Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van sok normális férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van sok normális férfi egyedül?

Figyelt kérdés

Nem egy folyan férfi ismerősöm/haverom van, akiket szívesen elfogadtam volna akár társként is (tartós kapcsolatban éltem a megismerkedésünkkor és azóta is), mégis mindegyik arra panaszkodik, hogy évek óta nincs barátnője, vagy esetleg még nem is volt soha.

Külsőre egyikükkel sincs gond, jellemre még annyira se, állításuk szerint nem a nők felső 5%-ára hajtanak.


Mi lehet a gond ilyenkor?


2018. dec. 30. 22:35
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
2%

Mert a férfiak korának lassan vége. Az Y kromoszóma megállíthatatlanul hanyatlik. Egy letűnt kor előfutárjai. Olyan balsorsú jövőkép hírnökei ezek a férfiak, mely napról-napra közelít felénk.


Ilyenkor persze én is beülhetek a sarokba rezignálódni. De nem szeretném ha így érne véget az életem. Mivel én harcolni és küzdeni fogok az utolsó csöpp véremig és igenis meg fogom mutatni, hogy maradt bennem valami. Az sem érdekel ha ebbe a háborúba történetesen el fogok esni.

2018. dec. 31. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
34%

Az egyik válaszadó írt hasonlót, hogy ezekkel a férfiakkal tényleg az a legnagyobb baj, hogy olyan semmilyenek. A "jószándék", "jólelkűség" tényleg fontos, viszont ez sokszor azt is jelenti, hogy nem konfrontálódnak a környezetükkel, megalkudnak azzal, ami van. Nincs semmi olyan fontos dolog, amire bátran feltennék az életüket szenvedéllyel, vagy legalább próbálnák megtalálni az utat. Az utóbbi is lehet nagyon vonzó, ha valaki csak keresgéli még magát. A szexuális vonzerőhöz kell a lelkesedés, a tűz, az energia. A nők ehhez tudnak kapcsolódni.

A "normális" férfiak általában borzasztóan arrogánsak abban, hogy ők úgy vannak jól, ahogy vannak, és micsoda értékeik vannak, amelyek ebben a mai világban már nem is kellenek...

2018. dec. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
81%

1. Én sok normális egyedülálló nőt is ismerek. Az ok lehet egyszerűen az mindkét nemnél, hogy nem találták meg a megfelelő párt.

2. Minden ember normálisnak gondolja magát, sok normálisnak is látszik, de ettől még nem biztos, hogy az.

3. Lehet hogy normális, de attól ha nincs meg két ember között a kémia, kapcsolat nem lesz belőle. Amit írsz, hogy neked párod van, de adtál volna nekik esélyt, annak semmi értelme. Én is adtam már esélyt pár rendes, normális srácnak, többször is találkoztunk stb de ha nincs vonzalom, nem tudsz mit tenni. Ha te a párod mellett másokhoz vonzódsz,akkor a kapcsolatodban keresd a problémát, ne magadban.

4. Az sem igaz, hogy a rendes srácok nem kellenek senkinek, én is csak rendes pasival voltam eddig. De ha nincs kémia, nincs értelme és valaki jól leírta: sok rendes srác "sótlan" nem szenvedélyes, nincs véleménye a dolgokról, egyszerűen nem egy izgalmas ember. Ez nem azt jelenti hogy a bunkókra bukik mindenki, nagyon nem. De az érdekes embereket szeretjük.

2018. dec. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
34%

“A szexuális vonzerőhöz kell a lelkesedés, a tűz, az energia. A nők ehhez tudnak kapcsolódni.”


Aztán a tüzes, lelkes, energikus latin lover 2 dugas után balra el, és akkor az összes férfi mocsok, nem csak az, akihez kapcsolódni tudsz...


Hány és hány barátnőm van ebben a hintában, aki szexuálisan izgatja, annak max pár menetre kell, akivel normális élete lehetne, az nem bizsergeti odalent.


És ezért persze 99%-ban a férfiak a hibásak a végén.

2018. dec. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
18%

"A szexuális vonzerőhöz kell a lelkesedés, a tűz, az energia."


Na, erről beszélek, ilyen bullshitekkel jön a nők nagy része. Egy férfinál ez sosem akkora szempont, lehet egy csendesebb, szerényebb lány is szexuálisan vonzó, ez kisugárzásfüggő.


Az meg, hogy az életét felteszi valamire, huh, itt már jött az agyrobbanás.

2018. dec. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
72%

Én szinte állandóan mozgásban vagyok, és nem tudnék együtt élni egy otthonülővel, ettől még az otthonülők között is vannak normálisak, csak az életvitelünk nem passzol.

Vagy mondok más példát, vannak dohányzó barátaim, de az én szervezetem nem viseli jól, ezért együtt élni nem fogok dohányzóval, így össze sem jövök dohányzóval, arra a kis időre meg elviselem, amennyire a barátaim közelében érint a dolog. És ettől még a dohányzók között is vannak normálisak, csak nem passzolunk.

De van, akinél meg az állatszőr allergia olyan mértékű, hogy nem fog olyannal összejönni, aki ilyen állatot tart, ettől még emberileg nincs baja velük, csak nem passzolnak össze.

2018. dec. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
0%

Nekem a külsőmmel van gond.


Hány évesek vagytok?

Őszintén szólva nálam az körvonalazódik, hogy 20-25 év felett akik egyedül maradnak, ők a férfiak felső 10%-ra hajtanak, a többi lány ilyenkorra már tartós kapcsolatban vagy házasságban élnek.

Ezt igazolja a te eseted is, lehet, hogy te szívesen elfogadnád, és össze is jöhetnétek, ha nem lenne párod, de pont ez az, hogy a szingli lányoknak nem véletlen szinglik, ezek a férfiak nem elég jók nekik.

Azt tudom, hogy nem jó a külsőm, csakhogy akiknél próbálkoztam, ők az átlagos férfiakat is ugyanígy elhajtották. Ez patt helyzet.

2018. dec. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
71%

Az, hogy valaki elhajt átlagos férfiakat, nem azt jelenti hogy nem jönne össze átlagos férfiakkal, ez csak azt jelenti, hogy azzal nem jönne össze aki próbálkozott nála. Én már hajtottam el jóképű, minden szempontból jó pasit. Unalmas volt, unalmas dolgokról lehetett csak beszélgetni vele és azt érzetem,nem is igazán engem akar megismerni, csak rám erőltetni az ő elképzeléseit. Hiába volt magas,helyes mérnök ember, elhajtottam. Ő most gondolhatná azt magában, hogy nekem bezzeg senki sem jó, de valójában ő magasabb kategória volt mint azok akikkel eddig együtt voltam. csak azok az átlag pasik valamiért vonzóak voltam a számomra, ő meg nem.

Téged sem biztos hogy azért utasítanak el, mert átlagos vagy, mert lehet hogy egy nálad kevésbé jó partival meg simán összejönnek. Azt kéne megérteni, amit fentebb írtak sokan. Nem az a baj hogy átlagos valaki, ha nincs kémia, akkor nincs, jó pasival sem.

2018. dec. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
45%
Mért mások szemébe nem vagyunk normálisak
2018. dec. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
23%
Hát mert a randin mindent velem fizetett utána meg meg mondta hogy bocsi de ez nem megy
2018. dec. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!