Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 25-30 közötti férfiak nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25-30 közötti férfiak nektek bejön az ilyen alak, vagy már túl sovány?

Figyelt kérdés
[link]

2019. jan. 12. 23:26
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
58%

Azt mondom h csúnya de és ha te vagy a képen ne vedd zokon kérlek de itt ott még mindig van egy kis plusz ;)

Mondjuk nekem kifejezetten a képen látható testesebb nők jönnek be.

32f

2019. jan. 14. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 Kor Man ***** válasza:
74%
Én ugyan öregebb vagyok, de világ életemben az ilyen típusú csajok jöttek be. Talán azért mert én mackós vagyok, és imádom emelgetni a páromat. Valljuk be ebben a súlycsoportban ez nem nagy kunszt. :) Nekem nagyon tetszik.
2019. jan. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, látom a többségnek nem ez jön be, amin mondjuk nem csodálkozom, én sem örülök h ilyen vékony vagyok,hízni szeretnék, dehát sajnos nem igazán vált be semmi eddig :(
2019. jan. 14. 20:56
 34/43 anonim ***** válasza:
100%
Sokaknak bejössz azért (köztük nekem is), ne legyél elkeseredve.
2019. jan. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
62%
Amúgy felejtsd el azt a szókapcsolatot, hogy "túl sovány". Nincs olyan. Csak túl kövér van.
2019. jan. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
62%

"én sem örülök h ilyen vékony vagyok,hízni szeretnék, dehát sajnos nem igazán vált be semmi eddig :("


De azt azért tedd meg, hogy nyilvánosan nem kezdesz el erről soha idegenek előtt panaszkodni, mert az tuti, hogy abban a nőtársaságban neked egy barátod sem lesz. Ez olyan, mintha Bill Gates panaszkodna, hogy ő már csak a második leggazdagabb ember Amerikában... én konkrétan azonnal elvinnélek randizni, ha most privátot írnál rám. És szerintem ez a pasik többségére igaz. Kizárt, hogy te ennyire el legyél ezen keseredve, ez konkrétan kb. a mai nőideál.

2019. jan. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 Kor Man ***** válasza:
100%
Egyet értek az előttem szólóval!
2019. jan. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
62%

A Te koroban teljesen mormális az alakod.

Az idővel majd felszedsz egy kicsit. Nem kell siettetni😃

2019. jan. 17. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
29 éves vagyok mindjárt...nem érdekel, hogy néz ki a nő amíg nincs elhízva. Én már anyát keresek a gyerekeimnek nem egy szupermodellt. A kövér lányokkal a higiénia miatt van problémám.
2019. jan. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
Teljesen jó alak. 25-30 évesen tetszett, és most is tetszene. Ettől még jöhet rád pár kg, de nem feltétel.
2019. jan. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!