Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 25-30 közötti férfiak nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25-30 közötti férfiak nektek bejön az ilyen alak, vagy már túl sovány?

Figyelt kérdés
[link]

2019. jan. 12. 23:26
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
31%

szerintem pár kiló elférne (5-10) de alapjáraton a sovány lányok jönnek be nekem, na meg az alacsonyak :P

(190cm vagyok :D, 24/f)

2019. jan. 13. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
51%
Ez nem alak, ez alaktalan. :D Azt nevezzük alaknak, aminek van formája és vannak akár genetikával, akár edzéssel elért domborulatok. Ez csak egy igénytelen anorexiás. A túlsúlyos párja, csak negatívban.
2019. jan. 13. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 peca1000 ***** válasza:
67%

Túl sovány mindenütt.


15 kilót még feldobhatna.

2019. jan. 13. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
82%

Nőként válaszolok


Soha nem értettem az ilyen kérdéseknek mi értelme is van. A szépség mindenkinél mást jelent. Ízlések és pofonok.

A válaszokból is nagyon jól látszik, hogy van akinek bejön ez az alak és van, akiknek pedig nem. Ez van. És mindenkinek igaza van.


Kérdező, kérdés feltevése előtt is nagyon jól tudhattad ezt, de akkor miért is írtad ki? Talán nincs eszed, hogy józan paraszti ésszel ezt tudtad volna?


Női szemmel túl vékony. Gondolom ilyen a genetikája. De esetleg, ha elkezdene sportolni és egészségesen táplálkozni, akkor egy kis izmot magára szedhetne az illető.

2019. jan. 13. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
37%
Tökéletes😃
2019. jan. 13. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
35%

#12 egy igénytelen anorexiás


Képzeld csak el, te érzéketlen kis p.öcs(bár szerintem nő vagy, ők szoktak irigységből így megnyilvánulni), vannak olyan nők is, akik hiába esznek sokat és változatosan, nem tudnak hízni. Én eddig soha nem voltam 50 kg-nál nehezebb(157cm vagyok, szóval ehhez mondjuk nem is gond), hiába edzek heti 3x, meg eszek normálisan, ilyen az anyagcserém. Bár abszolút nem zavar, mindig tapadtak rám így is a pasik, most is van barátom, de pl a dagadt rokonok mindig teszik a megjegyzéseket.


Szóval mielőtt másról ilyen undorító módon nyilvánulsz meg, talán előbb nézz tükörbe, szerintem rajtad is lenne mit javítani :) Bár inkább anyádék nevelhettek volna jómodorra.

2019. jan. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
66%

Kb ugyan ilyen vékony vagyok mint a kepen , szeretek is ilyen vékony lenni

Nem érdekel kinek tetszik vagy kinek nem

N24

2019. jan. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
35%
Drága 16-os. Ne engem terrorizálj a komplexusaiddal. :D Én is ilyen voltam, szemetet zabáltam és tényleg meg sem látszott rajtam. Számomra ez az alak rém gusztustalan, mióta minőségi étrendet követek és edzek. Ízlések és pofonok, nekem erről az igénytelenség és a lustaság jut eszembe, csak amíg egy gyors anyagcseréjű emberen ez így mutat, egy lassú elhízik. Attól ez még ugyanúgy gusztustalan.
2019. jan. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
51%
Túl sovány, jobb az ennél párnázottabb test.
2019. jan. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
69%
#18 Nekem nincsenek komplexusaim, mitől lenne? Jó alakom van, főleg az edzéstől, de előtte sem volt rossz. De akkor sem nyilvánulok meg így másokról. Pedig rólad aztán lehetne :D
2019. jan. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!