Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ronda srácok, ti hogy viselite...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ronda srácok, ti hogy viselitek azt a tudatot, hogy jó eséllyel soha nem lesz szép barátnőtök?

Figyelt kérdés

*** gúnyolódó nők és alfák válaszaira nem vagyok kíváncsi, sem általános nő-/férfigyűlölő reakciókra; tartsuk egymást tiszteletben. ***


28 éves vagyok, és két 8/10-es barátnőm volt, mindkettő rövid ideig. Az első nagyon fiatal volt, vele szex sem volt. A második, mint utóbb kiderült, borderline személyiségzavaros volt, szóval valószínűleg ez is hozzájárult, hogy eleve összejöttünk. Ezeknek több éve.

Ezen kívül volt pát 6-7/10-es lánnyal kapcsolatom, barátság extrákkal, stb.

Ez így rohadt jónak hangzik, de nem az. Rengeteg pénzt, időt, energiát öltem a társkeresésbe, és gyakorlatilag semmi haszna nem volt. Az már jó évnek számít, ha pár átlagos lány összejön szexre. Sikeres randik kb. 3 évente egyszer fordulnak elő. Rengeteg elutasítás, megaláztatás, kamuzás, hülyének nézés volt az ára.

És tudjátok, mi a legrosszabb? Hogy azt gondoljátok, majd ha lesz pénzetek, lesz jó nőtök is. Nos, nem. Mármint prosti lehet, de különben nem. Hiába tudnád elvinni a Maldív-szigetekre, inkább jönnek össze a szomszéd alfával, akivel évente ha egy Olaszország belefér...

Esetleg a plasztikai műtét segíthet, már aki nem *nagyon* ronda. Én most azt fogom megpróbálni, de sajnos nem hiszem, hogy merőben változtatna a dolgokon.


Mindegy, nem utálom ezért a nőket, nem utálok senkit. Csak elegem van, kiégtem.


Szóval sorstársak, ti hogy viselitek ezt a tudatot? Ad valami - bármi - megnyugvást?



2019. jan. 10. 12:12
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
22%

Azt leszarom, hogy nem lesz szép barátnőm. Az jobban érdekel, hogy nagy eséllyel semmilyen nem lesz. Igazából még ez sem érdekelne, ha legalább szexben részem lehetne, így viszont már kezdek megbolondulnu 26 éves aggszűzként. Mármint szó szerint: magamban beszélek, önkéntelen mozdulataim vannak, mindenkibe kapaszkodnék, aki egy szót is szól hozzám. És akkor persze ne legyek frusztrált, ne legyek kétségbeesett, és ne akarjak elmenni prostihoz.


Meg a fszomat, azt. Ugyanolyan ösztönök vannak bennem is és ugyanúgy 16 éves korom óta, mint a jóképű hercegecskékben.

2019. jan. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
71%
Biztos nem tudsz galuskát szaggatni, azért nem kellesz a nőknek.
2019. jan. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
45%
Kérdező ez a pontozás egyáltalán nem helytálló, sőt. Na mindegy, de ez alapján olyan 10-es vagyok, mint egy ház :D
2019. jan. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
84%
Ronda arcú pali miért akar szép arcú barátnőt? Tudod, zsák a foltját...
2019. jan. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
22%

Nem egyszer láttam csinos nő mellett csúnya férfit.

Legalább is férfi szemmel nekem csúnyának tűntek.

2019. jan. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
50%

kicsit önkénteskedhetnél mondjuk nagyon beteg emberek mellett.


jót tenne ennek a sok /10-nek.

2019. jan. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
49%

Nem tudom miért gondolod ezt... Azt hajtogatod, hogy önbizalom hiánnyal nem küszködsz. Pedig ha valaki ilyeneket ír magáról az igencsak önbizalomhiányos.

Én 23 éves vagyok, nem tartom magamnak szépnek. A fotókon, amit mások készítenek rólam 80%-ban csúnyának látom magam, ugyanez ha magamról készítek és megfordítja a képet. Viszont videókon (ugyanúgy megfordítja a képet), tükörben, szelfiken nem nézek ki rosszul.

Eddig 5 hosszú kapcsolatom volt, egy kapcsolatomban a lány annyira nem volt szép, de a többi 4 ahogyan te fogalmaztál 8-9/10-es volt.

2019. jan. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Nőként nekem az ilyen férfiak tetszenek :)
2019. jan. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 Karena26 ***** válasza:

A gondolkodásoddal van a baj, nem a kinézeteddel. Egy olyan mérce számodra az elsődleges, s olyan tulajdonság (kinézet) alapján ítélsz meg minden embert, amiben nem szerepelsz jól.

Mik a legjobb tulajdonságaid? Miben vagy jó? Mik az értékeid?

Olyan versenyszámban versenyezz, amiben nyerhetsz, ne olyanban, ami nem a te pályád! Az Ironlady sem műlesiklásban indul...

2019. jan. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

Igen, osszetennenk a kezunket, ha 6-7-8-as baratnoink lennenek....


Ezzel szemben semmilyen baratnonk nincs..

2019. febr. 8. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!