Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hisztizik sok lány ezen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hisztizik sok lány ezen az oldalon egy olyan szimpla tény miatt, hogy a LEGTÖBB férfinál nincs hosszútávú kapcsolat orál nélkül? Erről ki tehet?

Figyelt kérdés
Erről ki tehet? Senki. Ezek ösztönök, testi igények. Minthogy innom kell, wc-re kell mennem, orál kell a teljes szexuális életemhez stb. Tehát miért kell hisztizni miatta? Sok lánynak sem kéne olyan pasi, aki nem nyalja ki, és?

2019. jan. 11. 21:09
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
0%

20

Szerintem neked soha a büdös életben nem volt még pasid, senki sem vár el ilyeneket

Lehet lepontozni, frusztrált, magányos feminácik

2019. jan. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
0%

Ocsmány, szőrös, herés valójukban...??

Ez mitől ocsmány? Egy férfi az szőrös meg heréi vannak. Ez minden, csak nem ocsmány. Nekem legalább is.

2020. márc. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

A nő is szőrös. (Whaaaaat?!)


Csúnya. Ha lehetne férfit tervezni, SZERINTEM felesleges - esztétikai szempontból - a here. Biztos van olyan férfi, nem is egy, akiknek meg mondjuk a szőr zavaró a nőkön. Ilyen az élet.


Szerintem a nemi szervek nem szépek, se a férfi, se a női, csak nekem a nőiből eggyel kell foglalkoznom, a sajátommal. Nem szépek, de nem is nézegetni kell őket.

2020. márc. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Nekem nőként a férfi egyáltalán nem ronda - sem mert heréi vannak, sem mert szőrös. Sőt. Ezektől férfias.
2020. márc. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

A szőr még mindig mindkét nemhez tartozik, nem lehet csak férfias, de mindegy.


Nem A FÉRFI ronda, hanem a herék. Nekem. Neked lehet szép. De én ugyanilyen rondának tartom a szemölcsöket bárhol a testen, vagy a segglyukainkat, nemtől függetlenül, a fülzsír undorít... ez van.


A szőr azért undorít, mert ha a számba kerül egy darab szőr vagy hajszál, hányok. Nem költői túlzás, sugárban jön belőlem.

2020. márc. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Nőkön is van szőr, ettől függetlenül a szőr minden, csak nem nőies. Ezért is borotváljuk a lábunkat (is) pl.

Szőr nekem férfias.

És a herék sem gusztustalanok számomra. Sem szőrösen, sem anélkül :))) Nem a szemölccsel egy kategória.

2020. márc. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

""Az orál nem létszükséglet, nem halsz bele, ha nincs, nem olyan, mint a levegő, a víz vagy az étkezés."


Tudtam, hogy ismerős valahonnan ez a mondat, és meg is találtam, hogy honnan loptad. :)"


Nem nekem válaszoltad, nem én vagyok az adott válaszoló, de azért ez a mondat nem akkora ötlet, hogy ne tudná bárki saját kútfőből 2 mp alatt megalkotni. Jesszus.

2022. nov. 17. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!