Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van sok normális férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van sok normális férfi egyedül?

Figyelt kérdés

Nem egy folyan férfi ismerősöm/haverom van, akiket szívesen elfogadtam volna akár társként is (tartós kapcsolatban éltem a megismerkedésünkkor és azóta is), mégis mindegyik arra panaszkodik, hogy évek óta nincs barátnője, vagy esetleg még nem is volt soha.

Külsőre egyikükkel sincs gond, jellemre még annyira se, állításuk szerint nem a nők felső 5%-ára hajtanak.


Mi lehet a gond ilyenkor?


2018. dec. 30. 22:35
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
A politikai elnyom ittás az oka
2018. dec. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
6%
Mert kevés a normális nő...
2019. jan. 1. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
100%

Mert kevés olyan helyre járnak el, ahol hozzájuk illő lány van.


Én is itt vagyok 34 évesen, biztos háttérrel, lassan fél éve egyedül (bár nem kesergek rajta). :)

Amint elmegyek valami ismerősök által szervezett buliba, egy nagy kirándulásra, vagy egy bármilyen közösségbe, a hozzám passzoló lányok rám kattannak, pedig szép sem vagyok, nekik pedig akár barátjuk is van.


De ez ritka, mert nincs olyan kiterjedt társaságom, ami tele van hozzám illő szabad lányokkal, neten pedig nem ismerkedem.


Bakker, másnaposan de rosszul fogalmazok.

2019. jan. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 mellanka ***** válasza:
Mas dolog haverkent latni oket, mint elkepzelni a sajat parodkent. Nekem 2 ilyen barim van. Az egyik jo pasi, de mindig neki van igaza (fel oran belul kiakaszt), a masik rohadtul introvertalt allatorvos. Mindketto rendes, szeretnivalo. De nincsenek illuzioim, hogy miert nincs baratnojuk.
2019. ápr. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!