Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők, miért van az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, miért van az, hogy már egészen fiatalon is elvárjátok, hogy férfiasan viselkedjünk?

Figyelt kérdés

Már tizenéves lányok is azt pufogtatják, hogy "legyél már férfi" meg "felelősségtudat" meg "tudd, hogy mit akarsz" és hasonlók. És mindezt a korukbeli srácoknak...


Ti azt várjátok el, hogy már férfiként szülessünk meg? Ahhoz meg kell érni, tapasztalatot kell szerezni. És akkor jönnek a kifogások, hogy "azért választottam 20 évvel idősebb pasit 18 évesen, mert ő legalább már igazi férfi, a 18 éves barátom meg egy kisfiú volt". Persze, 18 évesen mi a franc legyen? :D És ez amúgy is nagyon általános, hogy a fiatal srácoknak nem jut nő, mert "lenyúlják" őket az idősebb pasik - és ez persze a fiatal lányoknak sincs ellenére...


Hogy várhattok el férfiasságot egy sihedertől? Mi a logika ebben? Ti sem születtek igazi nőnek, hanem idővel azzá értek(ideális esetben). Miért kell egy fiatal srácnak a szemére hányni, hogy nincs benne felelősségtudat és hasonlók, mikor még bőven keresi az útját, a helyét az életben? Hogy van ez nálatok?



2019. jan. 5. 11:07
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:

Nos, kicsit elszabadultak az indulatok és mennek az általánosítások, a kérdező részéről is.

Tehát, jogos azt elvárni egy 18 évestől, hogy legyen férfi, tudja mit akar és legyen felelősségtudata. És ezt olyan lányok mondják nekik többnyire, akik maguk is tudják, mit akarnak és van felelősségtudatuk. A buliban lerészegedő kislányok a hozzájuk hasonló pasikra buknak többnyire, de ha mégsem, mert vonzó az idősebb, egy értelmes idősebb akkor sem jön össze egy kislánnyal. (kérdés, hogy mennyire értelmesek a pasik,ha egy fiatal lányról van szó, de ez egy másik kérdés tárgya lehetne)


Nos, mivel 18 évesen már szavazhatsz, és elmehetsz dolgozni (sőt már 16-tól dolgozhatsz, de ezt hagyjuk)sőt gyereket is vállalhatsz, elvileg fel kellene nőni. Mindkét nemnek. Dehogy ezt mit jelent, az változó. Nem értem, mi bajod van azzal, ha egy negyven éves nő (vagy férfi)nem igazán tudja, akar-e gyereket. Ugyanis negyven évesen mások az élettapasztalatok, mint korábban. Én már 18 évesen családra és gyerekre vágytam, harminc évesen nem akartam, mert rá kellett jönnöm, hogy a férjem hiába látszik érettnek, nem az és nem lehet rá számítani ilyesmiben. Aztán mégis lett gyerek, de el is váltunk. Az ember követ el hibákat és változik a véleménye, van amit sziklaszilárdan akar húsz évesen és lehet, hogy ugyanarra legyint harminc vagy negyven évesen. Minden változik. De attól te még lehetsz felelősségteljes felnőtt, hiszen ha mégis egy kapcsolat/új munka/másik egyetem/gyerek mellett döntesz, azt fel tudod vállalni.

Az, hogy egy nőnek (vagy férfinak) nem volt alkalma eddig gyereket vállalni, jogosan bizonytalanítja el amikor már nem fiatal, hogy belefér-e ez még neki. Ettől miért ne lehetne felnőtt NŐ?


Egy nőies nő elvárhat férfiasságot egy vele egykorú sráctól, csak míg nektek a jótestű, vékony lányok jelennek meg a fejetekben az "igazi nő" kifejezésre, itt valójában céltudatosságról és felelősségvállalásról van szó mindkét nemnél. Külsőtől függetlenül. Megbízhatóságról stb. Attól még változhatnak a célok, lehet néha bulizni, de nem árt felmutatni valamit előbb utóbb ami megmutatja azt, hogy ki és milyen ember vagy.

2019. jan. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
38%

Nem tudom gyerekek, de ha abból csináltok problémát egy ember kommentjeit olvasva gyk-n, h ír gyk-ra, az nem öngól amúgy? :D

De elárulom, a wc-n hagyott "játéktelefonról" 2 óránként írt komment, meg a néha napján melóban itt eltölteni az unalmas perceket trollkodva, nem tart órákig, napokig, egy életig megírni egy 2 sot, pláne ha nem követed az eksönöket, mint ahogy azt itt szokás.

Csak épp engem vesztek elő irigységből, mert nekem látszik a nevem, így lehet hova dobálni a xarotokat és bánatotokat :D :D

2019. jan. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 cameronmonaghanbabee ***** válasza:

Hát ti pasik később értek. Mi hamarabb. Na jó nem mindegyikünk..lányokból is vannak nagyon éretlenek.

Én pl. érettebben viselkedek mint a velem egykorúak (mondták már, ezért irom le).

Én nekem egyszerűen nem tetszenek a velem egykorúak.

Mindenféle képpen csak az idősebbek jönnek be. És hidd el, egy 19 évessel meg egy 22 évessel is volt dolgom, de egyszerűen olyan éretlenek voltak, hogy nem bírtam velük.

Az idősebbek külsőre, és belsőre is jobban tetszenek. És egyszerűen csak az idősebbek tudnak megtetszeni.

De nem minden lánynak kell idősebb pasi. De amúgy most nem mindegy?

2019. márc. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!