedves hölgyek urak, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
velvet.hu/randi/2018/12/28/20_perccel_az_elso_tali_utan_az_agyban_voltunk/? utm_source=index.hu&utm_medium=doboz&utm_campaign=link
2018. dec. 29. 23:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
31%
Ez egy szennyoldal, viszont amiket idéztél belőle, azok nagy igazságok.
2018. dec. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Mivel csak önigazolást keresel: igen, minden szava igaz.

Minden nő ostoba, ösztön vezérelt, pénzéhes ribi.

Csak áruld el, ha ennyire undorodsz a nőktől, miért akarsz egyet is felszedni?

2018. dec. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én csak a Volvósokat nem dobom, nekem is az van, szeretem az igényes embereket.
2018. dec. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

#10 hát persze, rád nem olyan hatást kelt, ahogy a családapák szeretőinél sem, legalább is ezt mondják, ha megkérdezik :)


"Aha, mindegy, csak ne anyád meg nővéred/húgod legyen?Brávó, brávisszimó!"

[link]


Akkor a nem válogató mindenkit megdugó "nőcsábász" "jópasik"-tól lenne a nők nagy részének gyereke, és kész a belterjesség. Igen, ők még a nővérüket is, vagy legalább is az unokatesójukat is.


"Egyesek szemében igen. Vannak, akik jobban megbecsülnének titeket, de nehogy elhidd..."

Nem is. 10 éve amikor még naiv voltam, és nem csajoztam, talán elhittem volna, de azóta volt dolgom nőkkel, volt időm megfigyelni is őket. Még jobban gyűlölnék a férfiakat, mégtöbb lenne a többletjogokat követelő, és #metoo-zó, tudjukmi


"Én ugyanezt láttam férfiban, akkor minden férfi nyomuló, erőszakos, hisztis dög? Ja nem, az általánosítás csak egy irányba működik."


A nők nyomulósak? Hmm ezt nem tapasztaltam, csak pénzes pasik esetében. De ha te mondod, elhiszem.

Ja férfiak is tudnak hisztizni, de kismiskák egy átlag leválogatott nőhöz képest, csak egy két frigid qrvázás, és mennek másikra, ellentétben a nőkkel, akik még később is, kitartással képesek bosszút állni ha leválogatták őket, mert hiszen ők nők, őket nem szabaad, ők válogatják le a férfiakat, különben is fb-n, instán megmondták, hogy ők gyönyörűek :)

Gyakori ilyenkor, hogy csendben elterjesztik a pasiról, hogy homokos, kicsi a farka, impotens, stb.


#12 copy paste? Kicsit testre szabhatnád, mert nem írta, hogy felszedne nőt. Bár azt se, hogy undorodik tőlük. Na meg lehet, hogy a kérdező is nő, és te meg egy kulcsszavakra random femináci fröcsögést beillesztő bot :)


Úgyhogy elő a pontozó accountokkal, ahogy szokás, bár néha olyan érzés, mintha az üzemeltetők csinálnák, a látogatottság gerjesztésére. Vagy ennyire naiv vagyok még mindig, és túl sok jót hiszek a nőkről?

2018. dec. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Biztos van olyan nő is, amilyenről a levélbeküldő ír, de messze nem ez az átlag. Ahol mozgok, ott egy nő sem ilyen felszínes, senkit nem érdekel, hogy instagramkompatibilis szállókba jár-e az adott férfi, az exbarátnős képekre meg mindenkinek az a véleménye, hogy "ne már".

Nem tartom magamat kifejezetten prűdnek sem azért, mert nem tolom le a bugyit első randin.


Olyan férfival mondjuk nem is kezdenék, akinek egy színházi előadást konkrétan KI KELL BÍRNIA, annyira nincs igénye a kultúrára.

2018. dec. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
#15 Elárulhatnád, hogy te és akik még ilyeneket írnak, melyik bolygón laktok, mert én viszont itt a Földön csak ilyen nőket ismerek.
2018. dec. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Ollókezű Edward ***** válasza:
Femináci? Nem, csak éppen nem hiszem, hogy kevesebbet érek a férfiaknál, és az általánosító köpködés idegesít. Én sem általánosítok, pedig a sajnos már nem túl rövid életem alatt csak normálatlan férfiakkal találkoztam, mégsem általánosítok. Talán valamikor ti is fel fogtok ehhez nőni, addig csak fröcsögjetek, hogy a nők így meg úgy, másra nem vagytok képesek.
2018. dec. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!