Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hisztizik sok lány ezen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hisztizik sok lány ezen az oldalon egy olyan szimpla tény miatt, hogy a LEGTÖBB férfinál nincs hosszútávú kapcsolat orál nélkül? Erről ki tehet?

Figyelt kérdés
Erről ki tehet? Senki. Ezek ösztönök, testi igények. Minthogy innom kell, wc-re kell mennem, orál kell a teljes szexuális életemhez stb. Tehát miért kell hisztizni miatta? Sok lánynak sem kéne olyan pasi, aki nem nyalja ki, és?

2019. jan. 11. 21:09
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
11%
Azok a lányok hisztiznek, akik prűdek és nem nyitottak semmire, szexelni is csak addig szexelnek, amíg nincs meg a gyerek.
2019. jan. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
69%

Nem tudom, hogy miért hiszti tárgya ez bárkinél azt viszont igen, hogy az orális szex szerintem kölcsönösen alap dolog egy kapcsolatban.


Én például nagyon szeretek ilyen módon örömet/élvezetet okozni a másiknak és mindennap megtenném, ha lehetőségem lenne rá.

2019. jan. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
63%
Én nőként kifejezetten vágyom rá, kívánom a párom intim testrészét, imádom a számba venni stb. Egyszerűen én magam vágyom ezt megtenni.
2019. jan. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
73%
nekem a kedvenc ilyen kommentem, akikor a csaj fél oldalon át részletezte hogy hányta le az eddigi barátjait, amikor megérezte a sperma szagát
2019. jan. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
81%

Miért hisztizik ezen az oldalon a LEGTÖBB férfi az orálisszex témán?!

Én megteszem a páromnak ha van kedvem hozzá,de azt nem kérheti tőlem hogy napi szükséglete legyen úgy mint az evés-ivàs.

2019. jan. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
97%
Ez nem hiszti, hanem szabad akarat. Mindenki dönthet a saját életéről szerencsére.
2019. jan. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Utolsó: akkor miért szenvednek olyan férfi mellett, aki ezt igényli?
2019. jan. 11. 21:25
 8/27 anonim ***** válasza:
79%

Nekem nincs bajom az orállal! De ha minden alkalommal el várja (pláne ha nem kölcsönös) akkor az már sok!

Meg egy 40 45 éves férfinél megertem hogy csak úgy megy neki!

N26

2019. jan. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
69%

Miért hisztizik a LEGTÖBB pasi, hogy a LEGTÖBB nő csak kényszerből orálozik vele?

Mert a LEGTÖBB pasi azt hiszi, hogy a LEGTÖBB nő kívánja az orált, miközben a LEGTÖBB nő nem kívánja, ellenben utálja.


Különben meg pont azért, hogy valamire tartsam az itteni lányokat..


25F

2019. jan. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
91%
Nincs ezzel baj de akkor a férfi is fogadja el ,hogy a nőnek fontos az orál ne csapja őssze ne intézze el 3 nyelvcsapassal ne legyen az a szex hogy durr a közepébe. Férfinak fontos az oral akkor ezt ugyan úgy viszonozza a nőnek amit magának is elvár .
2019. jan. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!