Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hisztizik sok lány ezen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hisztizik sok lány ezen az oldalon egy olyan szimpla tény miatt, hogy a LEGTÖBB férfinál nincs hosszútávú kapcsolat orál nélkül? Erről ki tehet?

Figyelt kérdés
Erről ki tehet? Senki. Ezek ösztönök, testi igények. Minthogy innom kell, wc-re kell mennem, orál kell a teljes szexuális életemhez stb. Tehát miért kell hisztizni miatta? Sok lánynak sem kéne olyan pasi, aki nem nyalja ki, és?

2019. jan. 11. 21:09
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
96%

Szexben semmi olyat nem csinálunk, ami valamelyik félnek kellemetlen, rossz. Ezt jó előre tisztázni, ha valakinek olyan igényei vannak, ami adott rétegeknek valami miatt probléma. Ha az elején nem derült ki, akkor meg a kapcsolat mélységén múlik, hogy sikerül-e ilyen problémákon átlendülni, alternatív megoldást találni, vagy külön folytatják inkább.

Az orál nem létszükséglet, nem halsz bele, ha nincs, nem olyan, mint a levegő, a víz vagy az étkezés. De lehetőséged van hozzád szexuálisan is passzoló partnert találni, és emellett igenis el kell fogadnod azt a tényt, hogy vannak emberek, akiknek ez valami miatt kellemetlen (nekem pl. hányinger, nos, nem gondolom, hogy hányni szexi, én legalábbis pocsékul vagyok tőle, aki erre gerjed, az nem hozzám való).

2019. jan. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
38%
Mert nagyon keves ferfi van amugyis aki nem igenyli.. aki meg szereti a baratnojet es pl nem csinalja a lany neki akkor "elfogadja" de szinte 99% az esely arra, hogy keresni fog egy olyan lanyt magának titokba aki ezt megteszi neki.
2019. jan. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

"Utolsó: akkor miért szenvednek olyan férfi mellett, aki ezt igényli?"

Mert érvényesül a szabad akarat :D Viccet félretéve is így gondolom.

2019. jan. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

"Az orál nem létszükséglet, nem halsz bele, ha nincs, nem olyan, mint a levegő, a víz vagy az étkezés."

Tudtam, hogy ismerős valahonnan ez a mondat, és meg is találtam, hogy honnan loptad. :)

Az az agymosó rész amiből lenyúltad ezt a szöveget teljesen más kontextusban és történetben volt erről szó. :)

[link]

Másik részben meg arról van szó, hogy ha valakinek pl. arra van igénye, hogy fakanállal verjék a fenekét szex közben, akkor kommunikálja le a párjával, és vegyen egy fakanalat. :d

Szóval ez vice-versa. Lehet azt mondani, hogy ha igazán szeret, feladja ezt a vágyát, de ennyi erővel azt is lehet mondani, hogy ha igazán szereted, akkor kielégíted ezt a vágyát, és nem undorodsz egy testrészétől sem. Itt nem megcsalásról van szó, mint a videóban, ott nyilván képbe kerül egy harmadik fél, amitől undorodhatsz.

Számomra viszont valahogy elképzelhetetlen, hogy undorodjak attól bármilyen módon is, akit szeretek, még ha össze is fossa magát előttem.

2019. jan. 11. 22:17
 15/27 anonim ***** válasza:
80%
Azért lenne itt némi tisztázni való! A szexben adni kell, nem követelni. elkell fogadni hogy amíg a puncikának finom íze van , addig a cerkának szar. És kíváncsi lennék hogy a sok nő, hány magát férfinek tartó lényt nevezne férinek. Attól hogy valaki személyiigazolványt kapott, attól még nem biztos hogy férfi! F/60 (de ugyan biztos hogy a nő is annak lát?)
2019. jan. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
60%
Drága kérdező, tehát szerinted, ami jár az jár alapon működik a szerelem? Akkor meg is válaszoltad a kérdésedet.
2019. jan. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
10%

"hogy amíg a puncikának finom íze van , addig a cerkának szar"

Talán kóstoltad mindkettőt kedves f60?

2019. jan. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
97%

A szopás nem ösztön. A szaporodási ösztön, a "dughatnék" létezik, de nem létszükséglet - nem halsz bele a hiányába -, és a farkad seggbe, szájba, mellbe, lábra, isten tudja, hova dugdosásával pont nem a szaporodás a célod.


A lányoknak lehet azért nem kell nem nyalós pasi, mert a farkát nem tudja rendesen használni, azért egy kicsi orgazmus csak jár valahogy.


És miért akad ki sok pasi, ha szopás után szájon akarod csókolni őket? Ez is megalázó.

2019. jan. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
70%

"Tudtam, hogy ismerős valahonnan ez a mondat, és meg is találtam, hogy honnan loptad. :)


Az az agymosó rész amiből lenyúltad ezt a szöveget teljesen más kontextusban és történetben volt erről szó. :)" - Hát, nagyon tévedésben vagy, mert nem ismerem azt a videót, ha te nem linkeled be, azt sem tudnám, hogy létezik. Ezt a mondatot magamtól gondolom így, mindenféle külső segítség nélkül. Az, hogy más is van, aki így gondolja, tőlem teljesen független. :-)

2019. jan. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
80%

Engem az egészben az "zavar", hogy a férfiakban (tisztelet a kivételnek) nincs semmi önkritika. Tőlünk babapuncit várnak el, hisztiznek, ha véletlenül elnézted, és fenn maradt valahol egy kis szőr, de nem néznek a tükörbe, hogy "ezt az undormányt a lábam közt nincs pofám senki szájába belekövetelni".


Nem, ők ocsmány, szőrös, herés valójukban jók, ahogy vannak, mi meg szégyenkezzünk. Nekik is kéne.

2019. jan. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!