Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők, miért van az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, miért van az, hogy már egészen fiatalon is elvárjátok, hogy férfiasan viselkedjünk?

Figyelt kérdés

Már tizenéves lányok is azt pufogtatják, hogy "legyél már férfi" meg "felelősségtudat" meg "tudd, hogy mit akarsz" és hasonlók. És mindezt a korukbeli srácoknak...


Ti azt várjátok el, hogy már férfiként szülessünk meg? Ahhoz meg kell érni, tapasztalatot kell szerezni. És akkor jönnek a kifogások, hogy "azért választottam 20 évvel idősebb pasit 18 évesen, mert ő legalább már igazi férfi, a 18 éves barátom meg egy kisfiú volt". Persze, 18 évesen mi a franc legyen? :D És ez amúgy is nagyon általános, hogy a fiatal srácoknak nem jut nő, mert "lenyúlják" őket az idősebb pasik - és ez persze a fiatal lányoknak sincs ellenére...


Hogy várhattok el férfiasságot egy sihedertől? Mi a logika ebben? Ti sem születtek igazi nőnek, hanem idővel azzá értek(ideális esetben). Miért kell egy fiatal srácnak a szemére hányni, hogy nincs benne felelősségtudat és hasonlók, mikor még bőven keresi az útját, a helyét az életben? Hogy van ez nálatok?



2019. jan. 5. 11:07
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
70%
Helyzetfüggő a dolog. 30 vagyok, 1 hónapja dobtam a 25 éves pasimat, mert még mindig viccesnek tartotta, hogy ha egy orbitálisat odafingott a szobába fortniteozás közben.
2019. jan. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
0%

#32. Az fartnite. :p

32/f

2019. jan. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
36%

Csak mert unalmamba leirom a velemenyem, es lenezem a prolikat, maris erre jutottal? Irigy vagy, elhiszem. Latszik.

Csak tudod, neked habzik a szad.

2019. jan. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
73%
Miért van ez a beteges beidegződés, téveszme az embereknél, hogy azt hiszik, hogy irigyek vagyunk a másikra?! Számomra érthetetlen, de rögtön ezt hozzák fel...
2019. jan. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
67%

Szamomra meg az, h ha leirod a velemenyed egy nyomirol nyilvanosan, es melle megirod h nalatok nem igy megy, maris megy az a kukacoskodas, h biiztoooss h megsem okes valami az eletedben, mert muszaj h ne legyen jo, mert ha az en tehenem...

Ezt szerinted nem az irigyseg hozza ki ? De.

Udv, 2019~ben.

2019. jan. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
76%

Elnézve itt a kommenteket végig egyetlen kérdés volt bennem. Akik azt írják 18-20 évesen már saját lakás, kocsi, nyaraló itt ott stb. kérdezem én, hogy szedtek össze maguknak annyi pénzt, hogy mindezt önerőből tudják finanszírozni?

Alap esetben minimum valamilyen végzettség kell ahhoz, hogy felvegyenek dolgozni, annak a megszerzése időbe telik, diákmunkával meg azért nem lehet annyit összeszedni, hogy mire kikerülsz középiskolából / egyetemről a fent említettek azonnal elérhetővé váljanak (főleg, hogy vannak olyan helyek ahol egyik követelmény a 18. életév betöltése). Úgy persze könnyű ha a család támogat anyagilag, csak az a baj azzal meg nem kéne felvágni, mivel azt a SZÜLŐK teremtették meg és nem azok akik itt ilyenekkel példálóztak. Nyilván aki idősebb és később ezeket önerőből elérte, vagy valamilyen csoda folytán önerőből 20 évesen annak tisztelet, de azért a többség 18-20 évestől ezek elég irreális elvárások, főleg ha pályakezdő valaki és még akkor kezd el spórolni, hogy később ezeket megteremtse magának.


A másik.. Élni mikor éljen? Mikor már minden napja a munkáról, gyereknevelésről szól? Mindennek megvan a maga ideje és mindent lehet okosan is csinálni. Most ha valaki bulizik, szórakozik 20-25 évesen (sok egyetemi képzés 4-5 éves, úgy, hogy nem csúszik meg egy tárgyon sem) szerintem teljesen rendben van, még megteheti.. Ez közel sem jelenti azt, hogy életképtelen, hogy nem lesz felelősségteljes és hasonlók. Ha túl sokat iszik az felelőtlenség, de majd tanul belőle. Énis ebbe a korosztályba tartozom, igen, sok felelőtlen ember van, de azért irreális elvárásokkal sem kellene lenni. Az, hogy régen meg mi volt "nem számít" mert más világ van, ebben kell tudni alkalmazkodni, érvényesülni stb.


Nyugodtan bele lehet ebbe is kötni, ez csak személyes vélemény, de azért nem ártana elgondolkozni mindenkinek egy-két dolgon (még akár nekem is mivel tanulok nem dolgozok rendes állásban és hasonlók).

2019. jan. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
44%
Jézusom... This is number one bullshit... Oké, leírod a véleményed az tiszta sor. DE! Az már megint egy más dolog, hogy milyen stílusban. Nálam ez verte ki a biztosítékot. Ha ezen a gondolatmeneten haladunk, akkor én is csak leírtam a véleményem nyilvánosan. Őszintén kire, mire legyek irigy, amikor szinte mindenem megvan?!:) Szóval tévedsz. Nem az irigység, hanem az alpári szóhasználat hozta ki belőlem. Későn láttam, mellé nyomtam az évszámot illetően. Ez van.:)
2019. jan. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
19%

Igen, tévedek, és neked van igazad, ezt a töménytelen smiley mennyiséged teljesen nyilvánvalóvá tette, a magabiztosságoddal :D

Na, most már béke van a bilidben, és megvan az évi örömmennyiséged?

2019. jan. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
68%

Hmm az eddigi válaszaimmal együtt 5 db. Igen ez már töménytelen, és vállalhatatlan mennyiség. Oh igen, a használt smiley mennyiségéből meg lehet tudni azt, hogy valakinek mekkora a magabiztossága. Ezt is az egyetemen tanítják hmm, sweetheart?!;)

(Mostmár 6...)

2019. jan. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
49%

*Tetrajodthyronin* - Nem unod még az állandó önfényezésed? Szinte csak azt lehet olvasni tőled, hogy milyen tökéletes életed van a te átlag feletti pasiddal. Az állandó GYK-n lógás és monitor előtti pina vakargatás helyett inkább töltenéd valami hasznossal az életed. Tudom, hogy frusztrált vagy mert látni a kommentjeiden és ezzel nincs is gond, de ne az interneten éld ezt ki, nem vezet jóra.


ui.: Igen, én is NAGYON irigy vagyok rád!!!

2019. jan. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!