Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők, miért van az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, miért van az, hogy már egészen fiatalon is elvárjátok, hogy férfiasan viselkedjünk?

Figyelt kérdés

Már tizenéves lányok is azt pufogtatják, hogy "legyél már férfi" meg "felelősségtudat" meg "tudd, hogy mit akarsz" és hasonlók. És mindezt a korukbeli srácoknak...


Ti azt várjátok el, hogy már férfiként szülessünk meg? Ahhoz meg kell érni, tapasztalatot kell szerezni. És akkor jönnek a kifogások, hogy "azért választottam 20 évvel idősebb pasit 18 évesen, mert ő legalább már igazi férfi, a 18 éves barátom meg egy kisfiú volt". Persze, 18 évesen mi a franc legyen? :D És ez amúgy is nagyon általános, hogy a fiatal srácoknak nem jut nő, mert "lenyúlják" őket az idősebb pasik - és ez persze a fiatal lányoknak sincs ellenére...


Hogy várhattok el férfiasságot egy sihedertől? Mi a logika ebben? Ti sem születtek igazi nőnek, hanem idővel azzá értek(ideális esetben). Miért kell egy fiatal srácnak a szemére hányni, hogy nincs benne felelősségtudat és hasonlók, mikor még bőven keresi az útját, a helyét az életben? Hogy van ez nálatok?



2019. jan. 5. 11:07
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
22%

A "tudd hogy mit akarsz"-t illik kiegészíteni azzal, hogy "... és nekünk tetszik, illik a nekünk betanított elvárásmintákba", tehát siker, papírok, pénz, stb.


Én pl tudom mit akarok. Szép kertes ház megvan, autó(ésszerű, nem pózer autó) megvan, álmaim motorja (nem cruiser, sem pedig pózer gyorsasági, hanem túraenduro ;) ), hitel nincs és azt akarom ez így maradjon, van viszonylag laza jól fizető munkám, egészséges vagyok, átlagmagyarhoz képest álomszámba mrnő gyarapodó megtakarításom. Ezek megtartása a célom, még több motoros túrázással, élményekkel, hamarosan szem lézerezéssel, és persze szeretnék egy nőt akivel jól érezzük egymást beszélgetünk szeretjük egymást és ha mindez tuti jöhet a gyerek.

Tehát tudom mit akarok, de sajnos a nőknek ez nem valid cél, hanem inkább ez: diplomák, vezetői beosztás, siker látszata, stb, tehát mint a filmekben, nőknek szóló nemmondomkianevét könyvekben.

2019. jan. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 A kérdező kommentje:
Igen, találtam az érveimet alátámasztandó két példát a neten. Harmincas, negyvenes nők nem tudják, mit akarnak az élettől - de kell nekik a F.É.R.F.I. :D Tizenéves lányok ugyanúgy buliznak, piálnak, szórakoznak, gyakran korlátokat nem ismerve, de az ideális partner az legyen egy igazi FÉRFI. Mert már csecsemőkorában annak kell lennie. Tényleg, ha belegondolok, ez így működik. És a bor sem érik. Igen, mondom, ma is tanultam valamit. Hálás vagyok az oldalnak :D
2019. jan. 5. 12:01
 23/43 anonim ***** válasza:
23%

Imádom a Nagy Sándoros példát. Azt a hozzászólást is, hogy igen is legyen felelősségteljes 18 éves férfi.

Teljesen egyet tudok érteni vele. Viszont ehhez nem a szingli anyuka, hétvégi apuka és az állami iskola kell, meg a szabadelvű nevelés, hanem Arisztotelészek, család és szigor. :D

32/f

2019. jan. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
79%

#22


De ez most komoly? A mai világban tényleg ez számít? Látszatemberek láétszatélete? Feszített tükrű medence, gipszárászlán, adócsalásból határon átbugázott németkocsi, áránórá, árállánc, állandó keménykedés...


Bár elnézve az újgazdag részt a városomban... Pontosan ez számít az ottaniaknak :D


Meg persze a Tofifi, az újgazdagok nagy kedvence.

2019. jan. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
67%

#24


Akkor miért nem rögtön úttörőtábor meg a leventeképző? :D

2019. jan. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
69%
Jajj kérdező, nem érted. Nem "A nők" szeretnének érett, felnőtt férfit, hanem az érett nők. Egy olyan 16 éves kislány, akit csak az érdekel, hogy a kedvenc kpop együttesében melyik tagnak lett barátnője és hogy mi történt a való világban nem fog vonzódni egy határozott felnőtt férfihoz, neki pont jó lesz a 16 éves Laci is a 10.B-ből, aki megfogja a seggét a szünetben, hétvégén meg együtt gépeznek. Viszont az a lány, aki 18 évesen minden nap az érettségire tanul keményen, pontosan tudja, hogy melyik egyetem melyik szakára szeretne jelentkezni és utána mivel szeretne foglalkozni és ezért tesz is, az mit kezdjen egy olyan sráccal, akinek az az év vicce, hogy rajzolt egy phaszt a haverja füzetébe, de egyébként nem is tudja még, hogy fog-e egyáltalán érettségizni, de mindegy is, majd jövőre eldönti, ha idén nem sikerül.
2019. jan. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
18%

#26. Vv auréliónál, a gta V-nél és a szénné frusztrált elvált szülőknél, még az is 100x jobb. :)

32/f

2019. jan. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
31%
#25 igen sajnos. Ez van a tévében, ez számít. Vv aurélió is milyen jó pasi ám, meg a mr szürke! :D :/ :| :( :'(
2019. jan. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
0%

Na mindegy. A férfiak és a nők pontosan olyanok, amilyenre nevelik őket. Amúgy azt naivan megkérdezném, hogy az igazi nők miért nincsenek akkor a referenciaalapjukkal a net telepanaszkodása helyett, ha már rendelkezünk összehasonlítási alappal? Miért lett kidobva az igazi férfi? :O

32/f

2019. jan. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
28%

#12-es vegyél már vissza egy kicsikét a pofádból jó?!:) Hogy nevezhetsz valakit takony senkinek, meg csicskának?! Állíts már magadon Mrs. egyetemetvégzett... Mondjuk ezt megkérdőjelezem ilyen alpári stílussal, mint amilyen neked van. Remélem valami elit, irodista hülye 3,14csa vagy, aki CSAK az ismerettségnek (és nem a tudásának!) köszönhetően van ott ahol... Ha ilyen PERFECT, átlag feletti, eksönmen férjed van, miért vagy ilyen zabos itt hmm? Gyanús, hogy csal téged, vagy nincs a helyzet magaslatán "ott lent" éjszakánként?!;)


2018 - Értelmiségi, tanult emberek. Aha...:)

2019. jan. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!